Okładka książki Pegasus. Jak chronić się przed: szpiegami, scamem, phishingiem, kradzieżą tożsamości i oszustwami online Konrad Mach
Konrad Mach Wydawnictwo: Nbooks popularnonaukowa
popularnonaukowa
Nbooks
2023-10-16
2023-10-16
pegasus spam scam kradzież tożsamości prywatność ochrona prywatności cyberzagrożenia cyberbezpieczeństwo phishing malware wirusy komputerowe

Ta publikacja na temat narzędzi szpiegowskich to prawdziwa skarbnica wiedzy o zagrożeniach online. Autor w przystępny sposób omawia metody, którymi złośliwi hakerzy próbują wyłudzić nasze dane. Wnikliwie analizuje narzędzia pozwalające na zabezpieczenie się przed atakami phishingowymi oraz kradzieżą tożsamości. Dzięki tej książce dowiesz się, jak rozpoznać oszustwa online i skutecznie bronić się przed nimi. To niezbędnik dla wszystkich, którzy pragną czuć się bezpiecznie w wirtualnym świecie. Serdecznie polecam!

#Bezpieczeństwo_Cyfrowe #Świadomość_Cyberzagrożeń #Bezpieczny_Online

Wydawnictwo mogłoby się choć odrobinę wysilić przy tworzeniu fejkowych opinii. Wrzucenie dwukrotnie tego samego, jedynie przekonwertowanego przez ChatGPT, tekstu wydaje się być słabym żartem.

Ta książka stanowi przełom w pojmowaniu cyberbezpieczeństwa! Autor z ekspertyzą odkrywa tajniki obrony przed niebezpieczeństwami płynącymi z sieci. Jej bezcenne porady sprawiły, że moje zaufanie do własnych umiejętności cyfrowych skoczyło na wyższy poziom. Nie tylko edukacyjna, ale wypełniona praktycznymi rozwiązaniami, jest nieodzowna dla każdego aktywnego użytkownika internetu. Po zanurzeniu się w jej treści, moja świadomość ryzyk online i sposobów ich minimalizacji znacząco wzrosła. Z całą pewnością polecam!

Ta książka to prawdziwa kopalnia wiedzy o cyberbezpieczeństwie! Z niebywałą klarownością autor odkrywa przed czytelnikami metody obrony przed wirtualnymi zagrożeniami. Dzięki praktycznym poradom i łatwości przekazu, moje poczucie bezpieczeństwa w sieci znacznie się umocniło. Lektura ta, pełna istotnych rad i aktualnych danych, jest nieoceniona dla każdego, kto pragnie świadomie i bezpiecznie poruszać się po internecie. Moja percepcja cyberzagrożeń uległa ogromnej zmianie. Szczerze polecam każdemu!

Lektura obowiązkowa dla każdego, kto chce bezpiecznie poruszać się po coraz bardziej skomplikowanym krajobrazie cyberbezpieczeństwa. Jako ktoś, kto zawsze czuł się przytłoczony mnogością zagrożeń w internecie, znalazłem w tej książce światło prowadzące przez labirynt cyberzagrożeń.

Autor z niesamowitą precyzją demaskuje mechanizmy działania aplikacji szpiegujących, takich jak słynny Pegasus, ukazując, jak niepozorne narzędzia mogą stać się bronią w rękach oszustów. To, co wyróżnia tę książkę, to nie tylko dogłębna analiza problemów, ale przede wszystkim praktyczne porady, które można łatwo wdrożyć w codziennym życiu.

Każdy rozdział jest cenny, pełen rzetelnych informacji i wskazówek, które krok po kroku budują zrozumienie i umiejętności niezbędne do ochrony naszej cyfrowej tożsamości. Najbardziej doceniam łatwość, z jaką autor wyjaśnia skomplikowane koncepcje, sprawiając, że tematyka, która wydawała mi się dotąd nieuchwytna, stała się jasna i zrozumiała.