Advertisement
rozwińzwiń

Anatomia wojownika

Okładka książki Anatomia wojownika Krzysztof Puwalski, Anna Robak-Reczek
Okładka książki Anatomia wojownika
Krzysztof PuwalskiAnna Robak-Reczek Wydawnictwo: Bellona biografia, autobiografia, pamiętnik
264 str. 4 godz. 24 min.
Kategoria:
biografia, autobiografia, pamiętnik
Wydawnictwo:
Bellona
Data wydania:
2024-05-15
Data 1. wyd. pol.:
2024-05-15
Liczba stron:
264
Czas czytania
4 godz. 24 min.
Język:
polski
ISBN:
9788311173316
Tagi:
autobiografia komandosi siły specjalne K9 psy bojowe
Średnia ocen

8,0 8,0 / 10

Oceń książkę
i
Dodaj do biblioteczki

Porównaj ceny

i
Porównywarka z zawsze aktualnymi cenami
W naszej porównywarce znajdziesz książki, audiobooki i e-booki, ze wszystkich najpopularniejszych księgarni internetowych i stacjonarnych, zawsze w najlepszej cenie. Wszystkie pozycje zawierają aktualne ceny sprzedaży. Nasze księgarnie partnerskie oferują wygodne formy dostawy takie jak: dostawę do paczkomatu, przesyłkę kurierską lub odebranie przesyłki w wybranym punkcie odbioru. Darmowa dostawa jest możliwa po przekroczeniu odpowiedniej kwoty za zamówienie lub dla stałych klientów i beneficjentów usług premium zgodnie z regulaminem wybranej księgarni.
Za zamówienie u naszych partnerów zapłacisz w najwygodniejszej dla Ciebie formie:
• online
• przelewem
• kartą płatniczą
• Blikiem
• podczas odbioru
W zależności od wybranej księgarni możliwa jest także wysyłka za granicę. Ceny widoczne na liście uwzględniają rabaty i promocje dotyczące danego tytułu, dzięki czemu zawsze możesz szybko porównać najkorzystniejszą ofertę.
Ładowanie Szukamy ofert...

Patronaty LC

Książki autora

Okładka książki Pulpitacje #1 Dagmara Adwentowska, Tomek Bilski, Agata Cieplik, Jakub Ćwiek, Aleksander Daukszewicz, Gaja Grzegorzewska, Andrzej Kwiecień, Olga Niziołek, Michał Organiściak, Anna Robak-Reczek, Jerzy Rzymowski, Jagoda Smyczek, Bartosz Szczygielski, Kajetan Szokalski, Maciej Staszek Tomaszewicz, Joanna Ufnalska, Agnieszka Włoka, Mateusz Wójcik
Ocena 8,3
Pulpitacje #1 Dagmara Adwentowska...
Okładka książki Rzecz niepospolita. Antologia opowiadań niesamowitych Lena Dominiczak, Pneumatyczna Dusza, Wojciech Gunia, Małgorzata Gwara, Justyna Hankus, Marta Konieczny, Anna Łagan, Marta Malinowska, Karol Matlachowski, Olga Niziołek, Artur Nowrot, Joanna Przygodzka, Anna Robak-Reczek, Michał Studniarek, Przemysław Zańko-Gulczyński, Julia Żmudka
Ocena 7,8
Rzecz niepospo... Lena Dominiczak, Pn...

Mogą Cię zainteresować

Oceny

Średnia ocen
8,0 / 10
20 ocen
Twoja ocena
0 / 10

OPINIE i DYSKUSJE

Sortuj:
avatar
34
33

Na półkach:

Książka, która z każdą stroną pochłania coraz bardziej. Już wcześniej miałam okazję czytać jego poprzednią książkę, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie, więc z dużym entuzjazmem sięgnęłam po tę pozycję. Nie zawiodłam się.

Puwal i Pani Anna oferują nam nie tylko fascynujące historie, ale i praktyczne narzędzia do radzenia sobie z wyzwaniami, które możemy napotkać w życiu codziennym. To, co wyróżnia tę książkę, to jej autentyczność. Prywatne zdjęcia zawarte w tekście dodają głębi opowieści i sprawiają, że czujemy się bliżej autora i jego przeżyć.

Polecam!

Książka, która z każdą stroną pochłania coraz bardziej. Już wcześniej miałam okazję czytać jego poprzednią książkę, która zrobiła na mnie ogromne wrażenie, więc z dużym entuzjazmem sięgnęłam po tę pozycję. Nie zawiodłam się.

Puwal i Pani Anna oferują nam nie tylko fascynujące historie, ale i praktyczne narzędzia do radzenia sobie z wyzwaniami, które możemy napotkać w życiu...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
81
79

Na półkach:

"Anatomia wojownika" to inspirująca książka, która daje czytelnikom wgląd w życie żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych.

Autor, dzieląc się swoimi doświadczeniami z tworzenia Grupy Przewodników Psów Bojowych w JW GROM (K9),oferuje praktyczne narzędzia do radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Książka motywuje do działania i pokazuje, że sukces zależy od uporu i determinacji, a nie wrodzonych talentów. Bogactwo prywatnych zdjęć w książce dodaje jej autentyczności, sprawiając, że czytelnik czuje się jeszcze bliżej opisywanych wydarzeń.

To lektura obowiązkowa dla wszystkich, którzy chcą wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i odkryć w sobie prawdziwego wojownika.

"Anatomia wojownika" to inspirująca książka, która daje czytelnikom wgląd w życie żołnierzy elitarnych jednostek specjalnych.

Autor, dzieląc się swoimi doświadczeniami z tworzenia Grupy Przewodników Psów Bojowych w JW GROM (K9),oferuje praktyczne narzędzia do radzenia sobie w trudnych sytuacjach. Książka motywuje do działania i pokazuje, że sukces zależy od uporu i...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
1294
659

Na półkach:

Kilka lat temu miałam okazję czytać książkę Krzysztofa Puwalskiego „Operator 594”, w której Puwal zabiera czytelników na akcje bojowe do Iraku i Afganistanu, podczas których unieszkodliwiają terrorystów czy ratują zakładników.
Teraz w moje ręce trafiła książka napisana przez Puwalskiego razem z Anną Robak-Reczek „Anatomia wojownika” i jest to po trosze autobiografia/biografia, pamiętnik, wspomnienia, ale również poradnik motywacyjny.
„Granica tego, co możliwe, jest w twojej głowie.”
Czy każdy z Was będąc dzieckiem wiedział kim chciałby być, gdy dorośnie? Mało tego miał marzenie i to właśnie robi? Wyobraźcie sobie małego Krzysia. Krzyś zapytany kim chce zostać, jak będzie duży, odpowiada: Będę komandosem! Nie ma w tym chwili zastanowienia ani wahania. On już wtedy wie. Mało tego, przez całe swoje młode życie dąży do tego by się stać tym wymarzonym komandosem. I udaje mu się to.
I teraz dorosły Krzysztof pomaga nam zrozumieć, że każdy tak może. Każdy z nas może stać się kim tylko chce. Bo w każdym z nas tkwi wojownik. Bez względu na wiek czy płeć, a nawet na sprawność. W każdym z nas tkwi potencjał wojownika. To nie musi być od razu człowiek wielce sprawny fizycznie, jak Puwal. To może być wojownik duchowy, który staje zawsze do walki o własne przekonania i wartości. To może być rodzaj wojownika wewnętrznego, który codziennie pokonuje swoje własne ograniczenia. Bo każdy z nas, niezależnie od kondycji fizycznej czy zdrowotnej może być wojownikiem. I choć to może być trudne i bolesne to nieodłączny element zmiany, która prowadzi do większej „siły”.
„Mogą cię zatrzymać tylko te ściany, które stawiasz sobie sam.’
Dzięki „Anatomii wojownika” każdy człowiek znajdzie motywację do tego by stać się lepszą wersją samego siebie, by mimo bólu, bez względu na okoliczności spróbować walczyć z własnymi ułomnościami.
„Odkryj w sobie prawdziwego wojownika!”
Książka to zbiór wspomnień, o których nie przeczytamy w czasopismach, ani nie usłyszymy w wywiadach, dotyczące powstawania Grupy Przewodników Psów Bojowych. Poznamy techniki do przetrwania w ekstremalnych warunkach czy świat niebezpiecznych misji.
Warto dodać, że książka została wzbogacona o spory komplet kolorowych fotografii, które na pewno ożywiają czytany tekst.
„Stań się wojownikiem dla siebie, dla świata – w tej książce znajdziesz wszystko, co mnie ukształtowało, abym stał się tym kim jestem. Pamiętaj, że jeśli konsekwentnie podążasz swoją ścieżką, to nawet jeśli zdarzy ci się z niej zboczyć, szybko wrócisz na właściwe tory.”

Kilka lat temu miałam okazję czytać książkę Krzysztofa Puwalskiego „Operator 594”, w której Puwal zabiera czytelników na akcje bojowe do Iraku i Afganistanu, podczas których unieszkodliwiają terrorystów czy ratują zakładników.
Teraz w moje ręce trafiła książka napisana przez Puwalskiego razem z Anną Robak-Reczek „Anatomia wojownika” i jest to po trosze...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
657
587

Na półkach:

"Anatomia wojownika" autorstwa Puwala i Anny Robak-Reczek to wyjątkowa książka, która wciąga od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać aż do końca. Już sam opis zachęca do zagłębienia się w lekturę, obiecując odkrycie w sobie prawdziwego wojownika i zmianę swojego życia. I faktycznie, Puwal nie zawodzi. Książka jest pełna inspirujących historii i praktycznych narzędzi, które mogą pomóc każdemu – niezależnie od tego, czy jesteś żołnierzem sił specjalnych, czy po prostu chcesz poprawić swoje codzienne życie.

Jednym z największych atutów tej książki są unikalne wspomnienia dotyczące powstawania Grupy Przewodników Psów Bojowych w JW GROM (K9),które zostały opisane przez samego twórcę i pierwszego dowódcę. To nie tylko fascynujące historie, ale także cenne lekcje o determinacji, samodyscyplinie i upartym dążeniu do celu.

Puwal udowadnia, że nie geny czy wrodzony potencjał, ale właśnie upór i determinacja są kluczem do sukcesu. Każda strona tej książki motywuje do działania i pokazuje, że można osiągnąć wszystko, co się sobie wymarzy, jeśli tylko się w to uwierzy.

Książka jest również bogato ilustrowana prywatnymi zdjęciami, co dodatkowo rozbudza ciekawość i sprawia, że czytelnik czuje się jeszcze bliżej opisywanych wydarzeń. Te fotografie dodają autentyczności i pokazują, że Puwal naprawdę żył i przeżył to, o czym pisze.

"Anatomia wojownika" to nie tylko opowieść o żołnierzu sił specjalnych, ale także uniwersalny poradnik, który może zainspirować do działania każdego z nas. To książka, którą warto przeczytać, by zyskać motywację do pokonywania własnych słabości i realizacji najśmielszych marzeń. Gorąco polecam tę lekturę wszystkim, którzy chcą wprowadzić pozytywne zmiany w swoim życiu i odnaleźć w sobie prawdziwego wojownika.

"Anatomia wojownika" autorstwa Puwala i Anny Robak-Reczek to wyjątkowa książka, która wciąga od pierwszej strony i nie pozwala się oderwać aż do końca. Już sam opis zachęca do zagłębienia się w lekturę, obiecując odkrycie w sobie prawdziwego wojownika i zmianę swojego życia. I faktycznie, Puwal nie zawodzi. Książka jest pełna inspirujących historii i praktycznych narzędzi,...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
24
24

Na półkach:

Lubię takie książki! Autor daje nam wejść do swojego życia i pokazuje coś co dla zwykłego śmiertelnika jest rzeczą nie do poznania i nie do zobaczenia. Swoją książką motywuje do tego, aby dążyć do swoich celi i daje konkretne przykłady. Po przeczytaniu jej zdecydowanie chciałbym spotkać go kiedyś na żywo, żeby poczuć tą energię! Polecam!

Lubię takie książki! Autor daje nam wejść do swojego życia i pokazuje coś co dla zwykłego śmiertelnika jest rzeczą nie do poznania i nie do zobaczenia. Swoją książką motywuje do tego, aby dążyć do swoich celi i daje konkretne przykłady. Po przeczytaniu jej zdecydowanie chciałbym spotkać go kiedyś na żywo, żeby poczuć tą energię! Polecam!

Oznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
36
36

Na półkach:

Krzysztof Puwalski to przykład osoby, która potrafiła zamienić swoje dziecięce pragnienie w rzeczywistość, mimo że droga do sukcesu była pełna wyzwań. Jego historia to dowód na to, że niezachwiana wiara w siebie i nieustępliwość mogą prowadzić do osiągnięcia nawet najśmielszych celów. Dla wielu, jego osiągnięcie może wydawać się wręcz nieosiągalne, ale dla niego było to coś, do czego dążył całym sercem przez wiele lat.

Świetna książka napisana przez osobę pełną pasji i zaangażowania!

Krzysztof Puwalski to przykład osoby, która potrafiła zamienić swoje dziecięce pragnienie w rzeczywistość, mimo że droga do sukcesu była pełna wyzwań. Jego historia to dowód na to, że niezachwiana wiara w siebie i nieustępliwość mogą prowadzić do osiągnięcia nawet najśmielszych celów. Dla wielu, jego osiągnięcie może wydawać się wręcz nieosiągalne, ale dla niego było to...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
118
118

Na półkach:

Zawsze jestem pełna podziwu dla ludzi z pasją i Krzysztof Puwalski właśnie trafił do tego grona. Jego książka obfituje w niesamowite historie, o których nie usłyszałabym zapewne nigdzie indziej, ale przede wszystkim niesie ze sobą ważny przekaz na temat ciężkiej pracy i dążenia do celu. Naprawdę przyjemnie się ją czytało, a z każdą kolejną stroną mój szacunek dla autora tylko się zwiększał - ludzie o jego charakterze są według mnie po prostu wybitni. Momentami delikatnie można było poczuć się jak na treningu motywacyjnym, ale w bardzo delikatnym i pozytywnym znaczeniu tego pojęcia; książka została napisana w bardzo dobry sposób i na próżno szukać w niej zapychaczy, które miałyby za zadanie na siłę zwiększyć jej objętość.

Zawsze jestem pełna podziwu dla ludzi z pasją i Krzysztof Puwalski właśnie trafił do tego grona. Jego książka obfituje w niesamowite historie, o których nie usłyszałabym zapewne nigdzie indziej, ale przede wszystkim niesie ze sobą ważny przekaz na temat ciężkiej pracy i dążenia do celu. Naprawdę przyjemnie się ją czytało, a z każdą kolejną stroną mój szacunek dla autora...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
246
244

Na półkach:

„Bo wojownicy są nie tylko w służbach, na wojnach czy w sytuacjach ekstremalnych. Są wszędzie.”

Wojownik – w języku angielskim: „warrior”, czyli jeden z moich tatuaży o ogromnym znaczeniu. Tytuł wielu piosenek, pewnego rodzaju słowo klucz o niezliczonej liczbie interpretacji. Najbardziej oczywista opowiada o wojowniku-żołnierzu, ryzykującym swoje życie w imię obrony ojczyzny. Istnieją jednak również takie, które nie przychodzą nam do głowy natychmiast, kiedy usłyszymy ten wyraz. Jest nim bowiem również każdy, kto… wytrwale walczy o zrealizowanie swoich marzeń, niezależnie od tego, jakie by nie były. Ten zakładający sobie długoterminowe cele i realizujący je krok po kroku, pomimo każdej z przeciwności losu. Wszyscy dążący do bycia najlepszą wersją siebie samych. Mali-wielcy bohaterowie dnia codziennego, którzy nie wykonują może misji wojennych – ale odważnie podejmują się tych życiowych. Każdy prawdziwy wojownik jest ważny; jest wręcz na wagę złota, co idealnie opisuje na przykładzie swojej drogi zawodowej Krzysztof Puwalski w „Anatomii wojownika” – najbardziej nietypowego poradnika, z jakim miałam do czynienia. Propozycję tę czyta się jak powieść, jednocześnie wyciągając z niej mnóstwo motywacji dla osiągnięcia własnych, znanych jedynie sobie celów.

„Jednak wojownik ma przede wszystkim siłę psychiczną.”

Krzysztof Puwalski już jako mały chłopiec miał marzenie, które co niektórym mogłoby się wydawać śmieszne. Chciał zostać komandosem – osiągnąć coś niezwykłego i nietuzinkowego, w części kręgów wręcz niemożliwego, poświęcając temu mnóstwo pracy oraz koncentrując wszelkie siły w jednym kierunku. Potrafisz sobie wyobrazić, że przychodzi do Ciebie Twój synek i mówi: „mamo, zostanę komandosem!”? Zapewne uśmiechnęłabyś się z rozczuleniem, nasączonym odrobiną pobłażania, myśląc, że to taka dziecinna mrzonka. Urocza – choć mało realna. Pewnie za kilka lat maluchowi się odwidzi i wybierze bardziej powszechny zawód. Jeśli tak sądziłaś, płonne Twe nadzieje – w tym kilkulatku nie było bowiem nic zwyczajnego. Czerpiąc wzór przede wszystkim od swoich bohaterskich dziadków, Krzysztof Puwalski w końcu osiągnął swój cel, spełnił to niedoścignione życzenie, choć droga ku niemu bynajmniej nie była usłana różami. Niektórzy są jednak tak oddani realizacji swojego marzenia, tak bardzo wierni swoim przekonaniom (to mój drugi tatuaż),że – choćby nie wiem co – w końcu ich słowo zmieni się w „ciało”. Można bez zbędnej przesady stwierdzić, że to jednostki na swój sposób wybitne – mało kto jest w stanie określić swoje cele na tyle jasno i uparcie, by konsekwentnie realizować je przez kilka czy kilkanaście kolejnych lat. Autorowi „Anatomii wojownika” się to udało, co czyni go doskonałym przykładem dla wszystkich walczących o swoje większe i mniejsze marzenia.

„(…) to droga i to ona sama powinna być celem.”

Właściwie „Anatomię wojownika” mogłabym określić jako „powieść drogi” – bo to historia o tym, jaką ścieżkę przeszedł Autor, aby spełnić założone sobie cele. Jego narracja momentami jest zabawna (szczególnie urzekły mnie wspomnienia dotyczące formowania Grupy Przewodników Psów Bojowych w JW Grom, czyli K9, a więc historie z bohaterskimi czworonogami nawet nie w tle, a raczej na pierwszym planie),jednak w większości przede wszystkim inspirująca. Budzi podziw, choć też nadzieję – pokazując, że… jeśli bardzo, bardzo czegoś chcesz i zrobisz wszystko, aby to osiągnąć – to tak właśnie się stanie. Puwalski dzieli się z czytelnikiem mnóstwem rad, które bynajmniej nie brzmią jak „od sztancy”. Choć są uniwersalne, nie są pustymi frazesami i nakazami, dzięki czemu kierunkują myślenie w odpowiednią stronę. Wierzę, że są również w stanie pomóc w skoncentrowaniu uwagi na dążeniu do własnych pragnień.

„Wejście na drogę wojownika lub wojowniczki to początek wspaniałej podróży.”

Jeśli lubisz historie wojskowe, chcesz lepiej poznać świat niebezpiecznych misji i dowiedzieć się, jak wygląda trening psów bojowych – „Anatomia wojownika” zdecydowanie jest dla Ciebie dobrą opowieścią. Taką, jakiej chętnie wysłuchałoby się podczas nocnego ogniska w grupie przyjaciół. Jeżeli jednak poszukujesz poradnika podanego w niebanalnej formie, również będzie to doskonały wybór. Puwalski, snując narrację o własnym życiu z ogromną wręcz swadą, pokazuje czytelnikowi, że… jedynym ograniczeniem w dążeniu do pozornie niemożliwego jest on sam. Gdybym musiała wskazać jakąkolwiek wadę, zapewne – jako człowiek stosunkowo oczytany 😉 – stwierdziłabym, że niektóre mądrości są zbyt… oczywiste. Pewnych truizmów w książce o celu motywacyjnym nie da się jednak uniknąć, z czego zdaję sobie sprawę. W jednej z recenzji (co podtrzymuję) pisałam, że wszyscy jesteśmy mordercami. Tym razem, adekwatnie do okoliczności, nieco inaczej. Wszyscy jesteśmy wojownikami, jeśli tylko zrobimy wszystko, by się nimi stać. Będziemy szli pod górkę tak długo, jak będzie to konieczne. Usuniemy z drogi przeszkody każdym dostępnym środkiem. Pozbędziemy się przeciwników i będziemy doskonalić słabości dotąd aż znikną całkowicie. Wiem o tym sporo – co zainspirowało mnie do zrobienia takiego, a nie innego tatuażu. Because, baby, I am a WARRIOR. Ty też możesz nim być. Jeśli potrafisz o czymś marzyć – potrafisz to zrobić.

PS Oprócz czytelnego i atrakcyjnego graficznie podziału „Anatomii wojownika” na rozdziały, muszę również pochwalić dużą ilość kolorowych zdjęć, które Autor zdecydował się w niej zamieścić. Tego rodzaju ciekawe urozmaicenie tekstu bardzo cieszy moje srocze oczy! 7/10

„(…) jeśli konsekwentnie podążasz swoją ścieżką, to nawet jeśli zdarzy Ci się z niej zboczyć, szybko wrócisz na właściwe tory.”
instagram.com/thrillerly

„Bo wojownicy są nie tylko w służbach, na wojnach czy w sytuacjach ekstremalnych. Są wszędzie.”

Wojownik – w języku angielskim: „warrior”, czyli jeden z moich tatuaży o ogromnym znaczeniu. Tytuł wielu piosenek, pewnego rodzaju słowo klucz o niezliczonej liczbie interpretacji. Najbardziej oczywista opowiada o wojowniku-żołnierzu, ryzykującym swoje życie w imię obrony...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
25
25

Na półkach:

Jeśli potrzebujesz dawki motywacji i inspiracji, to "Anatomia wojownika" Puwala jest dokładnie tym, czego szukasz! Autor, z doświadczeniem w jednostkach specjalnych, dzieli się niesamowitymi historiami i technikami, które mogą odmienić Twoje życie. Po przeczytaniu tej książki poczułam się zmotywowana do działania i realizacji swoich celów. "Anatomia wojownika" to nie tylko inspirująca lektura, ale też praktyczny poradnik, który może pomóc Ci w codziennym życiu. To książka, którą warto mieć na swojej półce i do której będziesz często wracać, gdy potrzebujesz zastrzyku energii i motywacji.

Jeśli potrzebujesz dawki motywacji i inspiracji, to "Anatomia wojownika" Puwala jest dokładnie tym, czego szukasz! Autor, z doświadczeniem w jednostkach specjalnych, dzieli się niesamowitymi historiami i technikami, które mogą odmienić Twoje życie. Po przeczytaniu tej książki poczułam się zmotywowana do działania i realizacji swoich celów. "Anatomia wojownika" to nie tylko...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

avatar
34
32

Na półkach:

Czytając "Anatomię wojownika" Puwala, miałam okazję zastanowić się nad własnymi ograniczeniami i celami. Autor, z niezwykłą precyzją, przedstawia narzędzia do zarządzania sobą w trudnych warunkach, czerpiąc z doświadczeń w jednostkach specjalnych. Mnóstwo tutaj konkretnych przykładów! Książka skłoniła mnie do refleksji nad tym, jak wiele barier stawiamy sobie sami i jak możemy je przełamać. To nie tylko inspirująca lektura, ale też cenny poradnik dla każdego, kto pragnie wprowadzić zmiany w swoim życiu.

"Anatomia wojownika" to książka, która na długo pozostanie w mojej pamięci i do której z pewnością będę wracać.😊

Czytając "Anatomię wojownika" Puwala, miałam okazję zastanowić się nad własnymi ograniczeniami i celami. Autor, z niezwykłą precyzją, przedstawia narzędzia do zarządzania sobą w trudnych warunkach, czerpiąc z doświadczeń w jednostkach specjalnych. Mnóstwo tutaj konkretnych przykładów! Książka skłoniła mnie do refleksji nad tym, jak wiele barier stawiamy sobie sami i jak...

więcejOznaczone jako spoiler Pokaż mimo to

Książka na półkach

  • Przeczytane
    22
  • Chcę przeczytać
    10
  • Posiadam
    3
  • Autobiografia
    1
  • Teraz czytam
    1
  • Bezpieczeństwo
    1
  • Chcę kupić
    1
  • Regał 2
    1
  • Podręczna biblioteczka
    1
  • Audiobook
    1

Cytaty

Bądź pierwszy

Dodaj cytat z książki Anatomia wojownika


Podobne książki

Przeczytaj także