Crescendo

Becca Fitzpatrick Wydawnictwo: Otwarte Cykl: Szeptem (tom 2) fantastyka, fantasy, science fiction
2011-01-12
978-83-7515-132-9
Agnieszka Fulińska
szeptem crescendo becca

Opinie [1 007]

"Szeptem "to chyba jeden z najpopularniejszych cykli paranormalne romance. Jedni go kochają inni nienawidzą, jednak większość z nas o nim słyszała. Masa pozytywnych opinii zachęcała mnie do sięgnięcia po serię. Uwielbiam książki z gatunku fantasy, są moimi ulubionymi chyba. I Lubie te historie o aniołach, elfach, bogach; wampirach itd . może są nieco banalne ale kocham...

Odlot. Dosłownie.
Książka wzbudziła we mnie skrajne emocje. W jednej chwili czułam nienawiść, w drugiej - euforię. Najpierw chciałam udusić jednego z bohaterów, a potem, tak całkowicie niespodziewanie, miałam ogromną ochotę go przytulić z radości.

Tu nic nie było podane na tacy. Znowu się głowiłam i ostatecznie mocno wkurzyłam, bo znów nie podziało się po mojej myśli. Ale...

Również przeczytałam ją w dwa dni. Chociaż szczerze mówiąc pierwsza część była lepsza. Zobaczymy jak tam będzie z trzecią częścią

Mocniejsza i bardziej zaskakująca niż pierwsza część !

Chyba nigdy czytana książka mnie tak nie zirytowała :]
Wątki wydawałoby się istotne, pominięte na następnych stronach ... przykład? scena w bibliotece, dwie godziny nieprzytomności a potem śledzenie przez nieznanego osobnika, a bohatera na drugi dzień idzie na "imprezę" czy spokojnie z przyjaciółką na plażę?! zero emocji czy choćby przestrachu tylko zastanawianie się jak tu...

Książkę czyta się łatwo miło i przyjemnie, jednakże bardziej jest to zasługa fabuły i wartkiej akcji, niźli sposobu pisania. Uważam niestety, że tłumaczenie działa bardzo na niekorzyść powieści. Język jest nienaturalny dla wieku bohaterów, a całość czyta się dość mozolnie.
Plus za zaskoczenia, które często pojawiają się w książce.

Książka bardzo dobra choć w niektórych momentach miałam wrażenie że coś podobnego już czytałam

Kłótnie, rozpad związku... I wmieszana w to śmierć ojca Nory. Ale czy to na pewno był jej ojciec? Pełna kolejnych tajemnic część jest lepsza od poprzedniej, choć były momenty, kiedy się nudziłam czytając książkę. Ciekawie się kończy. Sięgam po następną część.

Fajnie opowiedziana historia. Ciekawi bohaterowie i świetnie rozwijająca się akcja.

Książka jest naprawdę super. Może nie urzekła mnie tak bardzo jak pierwsza ale i tak przeczytałam ją w jeden dzień.

Dyskusje

17 895