Być córką gwiazdy

Chloë Rayban Wydawnictwo: Amber literatura dziecięca
Amber
literatura dziecięca
2007-01-01

Holly jest córką światowej sławy muzyki pop i jednej z najbogatszych kobiet świata - piosenkarki Kandhi. Jest jednak też zwykłą dziewczyną, która chce mieć normalne życie. Nie pomaga jej jednak matka, która zabiera dziewczynkę ze szkoły aby przemienić ją w swoja małą kopię. Holly jednak się to nie podoba i próbuje pozostać sobą za wszelką cenę. Polecam tę książkę bardzo...

Książki Rayban są same w sobie bardzo dobre i potrafią wciągnąć, aczkolwiek gdy dochodzisz do końca dopiero kapujesz się i pytasz w duchu: " Jak to? I że niby to ma być koniec? Przecież z tego nic nie wynika."
Zawsze po zakończeniu jakiejkolwiek Jej książki mam wrażenie że zapomniała dopisać tak naprawdę prawdziwego zakończenia.
A szkoda, bo to były zazwyczaj dobre...

Książkę znalazłam w bibliotece. Najbardziej przyciągała mnie z całego stosika, więc od niej zaczęłam. Jest ona napisana młodzieżowym i prostym językiem, przez co treść jest przystępna dla nastoletniego czytelnika. Autorka doskonale obrazuje odczucia Holly, a także doskonale obrazuje życie córki wielkiej gwiazdy. Jak żyć gdy rówieśnicy lubią Cię ze względu na rodzicielkę,...

Książkę czytałam jakiś czas temu, ale zaciekawiła mnie. Nie pamiętam za wiele, chociaż mam wrażenie, że miałam ochotę na przeczytanie następnej części . Dla 12, 13 letniej dziewczyny myślę, że była by ok.:)

Moim zdaniem książka nie była ciekawa. W połowie zaczeła mnie nudzic. Racja jej matka była straszna ale ogólnie fajne byłoby być córką gwiazdy.

Niczym mnie nie zachwyciła, czasami wręcz nudziła.

Książka bardzo mi się podobała. Wypożyczyłam ją z biblioteki (rzadko to robię, bo książki wolę kupować a nie wypożyczać.) i nie wiedziałam, czego się spodziewać. Ogólnie lubię inne książki, ale jakoś się skusiłam i zaczęłam ją czytać. Lekka, szybko się czyta. Nie podobały mi się tylko niektóre zachowania głównej bohaterki. Dla jej mamy ważniejsza była kariera, a ona nic. I...

Krótka przyjemna, lekka. Irytujący obraz matki, nawet przy zakończeniu. Co z tego, że matka jest kobietą show-biznesu, ale żeby wyznaczać córce 10 minut na widzenie? Przeraziło mnie to i zaczęłam doceniać swoją własną matkę. Lekko zniechęciło na początku. Ogólnie książka warta polecenia.

• Z biblioteki
  • Dzieciństwo
  • Z dzieciństwa
  • Moja biblioteczka
  • Książki z innych filii
  • Sprzedam/wymienię

Dodaj cytat z książki Być córką gwiazdy