Ubierz się ze mną - Podręcznik stylu i odwagi

poradniki
wydano nakładem autora
2022-11-04
2022-11-04

Gdy pierwszy raz widziałam filmik z Sandrą od razu polubiłam konto, co mi się nie zdarza. Przyciągnęła mnie do siebie odwagą, stylem życia, bycia, pewnością siebie i mądrością w tym często hejtowym świecie. Jest przepiękną kobietą i nie mówię tylko o wyglądzie zewnętrznym. O ile moge tak napisać, pokochałam tę osobę całym swoim serduszkiem, widząc ją tylko na ekranie swojego telefonu. Internet czyni cuda!

„Moda to deklaracja Twojej własnej wolności”. Zakładając Instagrama chciałam by to miejsce było tylko i wyłącznie dla mnie. Ja, cappucino, książki, dużo książek i zebra. Zebra, która towarzyszy mi na wisiorku, sukienkach czy nawet skarpetkach. To moja wolność.

" Wiem, iż to ja jestem swoim najbliższym przyjacielem, wsparciem, powiernikiem. To ze sobą samą będę po kres moich dni. Uświadomienie
sobie tego, że stanowię najważniejszą relację w moim życiu, wyzwala i uwalnia." Zapisałam sobie ten cytat, bo ma dla mnie ogromnie ważny przekaz.

W eBooku znalazłam wiele ciekawych inspiracji, posprzątałam w szafie, poznałam dużo ciekawostek, jak się ubierać, jak szukać ubrań, jak dobierać rzeczy z tych, które już mam.
Widziałam mnóstwo przepięknych zdjęć z stylizacjami.

Czy namówiła mnie do kolorów czy będę eksperymentować? Tak.
Czy czas na kolorowa zebrę ? Tak!

Nie raz oglądałam filmiki i myślałam "a ja bym tak nie umiała, ona ma dar".
Ale dzięki tej książce spróbuję! Dziękuję ❤️

I do zapamiętania!
Bo mogę. Mogę !

Książka która otula jak ciepły kocyk i dodaje pewności siebie. Bardzo polecam! Nie jest to zwykły, modowy poradnik :)

Książka, księga wręcz pełna ciekawej, użytecznej treści. Nie tylko o stylu i ubraniach, ale o przełamywaniu granic i odwadze. Polecam najmocniej!

Bardzo przyjemna lektura - wbrew pozorom nie tylko o modzie! - napisana ciepłym, lekkim językiem, z całą masą wskazówek, porad i inspiracji (nawet filmowych!). W gruncie rzeczy fajna dla każdego, kto poszukuje siebie i własnego stylu ubierania się, a nie do końca wie, od czego zacząć - i to tak, by czuć się cały czas komfortowo i bezpiecznie.

Na dodatek piękna wizualnie, aż miło ją nie tylko czytać, ale i oglądać.

Na dodatek piękna wizualnie,...

• #2024
  • 8) Publicystyka/eseje/felietony