Zbrodnia doskonała

Okładka książki Zbrodnia doskonała Peter Abrahams
Okładka książki Zbrodnia doskonała
Peter Abrahams Wydawnictwo: C&T Crime & Thriller Seria: Seria z Puzzlami kryminał, sensacja, thriller
Seria z Puzzlami
A Perfect Crime
C&T Crime & Thriller
2002-01-01
2002-01-01

Czy tylko ja chciałam by Francie jednak umarła? Byłam zawiedziona, że tak się nie stało. Wkurzała mnie, zachowywała się tak jakby nie miała uczuć. Zdradzała męża bez wyrzutów sumienia, i to z żonatym mężczyzną. Cieszyłam się, kiedy okazało się, że Ned kręcił jeszcze z inną na boku. Szkoda mi jedynie Anny, moim zdaniem jako jedyna z głównych bohaterów nie zasługiwała na taki los.

Świetna książka. Kryminał powinien wciągać do ostatniej strony i trzymać w niepewności. Wszystko było tu na wysokim poziomie. Rewelacja. Jedyny mankament to taki ze akcja mogłaby być nieco szybsza, ale to tylko mały minus. Dziwię się tym, którzy piszą, że nie mogli dobrnąć do końca.

Zbrodnia doskonała Petera Abrahamsa posiada dość rozbudowaną fabułę i potrafi wciągnąć. Plusem jest fakt, że każda postać jest starannie opisana, możemy ją dobrze poznać, a nawet przewidzieć jej kolejny krok. Brak tutaj szybkiego tempa i na rozwinięcie akcji trzeba trochę poczekać, jednak warto być cierpliwym. Choć muszę przyznać, że niektóre wydarzenia(szczególnie dokonywane zbrodnie) są dość przewidywalne. Zastanawiałam się nad oceną między 6 a 7, jednak zakończenie mnie trochę rozczarowało, więc w ostateczności zdecydowałam się na 6.

Brak porażających akcji, jednak fabuła jest bardzo dobra i uknuta intryga potrafi wciągnąć.

Nie dałem jej rady :(

• Thriller/sensacja/kryminał
  • Pdf
  • 2016
  • Kingowe - polecane przez Kinga

Dodaj cytat z książki Zbrodnia doskonała