Sfaulowany futbol

Okładka książki Sfaulowany futbol
Michael Coleman Wydawnictwo: Egmont Polska Seria: Monstrrrualna Erudycja literatura dziecięca
literatura dziecięca
Monstrrrualna Erudycja
The Knowledge: Foul Football
Egmont Polska
2004-12-14
2004-12-14
Jacek Drewnowski
historia na wesoło football piłka nożna strrraszna historia

Książka zawiera nieco nieścisłości i udziwnień wynikających z tłumaczenia na język polski, jednakże każdy młody fan futbolu musi ją mieć. Ponieważ pozna m.in. zasady gry w piłkę nożną, w jaki sposób zmieniały się przepisy, dowie się, że p.n. kiedyś znacznie różniła się od tej jaką dzisiaj znamy, ponadto jak wyglądały początki futbolu i jak powstawały pierwsze kluby. Trochę jest także o rozgrywkach międzynarodowych i mistrzostwach świata. Szkoda, że książka jest pisana przez pryzmat angielskiego futbolu, wszak autor też pochodził z tej nacji.

Dodaj cytat z książki Sfaulowany futbol