O miłości dla początkujących

Okładka książki O miłości dla początkujących Monika i Marcin Gomułkowie
Okładka książki O miłości dla początkujących
Monika i Marcin Gomułkowie Wydawnictwo: Początek wieczności poradniki
poradniki
Początek wieczności
2023-12-14
2023-12-14

Książka super. Niby mówi o rzeczach oczywistych, ale wartych częstego przypominania. Jedyny minus, to taki, że jest za krótka.

Spodziewałam się czegoś więcej. Treści są mało rozwinięte, wątki urywają się i nagle pojawia się przeskok do innego tematu. Książka jest trochę chaotyczna, szkoda.

nie byłam w stanie zrozumieć tej książki, przez ten dziwny styl pisania i urwane wątki praktycznie bez rozwinięcia.

myślę, że autorzy mają znacznie więcej do powiedzenia i przekazania niż w tej publikacji.

No cóż... Spodziewałam się dużo więcej.. Zgłębienia tematu, więcej rad i konkretów dla młodych i dla ciut starszych a tu krótkie, enigmatycznie treści napisane chwilami takim młodzieżowym slangiem. Wszystko zbyt pobieżnie, za krótko i trochę bez ładu i składu. Szkoda.

Bardzo dużo waty słownej z dodanymi zdjęciami uśmiechniętych autorów. Zdecydowanie więcej wartościowych treści można wyciągnąć z Ich Instagrama

• W formie papierowej 📖
  • 2023 rok

Dodaj cytat z książki O miłości dla początkujących