Mroczna więź

Gena Showalter Cykl: Władcy Podziemi (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction 320 str.
The Darkest Kiss
Data 1. wydania:
2012-06-15
Klaryssa Słowiczanka
New York Times Bestselling Authors: Paranormal
HarperCollins
fantastyka, fantasy, science fiction
Fantasy Romans Mitologia Mitologia Grecka Demony Anioły Harpie Bogowie Nieśmiertelni Lords of the Underground Władcy Podziemi

The Darkest Kiss
Klaryssa Słowiczanka
New York Times Bestselling Authors: Paranormal
HarperCollins
fantastyka, fantasy, science fiction

Kup książkę

Wciągnęła mnie do reszty!!

Kolejny tom przeczytany. Szybko się czyta i nawet te fantasy mi się podoba ;)

Kolejny tom, kolejny bohater na talerzu, a jednocześnie nie odcina nas od tych poznanych wcześniej. Bardzo przyjemnie się czytało.

Zawiodłam się totalnie !!!

Liczyłam na naprawdę fajną historię, bo sam pomysł na fabułę naprawdę ciekawy: nieśmiertelni wojownicy, demony, bogowie i jeszcze klątwa. Pomysł super ... gorzej z wykonaniem !
Książka bardziej przypomina erotyk ( i to marnej jakości), niż romans paranormal.
Facet prawie ciągle myśli o seksie z nią. Ona dla odmiany wciąż ma na niego ochotę.
Zero...

Wydawca mylnie nadał książkom tej serii numery tomów. Można je czytać oddzielnie i nie po kolei - i tak zrozumiemy treść i akcję. Każda powiem część opisu przygody innego wojownika i jego demona.
Z czystym sumieniem polecam książkę. Jest pełna pikanterii, tajemniczości. Autorka nie omieszkała się "wtrącić" solidnej dawki erotyzmu - lecz spokojnie, opisanego z wyczuciem i...

"Płytka", specyficzna - nie dla każdego, ale wciągająca.

Moja ocena dotyczy jakości w kategorii taniego romansu. Przeczytałam cała serię, jednak żadna z części nie zasługuje na umieszczenie jej na półce - do zapamiętania. Seria jest chaotyczna i naiwna, postacie płaskie i niekonsekwentne. Jako czasoumilacz jednak działa świetnie.

Zwykle tak bywa, że im więcej części ma książka tym staje się nudniejsza, jest ciągnięta na siłę. Bałam się, że po pierwszej części Władców Podziemi tak będzie, ale byłam w wielkim błędzie. Od razu zakochałam się w każdym demonie.
Po drugiej części mogę powiedzieć tylko: wow. Siedziałam nocami - każda część, jedna noc i uwielbiam to. Każdy ma inny gust, więc mogę tylko się...

Lepsze niż pierwsza część. Bardziej interesująca fabuła. Zakończenie rozczarowuje. Wątki za bardzo porwane w stylu "ciąg dalszy nastąpi", z połowy nic nie wynika.

Niesamowity pomysł, do tego doskonale opowiedziana historia. Władcy podziemi rządzą!!!

Dyskusje

• Fantastyka
  • Fantasy
  • 2014
  • Chcę w prezencie
  • Z biblioteki

Dodaj cytat z książki Mroczna więź