Marco

Okładka książki Marco Anna Soprych - Kornaus
Okładka książki Marco
Anna Soprych - Kornaus Wydawnictwo: Wydawnictwo WasPos literatura obyczajowa, romans
Saga Kastilo

〰️ Romans Mafijny

Wydawnictwo 📚Waspos
Autror 📝 AnnaS.Kornaus

Hej Moliki!
Dziś moja propozycja czytelnicza dla ,Was to mocnym a zarazem romantyczny romas mafijny.
Czego możemy się spodziewać w tej książce?
Napewno Was nie rozczowuje jest dobra, bardzo mi się podobała  ,fabuła zawiera wszystko to ,co powinno się znaleźć w tego typu literaturze.
Są emocje, dużo emocji tych pozytywnych jak i tych drugich po których mamy chęć rzucenia książką, nie dlatego że nam się nie podoba ale ze względu na bohaterów.
Mówię Wam autorka tak wykreowała bohaterów a mam na myśli Vanesse bo , Marco mnie nie zaskoczył .Wiadomo mafiso  ,syn bossa i jego następca co tu dużo mówić czarny charakter.
Lecz Vanesse młoda dziewczyna, która jak się okaże była oszukiwna przez całe życie.
Co do niej to dla mnie taka naiwna dziewczynka. Wierzy we wszystko co jej mówią aż sama na własne życzenie zostało porwana.
Co z tego wszystkigo wyniknie ,czy Marco będzie w stanie uratować kobietę ,do której zaczna coś czuć.?

Tego dowiemy się w nastepnjj części!
A teraz zachęcam do przeczytania tej świetnej historii.
Możecie być pewni że Was zaskoczy.
Vanssa , dziewczyna  wychowana w domu pełnym miłości i ciepła z dnia na dzień staje się świadkiem jak jej dotychczasowe życie legło w gruzach. Ojciec choć adopcyjny okazał się innym człowieka niż myślała. Matka okazała się obcą kobietą. Kim w takim razie jest Vanssa Young?

Ja już wiem!

Poznałam odpowiedź!
A Wy jesteście ciekawi poznać pochodzenie Vanssy! 😉

POLECAM SERDECZNIE!

( A ja z wielką niecierpliwić czekam na kontynuację!!!)

🖤 MARCO 🖤 〰️ Saga Kastilo 〰️

〰️ Romans Mafijny

Wydawnictwo 📚Waspos
Autror 📝 AnnaS.Kornaus

Hej Moliki!
Czego możemy się spodziewać w tej książce?

🔥 Z każdym kolejnym romansem mafijnym utwierdzam się w przekonaniu,że ten gatunek nigdy mi się nie znudzi!
Autorka dostarczyła mi ogromną ilość emocji wraz z poznawanymi wydarzeniami z życia bohaterów.Od samego początku wrzuceni jesteśmy w bezwzględny świat porachunków mafijnych.Nikt nie zna litości a wrogowie nie mogą liczyć na łaskę.To jest wprost uzależniające,gdy nie możemy zebrać oddechu poznając kolejne zdarzenia.Staje się bardzo niebezpiecznie i nieprzewidywalnie.Do tego świata zostaje wplątana niewinna Vanessa,która dla Marco nie powinna być nikim ważnym.Jej subtelność i delikatność pomału zmienia mężczyznę.Niestety skrywane intrygi oraz odkrywana przeszłość powoduje,że oderwanie się od tej historii jest wręcz niemożliwe!

🔥Autorka potrafiła dodać do fabuły elementy zaskoczenia i spowodowała,że w pewnym momencie nie wiedziałam kto jest przyjacielem a kto wrogiem.Dodatkowo zachowanie Marco przyprawiało o mętlik w głowie.Cieżko go w pełni odkryć i zaufać.
Vanessa staje się ważnym elementem w rozgrywkach mafijnych i to mi się bardzo podobało.Bo przez takie sekrety historia jest jeszcze ciekawsza.

🔥Historia posiada wszystko co potrzebuje dobry romans mafijny:barwnych bohaterów,walkę o władzę,szukanie zdrajców,tajemnice,skrywaną przeszłość,uczucie mimo przeciwności losów oraz genialne zakończenie sprawiające szybsze bicie serce.Po takim zakończeniu czekam na kontynuację,ponieważ epilog spowodował,że moje serce pękło.

🔥Koniecznie przeczytajcie książki i przekonajcie się o wyjątkowości tej historii
P O L E C A M

♟️♟️ RECENZJA ♟️♟️

Anna S. Kornaus "Marco. Saga Kastilo"

Vanessa wiodła szczęśliwe i spokojne życie, wśród kochającej rodziny i przyjaciół. Jeden wieczór sprawił, że na jej drodze stanął piekielnie przystojny mężczyzna który zmienił dosłownie wszystko. Marco Kastilo to mafiozo i bezwzględny morderca, który nie ma zamiaru tego ukrywać. Vanessa miała być dla niego tylko środkiem do osiągnięcia celu i zemsty, lecz los sprawił, że tych dwoje poczuli ze sobą pewną więź. Czy ona odnajdzie się w nowym życiu? Kto tak naprawdę jest przyjacielem a kto wrogiem?

Romanse mafijne mają to do siebie, że ich akcja rozwija się ekspresowo, fabuła potrafi zaskoczyć a niebezpieczni mężczyźni spotykają na swej drodze kobiety które potrafią pokazać pazur. Czy ta książka wpasowała się w te standardy? ZDECYDOWANIE TAK!!! Autorka stworzyła świetny romans pełen napięcia, zwrotów akcji, niebezpieczeństw, intryg, tajemnic i sporej dawki namiętności. Vanessa musi poradzić sobie ze zmianami jakie zaszły w jej życiu, wybrać właściwą stronę i postępować w zgodzie z uczuciami. Marco to typowy mafiozo twardy, nieugięty i władczy. Niestety z czasem odkrywa, że ma pewien słaby punkt i ciężko mu się do tego przyznać. Tych dwoje połączył pewien cel, plan który miał dać satysfakcję i władzę, lecz priorytety uległy zmianie ale dlaczego i na jakie o tym musicie przekonać się sami sięgając po tą książę. Tu wszystko jest dopracowane, spójne a bohaterowie zarówno ci główni jak i drugoplanowi wprowadzają nas do świata który rządzi się swoimi prawami i niczego nie można być pewnym. Akcja mknie jak szalona, spokój miesza się z niebezpieczeństwem, miłość z nienawiścią, a nadzieja z niepokojem. To niezwykle wciągający, porywający, emocjonalny i rozgrzewający romans mafijny i aż trudno uwierzyć iż jest to debiut autorki. Kochani gwarantuję, że ta książka na długo zapadnie wam w pamięć, a zakończenie wbije was w fotel. Mnie osobiście serce prawie wyrwało się z piersi dlatego z niecierpliwością wyczekuję kontynuacji bo ta historia musi zakończyć się inaczej.

♟️♟️ RECENZJA ♟️♟️

Anna S. Kornaus "Marco. Saga Kastilo"

Romans mafijny, czyli będzie się działo, będzie zło, będzie uczucie, zemsta, intryga i sekrety, które trochę namieszają w życiu Vanessy, młodej kobiety, która zostaje wciągnięta w wir wydarzeń nie z własnej woli.
Brutalny świat mafii i On, Marco, syn mafiosa, człowiek bezwzględny, od dzieciństwa nauczony przemocy. Czy obecność Vanessy poruszy jego serce i zmieni jego zamysł pewnej zemsty?
Opowieść intryguje, wciąga w wir wydarzeń, daje do myślenia, wzbudza emocje, te pozytywne i niestety negatywne, bo jak można przejść obojętnie obok zbrodni ...
Przeczytana w dwa wieczory i przez zakończenie pozostawia niedosyt, bo coś tam się zaczęło i pora na ciąg dalszy... Mam nadzieję, że będzie :)
Sam pomysł na fabułę jest super, choć dużo jest tych książek o mafii, ale myślę, że autorka przyciągnie uwagę czytelnika, który będzie czekał na kolejne książki.
Osobiście denerwowało mnie słowo, jakim Marco zwracał się do Vanessy, jakby nie miała imienia ... Takie trochę lekceważące, choć może to nie mój świat, raczej zdecydowanie, no i inne pokolenie. O jakie słowo chodzi? Przeczytajcie, może Was nie będzie razić, może to typowe dla tego typu środowiska i mężczyzn ... Może tak ma być w tej opowieści i nie powinno być w recenzji, ale tak mi się nasunęło ...
Podsumowując, sama treść książki warta poznania, odkrycia tajemnic z życia bohaterów, szczególnie Vanessy. Stopniowane napięcie, w miarę wartka akcja - to na pewno duży plus. Polecam i czekam na ciąg dalszy.

Marco to dwudziestoośmioletnim capo oraz następca Don Cesare Kastilo, przywódcy nowojorskiej mafii. Władczy, siejący postrach. Zajmuje się torturowaniem oraz bezwzględnymi egzekucjami, a w tym co robi nie ma sobie równych. Wie czego chce i śmiało stąpa po ziemi. Odnosi sukcesy dzięki swojej determinacji i pewnych decyzji. Postanawia pomścić najlepszego przyjaciela, którego stracił i  wspólnie z imprezowym braciszkiem Antonio obmyśla bardzo nietuzinkowy plan.
Vanessa Young wychowuje się na pozór w bardzo szczęśliwej rodzinie.  Wszystko zaczyna się komplikować gdy znika jej przyrodni brat Josh, a ona sama zostaje porwana.  Kłamstwa zaczynają wychodzić na jaw i to co wydawało się proste takie nie jest. Bańka mydlana zaczyna pękać a dziewczyna otwierać szerzej oczy i uświadamia, że najgorsze jeszcze przed nią.
Drogi naszych bohaterów zostają połączone w niespodziewanym momencie. Mimo iż Marco postanawia użyć Vanessy do zrealizowania planu uczucie jakie się między nimi rodzi lekko je komplikuje. Czy para ma szansę na szczęśliwe zakończenie, gdy w grę wchodzi walka o władzę i wszystkie chwyty są dozwolone?
Zachęcam Was do sięgnięcia po tą pozycje w celu znalezienia odpowiedzi
Mimo iż książek z motywem romansu mafijnego jest sporo na rynku czytelniczym ten tytuł wyróżnia się niebanalną fabułą. Zdecydowanie jak na debiut to autorka postarała się, żeby wciągnąć czytelnika i zaskoczyć z każdą kolejną kartką. Pozycje czyta się błyskawicznie. tajemnice, niebezpieczeństwo, bardzo dużo intryg to wszystko tu znajdziecie. Bohaterowie zostali perfekcyjnie wykreowani. Oboje przyciągają sympatię swoim zachowaniem oraz postawą. Vanessa znakomicie odnalazła się w sytuacji z jaką niejedna kobieta nie mogłaby sobie poradzić. Jej chęć do walki o samą siebie oraz mężczyznę budzi podziw. Stawia czoła każdej przeciwności i próbuje poradzić sobie z nim najlepiej jak potrafi. Marco jest dla niej wsparciem i z każdym dniem zależy mu na niej bardziej. Zakończenie wbija w fotel i podsyca ciekawość jaki los czeka tą parę.
Ania podąża świetną drogą z wielką chęcią czekam na kontynuację i mam nadzieje, że nastąpi niebawem.

Przeczytałam bo lubię książki mafijne ale na tej się troszkę zawiodłam.... jak dla mnie nic szczególnego się tu nie działo jak w innych tego typu historiach. Czekam na kolejny tom - mam nadzieję, że dużo lepszy.

🔥 Zapowiedź przedpremierowa 🔥

Premiera 17.04.2024 r.

Autorka @anna_s.kornaus_autorka

Wydawnictwo @waspos #współpracareklamowa ❤️

Romans mafijny, jedni powiedzą, że jest takich dużo, ale ten jest dla mnie wyjątkowy. Autorka ma bardzo przystępny styl pisania, czyta się szybko, momentalnie pokochałam głównych bohaterów, są świetnie wykreowani. Ness jest spokojna dziewczyną, ale tak naprawdę całe jej życie to jedno wielkie kłamstwo, manipulacja. Prowadzi z pozoru proste życie, ma rodzinę, brata, cudowna przyjaciółkę, pracę. Wszystko jest jej odebrane w jednej chwili. Okazuje się, że nie wszystko jest tym na co wygląda. Czasem bywa tak, że nie mamy wpływu na to w jakiej rodzinie się rodzimy. Walczymy cały czas o przetrwanie, chcemy być tylko kochani przez najbliższe osoby, a cały czas na każdym kroku ktoś chce nas wykorzystać dla własnych korzyści. Tak właśnie jest w przypadku naszej bohaterki, którą każdy chce manipulować, albo zabić. Marco jest przystojnym, potężnym oraz brutalnym mężczyzna. Zabija bez mrugnięcia okiem, jak na przyszłego capo przystało. Nie ma serca, nie ma uczuć, a Vanessa ma być jego środkiem do celu, zemstą na jej rodzinie, zwykłą kartą przetargową. Często bywa tak, że plany nie zawsze udaje się zrealizować, szczególnie gdy w grę wchodzi namiętność, pożądanie, chemia, której nie można się oprzeć. Ufff .... Będzie gorąco.... 🔥😈 Czy dziewczyna zazna odrobiny miłości ? Czy własna rodzina zgotuje jej piekło na ziemi? Czy Marco, który jest przyszłym capo i diabłem wcielonym doprowadzi ją do upadku? Czy dziewczyna trafi jeszcze gorzej niż tylko w ręce rodzimy Kastilo? Czy własna rodzina może być zabójcza?

"Witaj w pie­kle, la­lecz­ko – mówi, zbli­ża­jąc się do mnie."

Historia jest świetna, znajdziemy tu ukrytą tajemnicę, intrygę, niebezpieczny i brutalny świat mafii, rodzącą się miłość, która nie można się cieszyć długo, mafia rządzi się swoimi prawami.
Zakończenie jest zaskakujące, kiedy czytelnik myśli, że już wszystko wie następuje przewrot o 360 stopni. Ja zeosobiście takiego zakończenia się nie spodziewałam, zostałam z wielką niewiadomą i strasznie wielkim apetytem na kolejny tom. 😍 Polecam 💋

#recenzenciposzukiwani#recenzenci

🔥 Zapowiedź przedpremierowa 🔥