Hormony Ciało ludzkie oczami terapeutki medycyny komplementarnej

Okładka książki Hormony Ciało ludzkie oczami terapeutki medycyny komplementarnej Magdalena Nicotra
Magdalena Nicotra Wydawnictwo: Purana zdrowie, medycyna
zdrowie, medycyna
Hormony Ciało ludzkie oczami terapeutki medycyny komplementarnej
Purana
2019-01-01
2019-01-01
9788366200098
hormony zdrowie medycyna tarczyca medydyna komplementarna

Zastanawialiście się kiedyś skąd się bierze fala zachorowań na Hashimoto albo inne choroby autoimmunologiczne?
Powiem Wam że odkąd zaczęłam chorować na tarczycę z jakieś 15 lat temu nigdy nie mogłam znaleźć normalnego wyjaśnienia tego problemu, ani znaleźć przyczyny czy dobrego leczenia. Lata brałam sztuczne hormony tarczycy bo tak kazał lekarz ale nikt mi nie powiedział że te sztuczne hormony robią takie spustoszenie w organizmie. Inne stany zapalne i choroby autoimmunologiczne stały się moim życiem codziennym i walczę z tym dobrana dieta i odpowiednimi ziołami i suplementacja.
Dzięki tej książce wiem co dokładnie mam badać, co sprawdzać ,na co zwracać uwagę zarówno w sprawach kobiecych , czy ogólnie ustrojowych. Jak zadbać o nasz drugi mózg czyli jelita. Jakie badania porobić i jak potem się leczyć ,do jakich lekarzy się udać. Naprawdę świetna pozycja jeśli chodzi o rzetelne informacje , ciekawostki ze świata medycyny oraz wiele ciekawych porad jak zapanować nad rozchwianym zdrowiem.
Jestem mile zaskoczona ilością zebranych materiałów w jednym miejscu. Gorąco polecam dla każdego kto chce zadbać o swoje zdrowie zarówno profilaktycznie jak i zawalczyć o zniszczone już zdrowie 💙
Za egzemplarz dziękuję @wydawnictwopurana 🤩świetna książka dla każdej kobiety i nie tylko 🤩

• Zdrowie
  • HORMONY ♐♀️♂️⚕

Dodaj cytat z książki Hormony Ciało ludzkie oczami terapeutki medycyny komplementarnej