Randki z piekła

Okładka książki Randki z piekła
Kelley ArmstrongLori Handeland Wydawnictwo: Amber Seria: Z piekła fantasy, science fiction
fantasy, science fiction
Z piekła
Dates From Hell
Amber
2010-08-12
2010-08-12
Marta Czub
randka

Okładka książki Bierz mnie Dawid Juraszek, Katarzyna Kowalewska, Radosław Lewandowski, Joanna Maciejewska, Grzegorz Piórkowski, E.M. Thorhall, Stanisław Truchan, Katarzyna Uznańska, Istvan Vizvary
Ocena 6,8
Bierz mnie Dawid Juraszek, Kat...
więcej Więcej

Jestem za stara na to, ale czytelnikom w wieku nastoletnim, jak najbardziej może się podobać.

Nie polecam w ogóle. Opowiadania są po prostu durne. Nie ma ani jednego wątku, który można by uznać za ciekawy.

Za tobą bale maturalne i wakacje z piekła.
Teraz czas umówić się na niesamowite, mroczne, seksowne i przerażające „Randki z piekła”.
Natarczywy wampir, romantycznie usposobiony wilkołak, uwodzicielski demon, zmiennokształtny ulegający przerażającej metamorfozie zapraszają na zabójcze randki, jakich dziewczyny z opowiadań autorki Umarli czasu nie liczą i trzech innych...

Kolejna książka z długiej listy przeczytana. Chyba jestem już za stara aby czytać książki o takiej tematyce, ale przeczytałam i nie żałuję.

Kolejne opowiadania z piekielnej serii.
Najgorsze opowiadanie z książki to te napisane przez panią Harrison. Jest strasznie dziwne . Ciężko zrozumieć o co w nim chodzi.
"W objęciach chaosu " jest bardzo fajne . Dużo w nim się dzieje. Mamy sympatyczna bohaterkę i seksownego wilkołaka. Chemia między nimi jest. Szkoda tylko ze zakończenie jest takie niejasne . Nie wiadomo...

Łał. No powiem szczerze że jest to jedyna książka z cyklu "Z piekła" w której każde opowiadanie kręci się w koło seksu. Jestem pod wrażeniem. Najlepsze było drugie i trzecie opowiadanie. Tylko myślałam że to będzie o typowych nastolatkach a to jest tak naprawdę o dorosłych ludziach mających po 20 pare lat. Ale mimo to bardzo mi się podobała. Gorąco polecam. :)

Dana pozycja jest zbiorem czterech opowiadań, opowiadania charakteryzuje bardzo zróżnicowany poziom a także odmiennie wykreowane światy, niektóre opowiadania wyszły naprawdę słabo, mi najmniej do gustu przypadły opowiadania pierwsze i czwarte, nieco bardziej podeszły mi drugie i trzecie. Kolejna książka-przerywnik, po którą sięgnęłam w celu szybkiej lektury i chwili...

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Na półkach: , , , , , , ,

Kolejne opowiadania z piekła rodem. Poprzednie z motywem wakacji bardzo mi się spodobały, a te z tematem balu maturalnego również nie były złe. Jednak te opowiadanie były po prostu okropne.

Zacznijmy od tego, że motyw randek pojawiał się tutaj tyko trochę. Parę zdań i koniec. Spodziewałam się, że główni bohaterowie będą na randce i cała akcja będzie toczyć się dookoła...

Randki z piekła to zbiór czterech opowiadań o długości około stu stron z hakiem każda. I chociaż długość tych opowiadań jest przyzwoita, to muszę przyznać, że niestety nie zostawiły po sobie jakiegoś wielkiego wrażenia. Jedyna opowieść o wampirach nosi w sobie idiotyzm rozróżniania żywych i martwych wampirów. Jedynym w miarę ciekawym opowiadaniem było to o pół-demonicy....

• Fantastyka
  • Wampiry