Światło jogi

poradniki
83-903217-1-8
Sławomir Bubicz
joga asana podręcznik

Obowiązkowa dla jogina. Co najciekawsze, nauczyciele szkoły Iyengara nie przekonują mnie w wielu aspektach, a czytając ich mistrza zgadzam się z nim w 100%! Przerośli mistrza, czy zeszli z jego ścieżki?

Obowiązkowa pozycja każdego Jogina ;)

Źródło historyczne, przestarzale nieaktualne podejście do pracy z ciałem.

Po prostu doskonała...

Niezastąpione źródło inspiracji i informacji o wszelkich aspektach jogi, nie tylko asan ale również całej filozofii związanej z jogą. W tej książce znajdziemy nie tylko opisy asan ale również szczegółowe opisy technik pranayamy, propozycje kursów podzielone na trzy grupy, oraz sposoby radzenia sobie z różnymi schorzeniami przy pomocy jogi. Bez wątpienia ta wszechstronna...

Bardzo wyczerpująca pozycja - asany opisane krok po kroku, mnóstwo zdjęć, obszerne opisy dotyczące wpływu wykonywania asan na zdrowie, dodatek pozwalający dobrać je do własnych potrzeb... Niezbędna dla początkujących i ogromnie pomocna dla zaawansowanych :) Warto do niej często wracać, by sprawdzać i korygować swoją praktykę.

Doskonała książka. Obowiązkowa pozycja dla ćwiczących jogę (zwłaszcza wg jego metody;)

Dyskusje

• Joga
  • Chcę w prezencie
  • Sport
  • Yoga
  • Do przeczytania w 2 kolejności

Dodaj cytat z książki Światło jogi