Pocałunek Anioła Ciemności

Sarwat Chadda Wydawnictwo: Nasza Księgarnia Cykl: Pocałunek anioła ciemności (tom 1) fantastyka, fantasy, science fiction
Devil’s Kiss
Monika Walendowska
Nasza Księgarnia
Billi SanGreal anioł templariusz
Devil’s Kiss
Pocałunek anioła ciemności (tom 1)
fantastyka, fantasy, science fiction
Monika Walendowska
Billi SanGreal anioł templariusz

Przeczytałam. W sumie nie było nudno, ale wybitnie też nie było. Czuje niedosyt, jestem zmieszana.. co czegoś tu brak.
Jeśli się nudzisz - przeczytaj.
Jeśli szukasz czegoś co Cię porwie - zostaw i szukaj gdzie indziej.

Dobra historia, aczkolwiek kiepsko mi się ją czytało. Prawdopodobnie nie podszedł mi sposób napisania tej książki. Nie sięgnę po drugi tom, ale też nie odradzam - każdemu może podejść co innego.

Książkę wygrałam w konkursie i tylko dlatego po nią sięgnęłam. Sam tytuł i okładka podziałały na mnie odpychająco, wiedziałam już, że nie mogę spodziewać się zbyt wiele.
Bohaterowie sa płascy, pozbawieni kolorów. Wiele reakcji wydaje się sztucznych, przerysowanych. Same wydarzenia wchodzą tak głęboko w fantastykę, że w połączeniu z lichą narracją nakłaniają do...

Na półkach: , , , , ,

Książka super bardzo mi sie podobała, wciągnęłam ją w mgnieniu oka. Poczytałam trochę opinii innych na jej temat i w sumie mam mieszane uczucia Mi każdy bohater książki sie podobał nie miałam jakiegoś swojego ulubionego. Główna bohaterka zachowywała sie tak jak każdy by sie zachował w jej położeniu. Wcześniej przeczytałam drugą część, lecz ta mi się bardziej podobała....

Książkę do pewnego stopnia czytałam, potem już tylko przelatywałam wzrokiem nie wczytując się w każde zdanie. Nudna. Przewidywalna

Słabe c;

Książkę przeczytałam naprawdę dawno temu. Pamiętam jedynie tyle, że mi się spodobała, ale koniec zawiódł.

Po miłych zaskoczeniach, które spotkały mnie ze strony literatury młodzieżowej, nadchodzi czas na znacznie gorsze pozycje. O ile te pierwsze są hucznie reklamowane, to te drugie cicho przychodzą i odchodzą z księgarskich półek, a jest ich zatrważająco dużo. Książką z tej kategorii jest "Pocałunek anioła...

Książka świetna...końcówka wycisnęła mi zły z oczu :D

Billi SanGreal 15-sto letnia dziewczyna. Jej matka oddała za nią życie, gdy ta była jeszcze dzieckiem. Od tego czasu wychowywał ją tata.
Jedynym życiem jakie zna to zabijanie. Walczy ze złem tego świata: wilkołakami, wampirami, diabłami, upadłymi aniołami. Jej misją jest zostanie templariuszką. Jednak dziewczyna nie tego chce. Chce być normalną nastolatką, mieć przyjaciół,...

Dyskusje

• Chcę w prezencie