Podkręć jak Beckham

2006-05-19
2006-05-19
Małgorzata Harakis
piłka nożna Hinduska David Beckham

Książka nie była zła tylko już nie na mój wiek. Jakbym przeczytała ją w wieku 9-12 pewnie byłam bym nią zachwycona. Sama historia ciekawą opowiada o dziewczynie która kocha piłkę nożną ale z względu na swoje pochodzenie rodzice nie chcą jej pozwolić grać między czasie poznaje chłopaka w którym się zakochuję.

Kiedyś widziałam film i gdy zobaczyłam na necie, że jest też książka to wiedziałam od razu, że muszę ją mieć.

Jess Bhamra właśnie zdała maturę i czeka na wyniki, aby potem pójść na studia prawnicze tak jak zaplanowali to jej rodzice. Ona jednak woli grać w piłkę nożną. Podczas jednego z meczy zauważa ją Jules chce, aby przyszła ona na trening ich zespołu żeńskiego - Harriers. Tak oto Jess ukrywa przed rodzicami, że zamiast pracować na wakacjach to gra w piłkę. Pomaga jej również siostra - Pinki. Niestety nie wszystko się udaje.. Rodzice Jess w końcu dowiadują się prawdy i zabraniają jej grać ze względu na zbliżający się ślub Pinki.

Oczywiście jak to w takich książkach - wszystko kończy się happy endem.
Szybko się ją czyta i plus za dużą czcionkę.

Pierwszy raz czytam książkę o piłce.
O dziwo spodobała mi się xD
Polubiłam historie Hinduski, która nie może grać w piłkę, bo wstyd dla rodziny.
Ale ona nie daje za wygraną i dostaje się do damskiej drużyny.
Od boiska aż na stadion.
Co na to rodzinna?
Kto będzie po jej stronie ?
W jakich relacjach jest z trenerem?
Ciekawa~Paulina

Pierwszy raz czytam książkę o piłce.
O dziwo spodobała mi się xD
Polubiłam historie Hinduski, która nie może grać w piłkę, bo wstyd dla rodziny.
Ale ona nie daje za wygraną i dostaje się do damskiej drużyny.
Od boiska aż na stadion.
Co na to rodzinna?
Kto będzie po jej stronie ?
W jakich relacjach jest z trenerem?
Ciekawa~Paulina

• 2007