Okładka książki Miłość to za mało. O dziesięciu szkodliwych mitach w relacji i o tym, jak się z nimi uporać Gary Lewandowski Jr
Gary Lewandowski Jr Wydawnictwo: Czarna Owca poradniki
poradniki
Stronger Than You Think
Czarna Owca
2022-11-23
2022-11-23
Robert Sudół

Dla mnie jakoś bardzo odkrywcza to ona nie była - przy zaznaczeniu, że interesuje się psychologią - ale kilka ciekawych rzeczy się dowiedzialam. Jest mnóstwo naukowych badań, podane są one w przystępny sposób

wiązki.

Ludzie dobierają się w pary, aby przeżyć ze sobą parę chwil, a nawet całe życie. Chcą stworzyć swój dom razem z ukochaną osobą. Dla jednych bycie z kimś jest koniecznością, a dla drugich zbędnym balastem. Jedni są stworzeni do bycia w związku, a drudzy raczej od nich stronią.
Co jednak możemy powiedzieć o relacjach? Co mówią na temat związku badania? Jakimi mitami obrzucani jesteśmy ze wszystkich stron?

Słuchajcie, to jest poradnik, który czyta się lekko i przyjemnie. Czy jest on wybitny? Nie. Czy ja go mogę szczerze polecić? Chyba też nie. Dlaczego? Bo w sumie nie dowiedziałam się niczego nowego. Nie był on w żaden sposób odkrywczy. Natomiast myślę, że będzie grono osób, które będą nim zachwycone, bo pokazuję jak podchodzić do relacji, co działa a co nie. Sporo badań, w sumie to można powiedzieć, że ta książka to badanie za badaniem. Mit bratniej duszy, mit idealnego partnera, czy nasza wiedza o związkach jest prawdziwa, dlaczego chcemy zmienić partnera/kę, czy mężczyźni są romantyczni, a także wiele innych tematów.

Ja nie żałuje, że ją przeczytałam, ale też się nią nie zachwycam.
To taka lekka książka, która nie porywa, ale też nie usypia.

Jak to mówią najgorzej pisać o książkach, które nie wyzwalają zbyt wiele emocji. Ciężko tutaj napisać coś konkretnego.
Więc napisałam recenzje, która też za wiele Wam nie mówi. Poza tym, że to raczej średni poradnik, który w mojej ocenie nie przyniósł mi zbyt wiele interesujących informacji.

wiązki.

Tytuł: Miłość to za mało. O dziesięciu szkodliwych mitach w relacji i o tym, jak się z nimi uporać
Autor: Gary W. Lewandowski Jr.
Wydawnictwo: Czarna Owca

Istnieje wiele poradników na temat związków, relacji i miłości. Nic dziwnego, to ważny temat. A co wyjątkowego znajdziemy w tym poradniku? Świeże spojrzenie na relacje z drugą osobą, tak żeby ją docenić lub znaleźć inna

Dowiemy się tutaj o tym że mężczyźni są usposobieni romantycznie, że trzeba stawiać siebie na pierwszym miejscu, że spory wzmacniają relacja oraz, że albo związek albo rozs
tanie sprawia że stajemy się lepsi.
Zgadzacie się z tym? Ciekawi was to? Jeśli tak powinniście sięgnąć po tą książkę.

Znajdziemy tu wiele informacji i wiedzy, która możemy wykorzystać we własnym życiu i budowaniu relacji oraz szkodliwe moty które nam w tym przeszkadzają. Ciekawy i przystępnie przygotowany poradnik.

Autor: Gary W. Lewandowski Jr.
Wydawnictwo: Czarna Owca

• Popularnonaukowe