Ślady Boga. Cuda Kościała Katolickiego.

Okładka książki Ślady Boga. Cuda Kościała Katolickiego.
Andreas Englisch Wydawnictwo: Świat Książki filozofia, etyka
filozofia, etyka
Gottes Spuren, Die Wunder der katholischen Kirche
Świat Książki
2008-01-01
2008-01-01
978-83-247-0739-3
Iwona Slawik
cuda egzorcyzmy kościół katolicyzm watykan

więcej Więcej

Wart przeczytać. Dla wierzących i dla nie wierzących. Książka porządkuje i podaje historyczne i dzisiejsze fakty dotyczące cudów. Poruszające informacje o badaniach naukowych - przeczytaj o obrazie Matki Bożej z Gwadelupy (może moja pisownia niepoprawna) - Meksyk. Są zdjęcia. Gorąco polecam.

Nie trzeba być wierzącym aby przeczytać tę książkę. Autor w ciekawy sposób i przede wszystkim z własnego doświadczenia opisuje miejsca cudów, działania egzorcystów, oraz fenomeny ludzkie.

• Religijne
  • 5 (bardzo dobre)
  • Religijne
  • Religia
  • Wiara

Dodaj cytat z książki Ślady Boga. Cuda Kościała Katolickiego.