Cisza przed burzą

Margit Sandemo Wydawnictwo: Ringier Axel Springer Polska Cykl: Saga o Ludziach Lodu (tom 42) literatura obyczajowa, romans
Lugnet före stormen
2008-01-01
1995-01-01
Anna Marciniakówna
Ringier Axel Springer Polska
demon walka pościg
Lugnet före stormen
Saga o Ludziach Lodu (tom 42)
literatura obyczajowa, romans
2008-01-01
Anna Marciniakówna
demon walka pościg

Mega wciagajaca saga. Miłość, magia i niebezpieczeństwo.

Akcja ponownie zaczęła się rozkręcać i dobrze, bo po kilku słabych tomach zwątpiłam czy dokończę serię.

Po prostu Margit Sandemo. Czyta się przyjemnie i to najważniejsze :)

Ten tom można podzielić na dwie części: Pierwsza to dokończenie spotkania na górze demonów z poprzedniego wolumin oraz właściwa fabuła, gdzie piątka członków rodu udaje się do Trondelag, ale o tym potem.
Okazuje się, że Rune to tak naprawdę alrauna, która towarzyszyła Ludziom Lodu od samego początku. Najpierw mamy Jego "origin story" a potem sam Rune opowiada jak trafił w...

więcej Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Kocham kocham kocham! Saga to mistrzostwo swiata! Napisanie 47 ciekawych tomow to wyczyn!!! Polecam calym sercem!

Wszystko po, fajnie mi się czytalo dalsza cześć dotyczącą spotkania w Górze Demonoc, natomiast potem jak dla mnie fabułą klapa. Dziwne zagrania niby od sług Tengela Złego i to dziwne jak dla mnie zakończenie.. Całkiem inny klimat.

Jak dla mnie tego tomu mogłoby w ogóle nie być.

Zebranie Ludzi Lodu na Górze Demonów trwa nadal. Najważniejszą rolę w walce z Tengelem Złym mają odegrać Nataniel, Ellen, Tova i Gabriel. Tymczasem Tengel Zły postanawia zapobiec ich misji.

Początek tego tomu bardzo mi się podobał, ponieważ kontynuowana była opowieść z poprzedniej części. Nastąpiły kolejne spotkania członków Ludzi Lodu, dowiedzieliśmy się też kim jest...

Ciąg dalszy spotkania członków rodu, zarówno żyjących, jak i nie żyjących, w Górze Demonów. Dowiadujemy się kolejnych ważnych informacji dotyczących biografii Ludzi Lodu. Po zakończonym spotkaniu akcja rozwija się w zawrotnym tempie.

Na półkach: , , , ,

Pięcioro młodych członków rodu wyrusza do Trondelag do zapomnianej Doliny Ludzi Lodu, a po drodze okazuje się, że Tengel Zły wysłał w pościg za nimi bandę opryszków...

Dyskusje

3 153