Zakochana kłamczucha

2006-04-01
837435142X
Iwona Puchalska
zakochanie nastolatki

Nie rozumiem czemu na tą książkę jest tyle negatywnych komentarzy,mnie ta książka bardzo się spodobała,przeczytałam ją nawet kilka razy. I chętnie zrobiłabym to ponownie ;)

Podobała mi się, przeczytałam nawet kilka razy, taka lekka propozycja.

Podobała mi się, przeczytałam nawet kilka razy, taka lekka propozycja.

Ta książka jest z poprzedniego stosiku,ale przez to że jestem strasznie zakręcona zapomniałam dodać recenzje.
Hmm,jaka jest ta książka? Osobiście cieszę się że jest taka króciutka.Wcale ale to wcale mi się nie podobała.Tą książkę napisało małżeństwo(VAL+PIERRE=VALPIERRE) moim zdaniem powinni lepiej przemyśleć i rozszerzyć fabułę.Dużo się dzieje,ale szybko się kończy.Główna bohaterka Solenn bardzo denerwowała mnie.Nie wiedziała co czuję i co robić.
Wszystko zaczęło się od tego że okłamała Chloe że jest z chłopakiem już 2 lata w rzeczywistości jest jej kuzynem.W klubie filmowym poznaje Thomasa pragnie z nim chodzić.Jednak później dochodzi do wniosku że kocha się w swoim dobrym przyjacielu Alexie i to wzajemnością.

To już ostatnia książka z tej serii ,która znajduje się stosiku. Przeczytałam ich ogólnie 6 książek i myślę ,że po więcej nie sięgnę. Dla mnie te książki nie są ani złe ,ale też wcale nie są dobre. Po prostu nijakie. Chyba dwie mi się naprawdę podobały a reszta taka mdła i pozbawiana jakiś emocji. Książka ,,Zakochana kłamczucha'' jest w mojej skali oceniania po środku. Nie wiem czy powinnam dać jej wyższą czy ciut niższą ocenę więc stawiam ją po środku. Ta opowiastka jest taka ,że w mgnieniu oka coś się zaczęło i parę stron dalej się skończyło. Autorzy powinni w tej serii rozszerzyć swoje plany na powieść. A nie napisane na szybkiego Ogólnie rzecz biorąc książki są lekko mówiąc nudne. I proszę nie sugerować się wiekiem na okładce. Gdyż moim zdaniem równie dobrze mogła by tą książkę przeczytam 9-latka ;)

Główną bohaterką jest Solenn. Jej pierwsze kłamstwo: - opowiada koleżanką o swoim niby chłopaku, nawet pokazuje jego zdjęcie. Tylko tak naprawdę to jest jej kuzyn. No i od tego się zaczyna. Potem kłamstwa już same się sypią i coraz ciezej z tego wyjść... Ale w pewnym momencie Solenn się zakochuje.. ;)

Chyba moja ulubiona z tej serii.

Chyba moja ulubiona z tej serii.

Pierwsza książka, po którą sięgnęłam i z tego, co pamiętam, nie zachwyciła mnie.

LOL fAJNIE :) ")

LOL fAJNIE :) ")

Nawet mi się podobała, ale akcja rozwija się szybko i tak samo szybko się kończy. Trochę lepiej autorzy by mogli zbudować napięcie.

Na półkach: , , , , , , , ,

fajny motyw. kłamstwo początkiem związku do którego może by nie doszło. wymyśliła sobie chłopaka a później zrobiła wszystko by kłamstwo stało się prawdą.

• Młodzieżowe
  • 2011
  • Z dzieciństwa

Dodaj cytat z książki Zakochana kłamczucha