Jestem MOD

2024-01-04
2024-01-04
#leansixsigma #rozwój #jakość #organizacja #mod

Witam serdecznie,

Świetna książka, na każde czasy. Na każdej stronie widać przede wszystkim, doświadczenie i praktyczną wiedzę autora. Każde zdanie w tej książce, może zmienić nasze życie, a przede wszystkim pomóc w trudnych chwilach. Polecam serdecznie.

Witam serdecznie,

To niezwykle inspirujący przewodnik, który nie tylko pomaga nam zrozumieć dzisiejsze wyzwania biznesowe, ale także pokazuje nam, jak wykorzystać szanse, rozwijać umiejętności, i przekuwać nasze pomysły w skuteczne działania. To niezwykle uniwersalne, a jednocześnie oryginalne spojrzenie na rozwiązywanie problemów, szczególnie w kontekście dostarczania klientom tego, czego naprawdę oczekują. 🚀

Co więcej, rozmowa z Igorem prowadzi nas coraz głębiej, zmuszając do refleksji i zastanowienia się nad naszym dotychczasowym sposobem myślenia. Ta książka to prawdziwy drogowskaz dla wszystkich, którzy pragną doskonalić swoją efektywność i przekształcić ją w osobistą użyteczność, zarówno dla siebie, jak i dla swoich klientów. To połączenie filozofii z praktyką, które zasługuje na gorące polecenie! 💭🌟

Rozwój i samodoskonalenie są kluczowymi hasłami dzisiejszego świata biznesu. Jednak w natłoku dostępnych materiałów, książka Igora wyróżnia się swoją spójnością, oryginalnością i praktycznym podejściem. To lektura, która nie tylko motywuje nas do ciągłego doskonalenia, ale również dostarcza nam konkretnych narzędzi do realizacji naszych celów. 📚🎯
Dlatego też, jeśli chcesz odkryć, jakie są inne możliwości osiągnięcia sukcesu, jak zmienić swoje podejście w pracy i życiu osobistym, to zdecydowanie polecam!

Rozwój, samodoskonalenie to hasła dzisiejszego świata. Materiałów, filmów i książek na ten temat jest bardzo dużo i trudno wybrać te wartościowe, bo ogromna ilość treści opiera się na bardzo podobnych zasadach. Książka "Jestem MOD" bardzo mi się spodobała, ponieważ jest inna, spójna, oryginalna a zarazem bardzo praktyczna. Przedstawia przemyślany i bardzo spójny pomysł doskonalenia swoich działań oparty w dużej części na filozofii Six Sigma.
Zdecydowanie polecam każdemu, który szuka złotego środka pomiędzy doskonaleniem samego siebie a efektywnością w swoich działanich!

Niezwykle uniwersalne, ale jednocześnie oryginalne ujęcie zagadnień związanych z rozwiązywaniem problemów. A wszystko w kontekście dostarczania klientom (w ujęciu procesowym, jak i osobistym) tego, czego od nas oczekują.

Rozmowa z Igorem wciąga z każdym kolejnym rozdziałem bardziej. Daje do myślenia i skłania do refleksji. Podważa nasz dotychczasowy tok myślenia, aby za chwilę podpowiedzieć, jakie są inne możliwości dotarcia do rozwiązania.

Jest to książka o tym, jak doskonalić własną efektywność i zamienić ją na osobistą użyteczność (dla naszych klientów, jak i samego siebie),aby na końcu osiągnąć osobisty sukces i satysfakcję.

Filozoficzna i jednocześnie praktyczna. Polecam!

Bardzo się cieszę, że Igor w końcu zdecydował się opublikować tę książkę. Ta pozycja jest niczym drogowskaz, który ma nauczyć nas wykorzystywać szanse, czerpać z umiejętności, słowa przekłuwać w czyny, pracować mądrze a nie ciężko, poszukiwać rozwiązań, zdobywać szczyty.. Serdecznie polecam!

Książka bardzo mnie zaskoczyła, tym w jak lekki i przystępny sposób opisuje idee MOD. Sprytnie zastosowano formę wywiadu, dzięki temu czytając miałam wrażenie być gdzieś tam obok i słuchać autora któremu udało się przemycić odniesienia z Lean Six Sigma nawet do życia osobistego. Polecam wszystkim miłośnikom ciągłego doskonalenia..

Książka jest prawie bezcenna -bardzo polecam. Wiem co mówię - recenzja całkiem obiektywna obszerna oraz krótka, oraz jak najbardziej realna (po przeczytaniu tej książki) znajduje się na profilu LinkedIn u mnie albo u autora - polecam poszperać, przeczytać recenzję, żeby wiedzieć, że każda złotówka, którą wydacie, jest dobrze wydana i przyniesie wam niepoliczalne zyski. Jeśli będziecie mieli koncepcje różnego typu po przeczytaniu tej książki lub podejście takie, żeby pracodawca widział w was dobry materiał na podwyżkę wynagrodzenia oczywiście co roku lub częściej :) - to gratuluję wam dobrego wyboru.
Ze wszech miar polecam!
Zwrot z inwestycji gwarantowany!!!

Bardzo dobrze i wygodnie czytająca się książka. Jako kompletny laik w temacie byłem w stanie przyswoić sobie pojęcia i świat osobistej oraz biznesowej doskonałości. Albo bardziej próby jej osiągnięcia, czyli słynnej już delty równej zeru.

Jedna z najlepszych pozycji, jaką ostatnio miałam okazję przeczytać. :)

Każdy znajdzie coś dla siebie, ponieważ chcemy udoskonalać nasze procesy również te, które zachodzą w naszym domu:)
Książka jest napisana prostym i zrozumiałym językiem, co pozwala bardzo łatwo zrozumieć treść i co najważniejsze zapamiętać :)

To nie jest ta z książek, które raz się czyta i rzuca na półkę, do tej książki się wraca i na nowo odkrywa coś nowego.

Jest ona szczególnie pomocna dla osób początkujących, ponieważ wszystko jest prosto wyjaśnione bez zbędnego gmatwania, a dla zaawansowanych jest to pozycja do rozwinięcia wielu koncepcji MOD oraz zobaczenia szerszej perspektywy. Innowacyjność to drugie imie tej książki:) Przeczytaj a nie pożałujesz, bo kto nie chciałby, aby jego życie stało się prostsze :)

Jedna z najlepszych pozycji, jaką ostatnio miałam okazję przeczytać. :)

To nie jest ta z książek, które raz się czyta i rzuca na...

Bardzo dobra książka, dla każdego kto chce sie rozwijać. Dla mnie MOD to osoba z wbudowanym cyklem deminga ;)

Łęgowski Igor Jestem MOD Zobacz więcej