Crescendo

Becca Fitzpatrick Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Szeptem (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
2011-01-12
978-83-7515-132-9
Agnieszka Fulińska
szeptem crescendo becca

Opinie [1 004]

Mocniejsza i bardziej zaskakująca niż pierwsza część !

Chyba nigdy czytana książka mnie tak nie zirytowała :]
Wątki wydawałoby się istotne, pominięte na następnych stronach ... przykład? scena w bibliotece, dwie godziny nieprzytomności a potem śledzenie przez nieznanego osobnika, a bohatera na drugi dzień idzie na "imprezę" czy spokojnie z przyjaciółką na plażę?! zero emocji czy choćby przestrachu tylko zastanawianie się jak tu...

Książkę czyta się łatwo miło i przyjemnie, jednakże bardziej jest to zasługa fabuły i wartkiej akcji, niźli sposobu pisania. Uważam niestety, że tłumaczenie działa bardzo na niekorzyść powieści. Język jest nienaturalny dla wieku bohaterów, a całość czyta się dość mozolnie.
Plus za zaskoczenia, które często pojawiają się w książce.

Książka bardzo dobra choć w niektórych momentach miałam wrażenie że coś podobnego już czytałam

Kłótnie, rozpad związku... I wmieszana w to śmierć ojca Nory. Ale czy to na pewno był jej ojciec? Pełna kolejnych tajemnic część jest lepsza od poprzedniej, choć były momenty, kiedy się nudziłam czytając książkę. Ciekawie się kończy. Sięgam po następną część.

Fajnie opowiedziana historia. Ciekawi bohaterowie i świetnie rozwijająca się akcja.

Książka jest naprawdę super. Może nie urzekła mnie tak bardzo jak pierwsza ale i tak przeczytałam ją w jeden dzień.

Dla mnie rewelacja, wciągająca bardzo, przeczytałam w niecałe 3 dni. Cały czas się coś dzieje, momentami z nerwów bolał mnie żołądek! Polecam gorąco

Ogromny sentyment, bo to od niej zaczęła się moja miłość do książek. Tak więc, jak widać, było w niej coś, co mnie do książek jako ogół, przyciągnęło.

Nora i Patch mają problemy... Ale miłość wisi w powietrzu mimo wszystko, więc ciągnie ich do siebie w wielu sytuacjach, w których niekoniecznie chcieliby zostać nakryci, a ja piszczę. Piszczę ze stresu i bezsilności.
I miłości. Głównie z jej powodu.

Dyskusje

17 741