Edukacja seksualna

Świat Książki
edukacja seksualna seksualność seksuologia dojrzewanie
poradniki
edukacja seksualna seksualność seksuologia dojrzewanie

Świetna, fachowa literatura na temat seksualności. Program na podstawie tej książki powinien być trzonem edukacji seksualnej w każdej polskiej szkole.

Lektura obowiązkowa dla każdego. Czasami ciężko się czytało jednak warta przeczytania. Poszerza i układa wiedzę.

Ciekawa, choć niełatwa lektura.
Podręcznik w zasadzie dla każdego. Dla dzieciaków i młodzieży by poznali zagadnienie. Dla dorosłych by poszerzyli swoją wiedzę. Dla rodziców, nauczycieli, wychowawców, itd.
W mojej biblioteczce na pewno znajdzie miejsce na stałe.

Bardzo interesujący podręcznik w zakresie seksuologii. Pan Starowicz w bardzo interesujący sposób ukazuje w nim zagadnienia TABU które mają związek z seksualnością człowieka. Polecam ; )

Bardzo polecam, autorzy w przystępny i bezpośredni sposób opisują podstawowe zagadnienia związane z seksualnością człowieka.

lektura obowiazkowa.

Dyskusje

• Seksuologia
  • Psychologia
  • Posiadam2
  • Psychologia/Rozwój
  • Psychologia/seksuologia

Dodaj cytat z książki Edukacja seksualna