Przeznaczenie miecza

Okładka książki Przeznaczenie miecza Dave Duncan
Okładka książki Przeznaczenie miecza
Dave Duncan Wydawnictwo: Mag Cykl: Siódmy miecz (tom 3) fantasy, science fiction
Siódmy miecz (tom 3)
Destiny of the Sword
Mag
1999-01-01
1999-01-01
Anna Reszka

Finał świetnie napisanej, klasycznej przygody. Główny bohater otrzymuje nagrodę, świat ląduje w Wiekach Ciemnych a bogowie świetnie się bawią.

Super

Super

Świetna rozrywka. Nie zmusza do nadmiernego myślenia, czyta się szybko. Aż smutno, że to już koniec.

Najfajniejsza seria Dave'a Duncana. Polecam.

Nie będę opisywał o czym jest ta książka bo na pewno jest dużo takich recenzji. Mnie jako czytelnika bardziej interesuje parę kwestii takich jak:

Czy książka ma ciekawą fabułę - tutaj 9/10 - Udana kontynuacja fajnej książki, ciekawsza niż 2 tom ale troszkę gorsza niż pierwszy.

Czy książka ma ciekawy klimat/budowę świata (czasem klimat książki czyli budowa świata i otoczka z nim związana nie pozwalają mi się oderwać od książki mimo, że książka ma dłużyzny czy nie do końca spójną fabułę) - tutaj 9/10 - Rangi wraz z tatuażami, szkoły różnych profesji itd itp, ciekawa budowa świata.

Czy książkę się dobrze czyta (czy ma dłużyzny przez które trzeba przebrnąć) - tutaj 8/10 - Jest troszkę dłużyzn ale ogólnie czyta się bardzo dobrze.

Ogółem 8+/10.

Najfajniejsza seria Dave'a Duncana. Polecam.

Czy książka ma ciekawy klimat/budowę świata...

• Mam
  • Przeczytane w 2016
  • Fantastyka i s-f
  • Fantastyka, Sci-fi

Dodaj cytat z książki Przeznaczenie miecza