Zagubiona w Pamięci

Okładka książki Zagubiona w Pamięci Marlena Męcka
Okładka książki Zagubiona w Pamięci
Marlena Męcka Wydawnictwo: Resi, Residport Sp z o. o. kryminał, sensacja, thriller
Resi, Residport Sp z o. o.
2023-12-11
2023-12-11
Kryminał Thriller Thriller psychologiczny Tajemnica Sekret Przeszłość Morderstwo

Polecam. Tu nie wszystko jest czarno - białe. Główna bohaterka, prawniczka mieszkająca w Warszawie, musi zmierzyć się z demonami swojej przeszłości, które atakują w najmniej oczekiwanym momencie. Niegdysiejsze życie we wsi z ojcem alkoholikiem rzuca długi cień na jej obecne, wydawałoby się ustabilizowane życie.

Autorka książki zręcznie splata przeszłość z teraźniejszością, tworząc gęstą atmosferę tajemnicy i niepewności. W miarę jak fabuła się rozwija, czytelnik jest zmuszony do zmierzenia się z moralnymi dylematami, przed którymi staje główna bohaterka. Poradzenie sobie z błędami z przeszłości staje się dla niej obsesją, która prowadzi przez zaskakujące zwroty akcji i mroczne tajemnice.

Książka wyróżnia się mocną, dobrze zarysowaną postacią głównej bohaterki, która, mimo trudnych warunków w jakich dorastała, pokazuje niezwykłą siłę i determinację w dążeniu do zapewnienia stabilizacji i bezpieczeństwa swojej rodzinie. "Zagubiona w pamięci" to nie tylko kryminał, ale również głębokie studium charakteru i wpływu przeszłości na nasze życie.

Polecam ją każdemu, kto szuka thrillerów, które nie tylko bawią, ale także zmuszają do myślenia.

Autorka książki zręcznie splata przeszłość z teraźniejszością,...

Naprawdę mocna historia. Do końca nie spodziewałam się zakończenia. Autorka porusza wiele kontrowersyjnych tematów i uderza w nasze struny moralne.

Do lektury tej książki zdecydowanie zachęciła mnie okładka i nie będę tego ukrywała 🤭. Jest dla mnie inna, ciekawa, tajemnicza i niebanalna.. Jest to książka z gatunku thriller, więc tym bardziej moja ciekawość urosła w górę 🤔

Alicja to kobieta sukcesu, szczęśliwa żona, dobra praca, super mieszkanie i życie w dużym mieście... Kiedyś jednak było inaczej, kiedyś Alicja mieszkała na wsi, miała tak przyjaciół, chłopaka i rodzinę, i co? Postanowiła wyrwać się stamtąd i uciec do "lepszego" świata, by zrobić karierę... Wszystko układa się super, cele zrealizowane, aż do dnia gdy blisko Brzozówki zostają odnalezione zwłoki.. czyje to zwłoki? Co powiedzą badania? Alicja będzie musiała też stawić czoło przeszłości i wrócić do wsi... Czemu? Cóż... Dowiedzcie się sami 😎

Kochani! Szczerze? Nie spodziewałam się tak dobrej lektury! To króciutka historia, przeczytacie ją w jeden dzień, a może nawet pół dnia? Owszem, są pewne minusy niektóre sprawy można by było jeszcze bardziej rozbudować, ale! Ale najważniejsze jest to, że niczego tu nie zabrakło, a Autorka poprowadziła sprawę do końca!

Podziwiam pomysł tej historii, zapewniam Was, że mało jest książek na naszym rynku z taką tematyką 😎. Zapewniam Was, że nie będziecie się nudzić, i zdecydowanie Autorka zakręci Wami tak, że już sami nie będziecie wiedzieć co się dzieje 🔥. Króciutkie rozdziały, przyjemny styl... No i ponownie ta okładka! Która tak bardzo mocno nawiązuje do książki... I gdy w końcu to do mnie dotarło to... Na mojej twarzy zagościł wielki uśmiech! Ach ja zdecydowanie czekam na kontynuację! To taki powiew świeżości, bardzo mocno polecam! Dajcie szansę temu nazwisku, bo już niedługo tom drugi 🤫

Historia absolutnie mnie wciągnęła. Lubie dobre kryminały, a ten z pewnością do nich należy. Zakończenie mocno mnie zaskoczyło.

Kryminał wciągnął i zaciekawił mnie od pierwszej strony!
Pani prawnik Alicja mieszka w Warszawie razem z mężem i dwójka dzieci. Dwadzieścia lat temu wyjechała z rodzinnego domu aby rozpocząć studia i odciąć się od ojca nadużywającego alkoholu. Ale czy tylko przed tym uciekła?
Książka przedstawiła bardzo trudny temat. Śmierci bardzo bliskiej osoby. Jest to bardzo bolesny okres nie tylko dla dziecka ale również dla współmałżonka. W książce została przedstawiona sytuacja, jak śmierć matki Alicji wpłynęła na jej ojca, który popadł w depresję i zaczął pić alkohol, odsunął od siebie jedyna córkę-winiac ją za wszystko. Bardzo przykre jest, że dzieci nie są niczemu winne a jedyny rodzic jaki im został obwinia je i za sprawą samych słów potrafi nękać psychicznie swoje jedyne dziecko - co w późniejszych latach może się bardzo na nich odbić.
Zdecydowanie jest to mroczny kryminał 🖤 i czekam na kolejną książkę! 🖤 Polecam 🖤

Kryminał wciągnął i zaciekawił mnie od pierwszej strony!

Alicja to odnosząca sukcesy prawniczka, z własną rodziną i pięknym domem.
Nikt z jej aktualnego życia nie wie, że dwadzieścia lat temu uciekła z Brzozówki i to w noc, kiedy zniknęła bez śladu matka jej dawnego chłopaka.
Alicja zostawiła rodzinę i znajomych i wyjechała w pogoni za swoimi marzeniami. Czy na pewno?

Po dwudziestu latach policja odkopuje w lesie ludzkie szczątki wraz z czerwonym rowerem, należącym do zaginionej kobiety.
Alicja wpada w panikę.

Jestem zachwycona tą książką!
Bardzo krótkie i zwięzłe rozdziały, sama w sobie jest cienka i na jeden wieczór. Ale to „wow” powtarzane kilka razy podczas lektury jest warte wszystkiego.
Wielkie ukłony w stronę debiutującej Autorki.
Czekam na kolejne książki!

Alicja to odnosząca sukcesy prawniczka, z własną rodziną i pięknym domem.

Po dwudziestu latach policja odkopuje w lesie ludzkie...

Bardzo wciagajacy wątek akcji .
Książka godna polecenia przeczytania 👍
Brawo dla autorki

Bardzo wciagajacy wątek akcji .
Książka godna polecenia przeczytania 👍
Brawo dla autorki

Z początku szybka, dobra fabuła pełna akcji w drugiej części książki jest trochę przeciągana oraz niektóre zabiegi są oczywiste. Nie mniej, potrafi zaskoczyć i przyjemnie mi się ją czytało, więc polecam na długie, zimne wieczory.

Polecam , intrygująca z wątkami które w trakcie czytania spinają się w całość. Gratulacje dla debiutującej młodej pisarki. Czekam na kolejną fascynującą opowieść . Powodzenia

Historia bardzo ciekawa, zaskakująca, trzymająca w napięciu i mega wciągająca. Dawno nie wciągnęło mnie czytanie żadnej książki tak jak tej, ciężko było się oderwać choć na chwilę, bo ciągle coś zaskakującego się działo i chciało się czytać i czytać aż do ostatniej strony. Polecam w 100%

• Kryminał,Sensacja,Thriller
  • Recenzenckie