Córka milionera

Okładka książki Córka milionera Tomasz Wandzel
Okładka książki Córka milionera
Tomasz Wandzel Wydawnictwo: Lind&Co Cykl: Komisarz Oczko (tom 4) kryminał, sensacja, thriller
Komisarz Oczko (tom 4)
Lind&Co
2023-11-04
2023-11-04

Lekkie i przyjemne

Lekkie i przyjemne

Świetnie się słuchało audiobooka czytanego przez pana Kosiora. Ciekawa fabuła, choć zagadka mało skomplikowana.

Zapowiadało się fantastycznie, wyszło natomiast przyzwoicie. Czwarta część serii o Komisarzu Oczko w mojej ocenie jest bowiem najsłabszą, jednakże… niekoniecznie złą. Tym razem detektyw musi zmierzyć się z wyjątkowo tajemniczym zaginięciem sześciomiesięcznej dziewczynki. Choć akcja nieco traci na intensywności w porównaniu do poprzednich części to jednak za sprawą tej historii wpada się w wir kłamstw i manipulacji. Ponadto tłem zaginięcia są ogromne pieniądze. Dokładnie jak w poprzednich częściach serii jest krótko i konkretnie. Czy “Córka milionera” faktycznie
jest jej najsłabszym ogniwem? Przekonajcie się o tym sami (:

Ekspresowo się przesłuchuje, dobre jak nie masz za wiele czasu a chcesz czegoś posłuchać. Fabuła wciągająca, chyba bardziej niż poprzednie tomy. Zakończenie dla mnie oczywiste ale i tak pozytywnie oceniam książkę za całokształt.

Krótka historia z ciekawym zakończeniem. Polecam.

Krótka historia z ciekawym zakończeniem. Polecam.

" [...] Co masz zrobić jutro, zrób dzisiaj, a będziesz miał dzień wolnego [...]"

Czy lubicie rozwiązywać zagmatwane zagadki? Jeżeli odpowiedzieliście pozytywnie, to odsyłam was do czwartej części przygód komisarza Krzysztofa Oczko. Ta część nosi tytuł "Córka milionera". Tutaj znajdziecie wiele niewiadomych i jeszcze więcej mylnych tropów. Mamy do czynienia z porwaniem rodzicielskim. Głęboko zastanawiałam się, dlaczego Ewelina postanowiła utrudnić kontakt ojcu z jego sześciomiesięczną córeczką. Dostawała spore alimenty. Mogłaby żyć jak pączek w maśle. Coś tu chyba jest nie tak. O co tutaj chodzi? Poznając prawdę, byłam w naprawdę totalnym szoku. Dosłownie aż miałam dreszcze.
Podziwiałam zawziętą pracę naszego komisarza. Jak już wiecie, on nie umie odpuszczać i każdą sprawę doprowadza do końca. Oprócz swojej rodziny i pracy kocha bieganie. Codziennie rano wstaje przed wszystkimi i idzie pobiegać. Daje mu to spory zastrzyk energii bardzo potrzebny przed ciężką pracą. W tej części jego cudowna rodzinka robi mu super niespodziankę. Z jakiej okazji przekonacie się podczas słuchania lub czytania "Córki milionera".
Dlaczego niektóre osoby nazywają Krzysztofa Oczko — komisarzem Kodżakiem? Czyżby uwielbiał lizaki?
"Córka milionera" jest warta poznania. Jej historia mocno poruszy niejednego czytelnika.
Jeżeli lubicie powieści sensacyjno — kryminalne, to dobrze trafiliście.
Polecam wszystkie części z komisarzem Oczkiem.
Ps.
Warto również zwrócić uwagę na komisarz Agnieszkę Glińską.
Czy Tomasz Mróz odnajdzie swoją ukochaną córeczkę?
"Córkę Milionera" czytał Filip Kosior.
Polecam.

Kolejna sprawa podkomisarza Oczko. Tym razem zajmuje się on sprawą zaginięcia małej dziewczynki i jej mamy. To, co na pozór wydaje się oczywistą sprawą im więcej szczegółów jest ujawniane tym więcej rzeczy budzi wątpliwości. Co się okazało? Musicie przeczytać.

Tym razem już komisarz Oczko ma do rozwiązania sprawę tajemniczego zniknięcia córki dewelopera Tomasz Mroza.
Krótka, zwięzła i z zaskakującym zakończeniem historia.

Krótka, zwięzła i z zaskakującym zakończeniem historia.

Tym razem już komisarz Oczko ma rozwiązać zagadkę dziecka. Opowieść ciekawa, do końca nie wiadomo o co chodzi. Seria trzyma poziom choć krótkie to również ciekawe, nie ma tu lania wody. Polecam.

Krótka historia kryminalna, wciągająca i zaskakująca. Odsłuchałam z przyjemnością.

• Audiobooki
  • Przeczytane 2024