Przy dźwiękach muzyki

Okładka książki Przy dźwiękach muzyki Małgosia Mroczkowska
Okładka książki Przy dźwiękach muzyki
Małgosia Mroczkowska Wydawnictwo: Wydawnictwo Magia Słów literatura obyczajowa, romans
Wydawnictwo Magia Słów
2023-06-27
2023-06-27

@malgosiamroczkowska_autor "Przy dźwiękach muzyki"@wydawnictwomagiaslow

Dzisiaj niedziela i mam dla Was recenzję "Przy dźwiękach muzyki".
Jest to historia Kuby i  Izy.
Iza poznała Kubę w szkole i myślała że nie ma szans u chłopaka który może mieć każdą dziewczynę.Ku jej zaskoczeniu Kuba właśnie ją zaprosił na randkę.Miłość rozwijała się powoli w Lublinie,młodzi byli na wycieczce w Zamościu gdzie na moście miłości powiesili kłodkę znak wiecznej miłości.
  Iza została żoną Kuby na początku było pięknie lecz z czasem jej mąż zaczął zajmować się tylko koncertami i muzyką.Pewnego dnia mówi Izie że dostał propozycję kontraktu w Ameryce i zamierza z niej skorzystać ,nie rozmawia o tym z żoną i nie liczy się z jej zdaniem.
Po wyjeździe męża,Izka miała nadzieję że się odezwie.Niestety przez ostatnie pięć lat nawet nie napisał i nie zadzwonił.
Kiedy główna bohaterka zaczęła układać swoje życie na nowo,jej mąż wraca do Lublina.
Czy Iza i Kuba dogadają się?
Kim jest Darek?
Moja ocena 4.8/5

Autorka pokazała w książce czym jest prawdziwa miłość i jak wiele trzeba przejść aby to zrozumieć.
W książce jest pokazana również miłość toksyczna,jak ktoś chce za Nas decydować,jakby chciał za Nas przeżyć każdą chwile.
Czy będąc w związku zawsze patrzymy na sygnały które nas niepokoją? Raczej staramy się to sobie wytłumaczyć.Niestety postępujemy źle i właśnie autorka pokazała Nam co może się wydarzyć w związku z toksyczną osobą.

Książka wciągnęła mnie od pierwszej strony i już nie mogę się doczekać kiedy będzie kolejna część-a będzie bo autorka to zdradziła.
  Lubię takie książki z przesłaniem a ta właśnie taka jest.

Dziękuję @wydawnictwomagiaslow za możliwość współpracy recenzenckiej.
@malgosiamroczkowska_autor czekam z niecierpliwością na dalszą część 👏👏👏

#małgosiamroczkowska #wydawnictwomagiasłów #przydźwiękachmuzyki #współpracareklamowa #wspolpracarecenzencka #wyzwanieczytelnicze2023 #wesprzyjbookstagrama #literaturakobieca #kobietaczytająca #kochamksiazki #czytajksiążki #czytajpolsko #ktoczytatenwie#ebook

@malgosiamroczkowska_autor "Przy dźwiękach muzyki"@wydawnictwomagiaslow

Dzisiaj niedziela i mam dla Was recenzję "Przy dźwiękach muzyki".
Jest to historia Kuby i  Izy.

Kuba i Iza poznali się przy dźwiękach muzyki w liceum. Od tego momentu zakochali się w sobie. Po jakimś czasie pobrali się, a Kuba zaczął zdobywać coraz większy rozgłos w świecie muzyki, tym samym zaczął oddalać się od swojej ukochanej. Gdy otrzymał propozycję wyjazdu do USA, bez wachania zostawił wszystko i wyjechał, nie wiedział jeszcze o tym jak wielki błąd popełnił. Co z ich małżeństwem? Co zrobiła Iza po wyjeździe ukochanego?
.....................................................................
Książka bardzo mi się spodobała. Czyta się ją bardzo szybko i przyjemnie. Muzyka, miłość od pierwszego taktu i spojrzenia, chorobliwa zazdrość i wiele więcej. Jeżeli lubicie takie klimaty, to zachęcam do zapoznania się z tą lekturą. Dodam, że nie mogę doczekać się dalszej historii Kuby i Izy. Polecam!

Czy nasza kariera powinna być na pierwszym miejscu od ukochanej osoby? Teraz takie pytania pewnie nie jedna osoba sobie zagaje. Czas, w jakim żyjemy pędzi w szybkim tempie i niezauważany, kiedy tak naprawdę skrzywdzimy naszą drugą połówkę lub rodzinę.

Iza i Kuba poznali i zakochali się w sobie jeszcze, jako nastolatki. Ich miłość zrodziła się z muzyki i to właśnie ona ich rozdzieliła. Kuba bardzo chciał spełnić swoje marzenia i zostać artystą i być sławnym i rozpoznawalnym a także żeby każda stacja radiowa grała jego utwory. Kiedy mu się to udaje dostaje możliwość wyjechania do Ameryki i spełnić swoje marzenia. I choć Iza została w Polsce to Kuba mimo wszystko postanawia polecieć.

Mija pięć długich i samotnych lat dla Izy. Musiała się pozbierać i wziąć się w garść. Wszystko się zmieniło a kobieta już zaczęła układać sobie życie na nowo. Informacja o powrocie jej męża wywróciła jej świat do góry nogami.

Czy Iza zostaw swojego obecnego partnera dla Kuby?

Co takiego wydarzyło się pięć lat temu?

Co tak naprawdę ukrywa Darek?

Muszę przyznać, że autorka bardzo zaskoczyła mnie swoją twórczością w ten pozytywny sposób. Dawno nie spotkałam się z tak niesamowitą i wciągającą fabułą, której nie sposób było odłożyć książki na bok. Trzymająca w napięciu oraz niesamowite dialogi, które na każdym kroku nas rozśmieszają a także wciągająca fabuła zapewni nam na kilka chwil pozytywnego odprężenia.

Styl pani Małgosi jest bardzo lekki i przyjemny w odbiorze. Historia tych dwoje już od pierwszej strony wciągają nas do niesamowitego świata pełnego tajemnic, namiętności, pożądania. Powieść serdecznie polecam wszystkim, którzy chcą spędzić niezobowiązującą chwilę relaksu przy książce.

Kuba i Iza zakochali się w sobie już w liceum. Ślub był tylko kwestia czasu, jak również wyjazd mężczyzny do Stanów. Przez pogoń za marzeniami, zostawia ukochaną aby realizować swoje życiowe marzenia. Z dnia na dzień telefon milczy a serce Izy łamie się na kawałki. Jednak po pięciu latach Kuba wraca na koncert do Lublina. W tym czasie Iza zaczęła żyć swoim życiem, a tym samym układać sobie go na nowo a to nie skończy się dla nikogo zbyt dobrze …

Muszę przyznać, że autorka bardzo fajnie poprowadziła fabułę. Nic nie dzieje się bez konsekwencji a tym bardziej pokazuje jak silna jest miłość dwojga ludzi. Nie chcę za dużo zdradzać w recenzji ale znajdziemy w opowiadaniu motyw choroby psychicznej ale nie u naszych głównych bohaterów. Podobały mi się wszystkie postacie oraz ich losy. Opowiadanie przeczytałam bardzo szybko i aż nie chce się od niego oderwać. Czekam na ciąg dalszy i mam nadzieję że już niedługo poznamy dalsze losy bohaterów w formie książki 😍

Kuba wyjeżdża do Stanów by zrealizować swoje marzenie o zostaniu muzykiem, w Polsce pozostawia żonę Izę. Po wyjeździe chłopak urywa kontakt z Izą, a porzucona kobieta zaczyna sobie układać życie na nowo. Po latach Kuba wraca do kraju...

Czy Iza i Kuba mają szansę by uratować małżeństwo?
Co z nowym partnerem kobiety?

Krótkie opowiadanie, które całkowicie pochłonęło moją uwagę. Życie w cieniu partnera o skonkretyzowanym marzeniu, który jest w stanie poświęcić wiele dla zrealizowania własnej kariery, a tym bardziej muzyka, do którego wzdychają tłumy fanek nie jest łatwe. A wyobraźnia idealnego bajkowego życia u boku ukochanej osoby nijak ma się do szarej rzeczywistości. Ból rozstania bez słowa wyjaśnienia oraz próba ułożenia sobie życia na nowo.
Czy Iza do sobie szansę na szczęście?
Autorka porusza również ważny temat zazdrości chorobliwej i toksycznej.
Świetne opowiadanie, przy którym miło spędziłam czas i czekam na kontynuację.

Czy Iza i Kuba mają szansę by uratować małżeństwo?
Co z nowym partnerem kobiety?

Krótkie opowiadanie, które całkowicie pochłonęło moją...

• Magia Słów

Dodaj cytat z książki Przy dźwiękach muzyki