Uzdrowiciel. Jan Paweł II

religia
978-83-7767-046-0
Paulina Filippi-Lechowska
Jan Paweł II życie

Warto, warto przeczytać. Książka napewno pozostawi w nas wiele pytań, zdziwień i rozmyślań. Czy cuda istnieją, cz Dobry Bóg istnieje? Pozostaje wiara.

Książka jest napisana przyjemnym, przystępnym językiem. Nie skupia się na datach, a na wydarzeniach. Dla mnie dodatkowym plusem jest to, że autor do religii podchodzi z pewnym dystansem. Czytało się szybko i przyjemnie.

Jedna z osób, która w wyjątkowy sposób odczuła cud za pośrednictwem Jana Pawła II, kilka dni przed jego kanonizacją, powiedziała w wywiadzie dla jednego z programów „śniadaniowych” następujące słowa: „Chciałbym, aby po naszym papieżu nie pozostały tylko słynne kremówki”. Ta krótka wypowiedź każe nam się zastanowić, jak my postrzegamy postać Karola Wojtyły. Dla katolików,...

Bardzo ciekawa ksiazka. Oddaje klimat i wgl wzrusza. Autor naprawde fajnie i niebanalnie to wszystko opisal. Janie Pawle II- modl sie za nami!!! <3

CUDNAM NIEWIARYGODNA i.....POLECAM!!! To trzeba przeżyć samemu.

2012

Andreas Englisch przez 20 lat był niemieckim korespondentem w Watykanie i towarzyszył Janowi Pawłowi II w podróżach.
Cały czas zbierał informacje dotyczące uzdrowień, które miały miejsce za życia papieża.

Zawsze wiedziałam, że JP II był kimś wyjątkowym i tak zawsze go odbierałam. Nigdy jednak nie zdawałam sobie sprawy z tego, ze posiadał aż tak osobliwy dar, który nie...

jedna z najpiękniejszych książek jakie przeczytałam wzrusza do łez ,

• 2013
  • Przeczytane do 2019 roku