Wszystko będzie dobrze. Heartless tom 2

Okładka książki Wszystko będzie dobrze. Heartless tom 2 Magdalena Hruszowiec
Okładka książki Wszystko będzie dobrze. Heartless tom 2
Magdalena Hruszowiec Wydawnictwo: Wydawnictwo Romantyczne Cykl: Heartless (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Heartless (tom 2)
Wydawnictwo Romantyczne
2023-04-26
2023-04-26
slow burn romans z szefem on zakochuje się pierwszy muzyka sekrety

Book Tour to jak dla mnie najlepszy sposób na poznawanie nowych, dla mnie, autorów. Dokładnie w te sposób trafiła do mnie ta dylogia i muszę przyznać, że otwierając paczkę byłam przerażona. Dwa tomiszcza, które wydawały mi się nie do ogarnięcia w przypisanym czasie, okazały się lekką i przyjemną lekturą. Autorka snuje ciekawą historię o tym jak przypadkowo usłyszana rozmowa może prowadzić do wprowadzania zmian we własnym życiu i jak tych zmian, niczym efektu motyla, nie można powstrzymać.
Stworzyła historię, przez którą się płynie. To jedna z tych historii, które są nie odkładalne, jak już zaczniesz czytać to przepadłeś. Dużym plusem dla mnie jest to, że choć jest to opowieść o wokaliście rockowym, to trudno szukać tu scen erotycznych, bo jak wiadomo książki o podobnej fabule są nimi wręcz przesiąknięte. Jeśli, więc szukasz lektury lekkiej, miłej i przyjemnej to dobrze trafiłeś. Ta optymistyczna historia z pewnością wielu przypadnie do gustu bo pokazuje, że mimo przeciwności losu w końcu wszystko będzie dobrze.

"Wszystko będzie dobrze" tom 2 Magdaleny Hruszowiec to kontynuacja losów Blake. Alex jej nowy szef jest muzykiem, razem wyruszają w trasę. Blake zdaje sobie sprawę, że jej związek z Williamem to farsa, zaczyna też coś czuć do nowego szefa. To dzięki niemu Alexowi zaczyna na nowo wierzyć w siebie. Jednak sytuacja się komplikuje z William okazuje się oszustem i prowadzi podwójne życie. Alex też ma sekret z przeszłości. Zachęcam Was do sięgnięcia po oba tomy, nie zrażajcie się ilością stron, przez te książki się płynie, i poznajcie losy bohaterów.
Gratuluję udanego debiutu!

Drugą część książki "Wszystko będzie dobrze" czyta się tak samo przyjemnie jak pierwszą. Autorka potrafi snuć ciekawą historię i odpowiednio dobierać słowa. Może niektóre fragmenty były trochę przydługie, przez co akcja należy raczej do tych wolnych. Nie jest to jednak zarzut.
Chylę czoła, bo to naprawdę interesujący debiut.
Zachęcam!

Chylę czoła, bo to naprawdę interesujący debiut.
Zachęcam!

★ Druga część książki jest tak samo genialna jak pierwsza. Szczerze muszę przyznać, że ten tom spodobał mi się o wiele bardziej niż poprzedni.

★ Myślę, że to przez więcej chemi pojawiającej się między bohaterami czy też pojawiło się więcej różnych przygód. Wielkiej ilości zwrotów akcji również nie mogło zabraknąć.

★ Dalsze losy bohaterów są wciągające. Uwielbiam historię Blake i Alexa i jestem pewna, że kiedyś do niej znowu wrócę.

★ W recenzji pierwszej części wypisałam, jak przyjemny jest styl pisania autorki co utrzymało się i mogę podtrzymać moja opinię, książkę czytało się tak, że zapominało się w jakim się jest świecie.

★ Wątek muzyczny również się tu pojawia, co przybliża nam na przykład jak przebiega trasa koncertowa od drugiej strony.

★ Dalsze losy bohaterów są wciągające. Uwielbiam...

„Wszystko będzie dobrze tom 2” to dalszy ciąg pierwszej części i tutaj poznajemy właściwe zakończenie książki i historii naszej dwójki na papierze, ale to nie całkowity koniec! Autorka pisze dalszy ciąg na wattpadzie, więc śmiało możecie tam zajrzeć szczególnie po zakończeniu tego tomu.

Jeśli coś pomylę i było to w poprzedniej części lub na odwrót, to przepraszam, ale czytałam je od razu po sobie i czasem nie wiem co działo się w której części, jednakże tak jak mówiłam jest to jedna historia, więc myślę, że to nie problem.

Teraz uczucie między Blake a Alexem narasta, a dziewczyna jest wolna od toksycznego związku, jednak nie jest to koniec problemów. Przeszłość znów wychodzi na jaw…

Ale wiecie co podoba mi się w tej książce najbardziej? Właśnie to, że związki nie są usłane różami i idealne, bo w prawdziwym życiu nigdy takie nie są. Mamy tutaj realny związek, problemy i raz jest dobrze, a raz źle. Lubię takie rzeczy i gdy możemy poczuć, że książka jest realna, tak jakby zdarzyło się to naprawdę.

Nie będę się tutaj rozpisywać tak jak na pierwszej części, bo wiadomo, że po tę recenzję sięgnie mniej osób, a więcej po pierwszą i tam macie moje zdanie na temat stylu autorki i całej historii oraz bohaterów. Ale jeśli jest tutaj ktoś, kto czytał pierwszy tom i zastanawia się czy przeczytać drugi, to zapraszam serdecznie!

Odpowiadając na powyższe stwierdzenie - warto. Totalnie warto! Druga część jest tak samo cudowna jak i pierwsza, a nawet śmiem stwierdzić, że trochę lepsza! Musicie poznać całą historię i dołączyć do klubu „nienawidzimy magdy za zakończenie”!

Uwielbiam tę książkę, emocje które wywołuje i wszystko co się w niej działo! W ogóle nie widać, że jest to debiut autorki, chociaż nie ma nic złego w debiutach, przecież każdy od tego zaczynał!

Przeczytałam te książki już jakiś czas temu, a dalej wracam do nich myślami, więc to chyba coś znaczy🤍 Dodam jeszcze, że motyw muzyki jest tutaj przecudowny i jestem bardzo bardzo zakochana!! Ta książka to arcydzieło i ogromnie polecam!

⭐10/10
🌶️0/5
💧1/5

@rewi.books
Blake w końcu przejrzała na oczy. Już wie, że jej związek z Willamem był toksyczną a on sam ograniczał ją na każdym kroku.
Chce się z nim spotkać i zerwać. Nie chce robić tego przez telefon.

Relacja pomiędzy nią a Alexem również się zmieniła. Dzięki Alexowi, Blake zaczyna stawiać siebie na pierwszym miejscu. Nie przejmuje się opinią innym.
Uczucie pomiędzy nimi również rozkwita.

Na jaw wychodzą sekrety Alexa oraz jego przeszłość. Powoduje to wiele niedomówień, które zaczną psuć ich relację.

Czy oboje dają radę pokonać problemy i stworzyć związek?

Tak jak pisałam już wcześniej, pierwsza część bardzo przypadła mi do gustu. Musiałam od razu przeczytać następną część. Byłam bardzo ciekawa jak ta historia się zakończy.

Tutaj tak jak w pierwszej części również wiele się dzieje. Podobała mi się przemiana Blake oraz to , że w końcu przejrzała na oczy.
Oczywiście nie będzie jednak kolorowo , jak to w życiu bywa. Tutaj również trochę się namiesza. To wszystko sprawia, że historia stała się jeszcze bardziej ciekawsza.

Cieszę się, że poznałam historię Blake i Alexa. Jeśli jeszcze ich nie poznaliście, nadróbcie to koniecznie 😉

@rewi.books
Chce się z nim spotkać i zerwać. Nie chce robić tego przez telefon.

Uczucie pomiędzy...

Książka "Wszystko będzie dobrze" t. 2 jest bezpośrednią kontynuacją "Wszystko będzie dobrze" t. 1, dlatego książki te należy czytać w odpowiedniej kolejności żeby zrozumieć wszelkie zależności oraz ciąg przyczynowo- skutkowy wszystkich wydarzeń. Należą one do debiutanckiej serii autorki pod tytułem #heartless. Z racji tego, że bardzo lubię poznawać nowych autorów, nie mogłam przejść obojętnie obok tego cyklu. Na wstępie muszę wspomnieć, że w środku znajdziemy bardzo ładne wnętrze, wykończone takimi delatami jak na przykład nutki, czy inspirujące cytaty - coś pięknego. Stylistyka i język jakim posługuje się autorka jest bardzo lekki, prosty i przyjemny, dodatkowo mamy tutaj dużą czcionkę co sprawia, że książkę czyta się naprawdę szybko. Ja pochłonęłam tą historię przedstwioną na kartach tej powieści w jeden wieczór i nie odłożyłam póki nie przeczytałam ostatniego zdania. Fabuła została w bardzo interesujący sposób nakreślona, przemyślana i równie dobrze poprowadzona. Nadal uważam, że bohaterowie zostali naprawdę świetnie wykreowani i z powodzeniem moglibyśmy się z nimi utożsamić w wielu kwestiach, podzielając podobne troski i dylematy moralne. W dalszym ciągu historia bohaterów przedstwiona jest z perspektywy obojga postaci, co pozwoliło mi jeszcze lepiej ich poznać, dowiedzieć się co czują, myślą, z czym się mierzą, a tym samym mogłam lepiej zrozumieć ich postępowanie oraz decyzję. Blake i Alex nie stracili tutaj na swojej wyjątkowości, wręcz przeciwnie. Ich relacja w dalszym ciągu była niesamowicie autentycznie przedstawiona, a ja czytając ich historię chłonęłam wszystkie uczucia, gesty i słowa.
Mam wrażenie, że ten tom był jeszcze bardziej emocjonalny i poruszający niż poprzedni! Podobało mi się również to, za autorka w tej części wplotła jeszcze więcej motywu muzycznego. Poraz kolejny miło spędziłam czas z książką Magdy oraz jej bohaterami i z chęcią w przyszłości sięgnę po jej kolejne powieści! Polecam!

CZĘŚĆ II
"Wszystko będzie dobrze" to miała być jedna książka...

Zgłosiłam się do naboru recenzenckiego, gdy okazało się, że ta książka wcale nie będzie miała 400 stron tylko będą dwa tomy w sumie powyżej 1000 stron byłam przerażona. No ale skoro powiedziałam A to trzeba było również powiedzieć B :)

NIE ŻAŁUJĘ! Serio <3
To naprawdę jest piękna książka.

Gdy w końcu Blake przejrzała na oczy, postanawia zmienić swoje życie i związać się ze swoim obecnym pracodawcom - Alexem. Kobieta jednak nie chce się zachowywać jak swój obecny partner i najpierw chce zakończyć związek z Williamem a następie związać się z muzykiem. Jednak będąc w trasie koncertowej, to wcale nie jest łatwe. Blake chce zaczekać aż spotkają się w cztery oczy i wówczas zakończy swój toksyczny związek.
To nie będzie łatwe spotkanie.
Chwile później, okaże się, że kobieta przez cały związek żyła w kłamstwie...

Życie pisze nam różne scenariusze, niektóry mają pod górkę inny z górki, a przynajmniej tak nam się wydaję.

To piękna historia, która mówi nam o tym, że miłość może być piękna, ale zarazem cholernie trudna.
Cudowne gesty, piękne słowa i wspaniałe chwile, które wspólnie przeżywają bohaterowie przyprawiały mnie o ciarki.
Ile może znaczyć pocałunek w czoło, miłe słowo czy czas spędzony przy osobie, przy której czujemy się bezpieczni i kochani?
Po odpowiedź zapraszam do tej lektury.

+18 W tej części znajdziemy również opisy scen intymnych.

Wydawnictwo Romantyczne dziękuję za zaufanie i egzemplarz do recenzji.
Magdalena Hruszowiec dziękuję za tę książkę <3 czekam na kolejna część.

CZĘŚĆ II
"Wszystko będzie dobrze" to miała być jedna książka...

NIE ŻAŁUJĘ! Serio <3
To naprawdę jest piękna książka.

Gdy w końcu...

Cudowna książka. Więcej przemyśleń dodane w recenzji tomu 1

Cudowna książka. Więcej przemyśleń dodane w recenzji tomu 1

Tytuł: "Wszystko będzie dobrze" - Tom 2
Autor: Magdalena Hruszowiec

Recenzja:

"Wszystko będzie dobrze" - Tom 2, napisany przez utalentowaną pisarkę Magdalenę Hruszowiec, kontynuuje niezwykłą historię rozpoczętą w pierwszym tomie serii. Ta poruszająca powieść zapewnia czytelnikom jeszcze głębsze spojrzenie na życie głównych bohaterów i skłania do refleksji nad istotą miłości, przeznaczenia i możliwości zmiany.

Akcja rozpoczyna się tam, gdzie zakończył się pierwszy tom, i wprowadza nas w świat pełen emocji, napięcia i nieoczekiwanych zwrotów akcji. Blake, główna bohaterka, staje w obliczu kolejnych wyzwań i prób. Jej relacje z innymi postaciami stają się bardziej skomplikowane, a tajemnice z przeszłości wychodzą na jaw. Autorka nadal błyskotliwie ukazuje wewnętrzne konflikty bohaterów, co pozwala czytelnikom jeszcze lepiej zrozumieć ich motywacje i uczucia.

Magdalena Hruszowiec kontynuuje swoje mistrzowskie tworzenie postaci, które stają się jeszcze bardziej trójwymiarowe i fascynujące. Każda postać jest bogata w swoją własną historię i charakter, co sprawia, że czytanie jest nie tylko przyjemne, ale także inspirujące. Możemy śledzić rozwój bohaterów, ich zmaganie się z przeciwnościami losu i próby znalezienia sensu w swoim życiu.

Język używany przez Hruszowiec jest nadal płynny i sugestywny. Opisy są malownicze, a dialogi naturalne i przekonujące. Autorka doskonale balansuje między akcją a introspekcją, umożliwiając czytelnikom głębsze zanurzenie się w świat powieści.

"Wszystko będzie dobrze" - Tom 2 nadal porusza trudne tematy, takie jak straty, odwaga i możliwość przebaczenia. Książka skłania czytelnika do zastanowienia się nad własnym życiem i tym, jak radzić sobie z przeciwnościami losu. Jednocześnie przypomina nam, że nawet w najtrudniejszych chwilach istnieje nadzieja na lepsze jutro.

Tom 2 serii "Wszystko będzie dobrze" jest równie wciągający i ekscytujący jak pierwszy tom. Magdalena Hruszowiec utrzymuje tempo i intrygującą fabułę, która nie pozwala nam oderwać się od książki. Zakończenie pozostawia czytelnika z wyczekiwaniem na kolejną

Tytuł: "Wszystko będzie dobrze" - Tom 2
Autor: Magdalena Hruszowiec