Ryzykowna rodzina

Okładka książki Ryzykowna rodzina Paula Ciulak
Okładka książki Ryzykowna rodzina
Paula Ciulak Wydawnictwo: Dlaczemu Cykl: Zakochani w mafii (tom 3) literatura obyczajowa, romans
Zakochani w mafii (tom 3)
Dlaczemu
2022-11-30
2022-11-30

Okładka książki Weselny galimatias Paula Ciulak, Agata Mania, Charlotte Mils
Weselny galima... Paula Ciulak, Agata...
Okładka książki Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magdalena Jachnik
Świąteczny tatuaż Paula Ciulak, Magda...

❤️Recenzja❤️

[#współpracareklamowa]

Tytuł: Ryzykowna rodzina
Seria: Zakochani w mafii
Autor: @paulaciulak.autorka
Wydawnictwo: @_dlaczemu

❤️Moja ocena❤️
⭐️4,5/5

Zeila miała swoją własną rodzinę. Narzeczonego, który gotów jest oddać za nią własne życie i synka, który jest ich oczkiem w głowie.
Jednak życie w mafii niesie za sobą szereg komplikacji.
Jaka jest prawda o śmierci Sebastiana? Czy pogłoski o nim rozdrapią stare rany?
Czy powodem zniknięcia Zane’a przed cztery laty naprawdę była chęć chronienia Zeili?
Ile jeszcze trupów jest w stanie pomieścić rodzinna szafa?

❤️Moja opinia❤️

W życiu Zeili zaszły duże zmiany. Ma kochającego narzeczonego i syna, który jest dla nich wszystkim.
Zniknęła ta Zeila, która ukrywała smutek pod maską uśmiechu. Teraz jest naprawdę szczęśliwa. Ale czy to szczęście może trwać wiecznie? Czy Zeila poradzi sobie z przeciwnościami losu?

Kyson ma to, czego przed pojawieniem się Zeili nie potrzebował, czego nie chciał. Teraz kiedy ma miłość i rodzinę, zamierza zrobić wszystko, aby tego nie stracić. Choć został narzeczonym Zeili i ojcem Bastiana, których kocha ponad wszystko, nie można zapomnieć, że należy do świata mafii, a ten potrafi być niebezpieczny.

„Ryzykowna rodzina” to trzeci i zarazem finałowy tom serii Zakochani w mafii autorstwa Pauli Ciulak.
Bohaterowie od początku swojej historii przeszli bardzo duże zmiany. Zeila z każdym tomem stawała się pewniejsza siebie, a teraz gdy ma swoją rodzinę jest nad wyraz waleczna, gotowa za wszelką cenę chronić tych, których kocha.
Kyson nie stracił swojej bezwzględności wobec wrogów, którzy mu zagrażali (choć jednemu z nich darował życie za sprawą Zeili),ale został kochającym narzeczonym i ojcem, który zrozumiał, że może dopuścić do siebie więcej ludzi niż tylko Zeilę i Jasona.
Wydawać by się mogło, że skoro jest to finałowy tom serii, będzie zawierał on same odpowiedzi na pytania, które czytelnik otrzymywał od rozpoczęcia przygody z historią Zeili i Kysona. Jednak nic bardziej mylnego. Dostajemy kolejną dawkę zagadek, które powodują u czytelnika chęć poznania zakończenia, poskładania wszystkich elementów układanki w całość, przez co ciężko jest oderwać się od czytania.
Znajdziemy tu rodzinne tajemnice, mroczne sekrety, kłamstwa, niebezpieczeństwo oraz nieoczekiwane zwroty akcji. Ale skoro jest to romans mafijny, nie zapominajmy o pożądaniu i namiętności. Oj tak, tego tutaj nie brakuje. Gorące sceny, które rozpalą zmysły niejednej czytelniczki i wyczuwalny bardzo wyraźnie żar między tą dwójką.
Autorka pokazuje nam, jak bardzo ważna jest rodzina i jak wiele człowiek jest w stanie dla niej zrobić. No bo czy nie bylibyśmy gotowi zrobić wszystkiego dla tych, których kochamy, czy nie chronilibyśmy ich za wszelką cenę? A nasze dzieci i narzeczeni/mężowie? Nie zostawimy ich w potrzebie, będziemy gotowi oddać za nich własne życie, jeśli będzie trzeba. Rodzina to podstawa, fundament, który utrzymuje nas na karuzeli zwanej życiem.
Już pisałam o tym, że lubię twórczość Pauli. Jej pióro jest lekkie, potrafi władać emocjami, co przyciąga czytelnika, powoduje, iż trudno oderwać się od czytania. Bohaterowie są świetnie przez nią wykreowani, a ich rzadko spotykane imiona dodają świeżości w tworzonych przez nią historiach. To wszystko powoduje, że książki, które wychodzą spod jej pióra, czyta się szybko, pochłania się je w mgnieniu oka. I tak jest również w przypadku wszystkich trzech tomów serii Zakochani w mafii.
Dlatego tym, którzy jeszcze zastanawiają się nad sięgnięciem po tę pełną niebezpieczeństw, sekretów, mrocznego świata półświatka, ale i miłości historię dwójki ludzi zdecydowanie polecam.

#ryzykownamisja #zakochaniwmafii #3 #paulaciulak #wydawnictwodlaczemu #instagramczyta #czytanieuzależnia #czytambokocham #czytajlegalnie #polskiebookstagramy #bookstagram #ksiazka_i_dobre_wino #romansowelove #recenzja

❤️Recenzja❤️

[#współpracareklamowa]

Tytuł: Ryzykowna rodzina
Seria: Zakochani w mafii
Autor: @paulaciulak.autorka
Wydawnictwo: @_dlaczemu

❤️Moja ocena❤️
⭐️4,5/5

Jednak życie w mafii niesie za sobą szereg komplikacji.
Jaka jest prawda o...

🏵" Ryzykowna rodzina autorstwa Pauli Ciulak, to trzecia część serii pod tytułem "Zakochani w mafii".

🏵 Zeila i Kyson mogą w końcu poczuć się szczęśliwi. Stworzyli kochającą się rodzinę, mają dziecko, które jest ich oczkiem w głowie. Jednak nic nie trwa wiecznie, a przeszłość nie pozwala o sobie zapomnieć.

Czy ich wielka miłość przetrwa próbę czasu?
Jak zakończy się ich historia?

🏵 Poprzednie dwie części bardzo mi się podobały, i byłam ciekawa jak autorka dalej pokieruje fabułą, gdyż zakończenie drugiej części pozostawiło wiele wątpliwości.
Ponieważ jest to kontynuacja losów bohaterów, to musicie zacząć od pierwszej części, ale jeśli lubicie romanse mafijne, to na pewno nie będziecie tego żałować.
W tym tomie również nie zabraknie wartkiej akcji, tajemnic i sekretów, oraz po raz kolejny nasi bohaterowie będą musieli stoczyć walkę o szczęście.
Sceny erotyczne napisane ze smakiem i przyznam, że czytałam je z przyjemnością. Jest to naprawdę dobra seria, i aż żal było żegnać się z naszymi bohaterami, których naprawdę polubiłam, a ich historia niesamowicie mnie wciągnęła.

Jeśli lubicie romanse z wątkami mafijnymi, porachunkami i niespodziewanymi zwrotami akcji, to polecam przeczytać.

Czy ich wielka miłość przetrwa próbę czasu?
Jak zakończy się ich...

🔥Recenzja patronacka❤️

"Podobno miłość bywa niebezpieczna, w tym przypadku w wielkim zagrożeniu był każdy, kto krzywdził miłość Kysona, jego Zeilę."

Współpraca reklamowa z @_dlaczemu
@paulaciulak.autorka

Dla Zeili i Kysona życie w mafijnym świecie nie było i nie jest proste, ale doszli do takiego punktu, gdzie czują szczęście i mają dziecko, które obrażają szczególną opieką i troską. Można by powiedzieć, że teraz ich życie jest słodkie i pozbawione kłopotów. Szkoda, że nie jest to prawda. Los ponownie coś dla nich przygotował. Ponownie będzie z nich drwił. Co kiedy okaże się, że przeszłość była bliżej niż myśleli? Czy coś jest w stanie im zagrozić?

Rodzina to geny, ale także przywiązanie. Jak łatwo je stracić?

Paula Ciulak powraca do nas z ostatnim tomem serii Zakochani w mafii. Czekałam na zakończenie historii Kysona oraz Zeili, ale kiedy ono nadeszło. .. To trudno jest mi się rozstać z tą serią. Bardzo polubiłam bohaterów, których droga była bardzo kręta i spotkała na swojej drodze wielu przeciwników.

Zostało tutaj dodane wiele tajemnic oraz sekretów, które aż mnie kusiły i tylko czekałam aż, zostaną w końcu ujawnione. Spodziewałam się, że w życiu bohaterów w końcu zapanuje spokój i będą mogli cieszyć się sobą oraz owocem ich miłości, ale dobrze mówią, że nadzieja jest matką głupich... Myliłam się i nie spodziewałam się totalnie, że autorka przygotowała dla nich aż takie przeszkody. Nie będą mieli łatwo. Przeszłość ponownie da o sobie znać i wiele zweryfikuje. Wyjdzie kto, tak naprawdę był kim i po co działy się dane rzeczy. Jak wiemy nic nie dzieje się bez przyczyny. Jak było tutaj?

Dostaniemy tutaj także wiele gorących scen, które rozpalą zmysły i sprawią, że kartki papieru zapłoną ogniem. Idealnie opisane. Czuć to przyciąganie, pożądanie i żar pomiędzy bohaterami. Ich uczucie z każdą częścią coraz bardziej rosło.
Nie obejdzie się także bez emocji, które będą wam towarzyszyły przez całą historię. Poleją się łzy, uśmiech zagości na waszych twarzach, ale pojawi się też złość, zwątpienie, rozczarowanie... Jesteście gotowi na to wszystko?
Ta historia dobiegła końca, ale autorka przygotowała dla nas kolejne premiery, które zapełnia tę pustkę w sercu.

🔥Recenzja patronacka❤️

Współpraca reklamowa z @_dlaczemu
@paulaciulak.autorka

Na dzień dobry mam dla Ciebie recenzję III tomu mafijnej serii Zakochani w mafii, która z całą pewnością skradnie Twoje serducho.
Jeśli jesteś ciekaw/a co słychać u Zeili i Kysona, to czytaj do końca.😊

Otóż w życiu Zeili i mafijnego bossa, Kysona nastąpiły duże zmiany. Para została rodzicami, są zakochani w swoim synku, Bastianie. Przeżywają najwspanialsze chwile. Gdy nie fakt, iż mafia rządzi się swoimi prawami, w rodzinie Rodgers już zawsze byłoby tak błogo. Lecz gdy Zeila i Kyson czują zagrożenie są gotowi wytoczyć ciężkie działa.

Zeila i Rodgers to moja ulubiona para książkowych bohaterów. Uwielbiam śledzić ich losy. Autorka w tej części znakomicie oddała emocje, uczucia, przedstawiła kochającą się rodzinę. Cudownie się to czytało. Młoda matka z każdym kolejnym tomem powieści staje się coraz pewniejsza siebie, nie boi się podjąć ryzyka, jej pragnieniem jest chronić ludzi, których kocha za wszelką cenę. Staje się strażniczką rodziny Rodgers.
Powrót Zane'a wywołuje spore zamieszanie. Rozpala na nowo iskierkę nadziei na to, że Sebastian, brat Zeili jednak żyje. Jaka prawda się za tym kryje?
Czyżby szykował się kolejny rozlew krwi...?

Dodam jeszcze, że zakończenie to coś nieprawdopodobnego. Byłam zaskoczona tak dużym przeskokiem czasowym, ale w gruncie rzeczy wyszło świetnie i co najważniejsze marzenie głównych bohaterów w końcu się spełniło. Teraz z kolei jestem ogromnie ciekawa losów ich potomków. Gorąco polecam Ci całą serię Zakochani w mafii. Życie w mafijnym półświatku pochłonie Cię bez opamiętania. Jestem tego pewna.

Jeśli jesteś ciekaw/a co słychać u Zeili i Kysona, to czytaj do końca.😊

Zeila tworzy szczęśliwy związek z Kysonem. Mają cudownego synka Bastiana, którego kochają nad życie. Lecz mają także nie pozamykane sprawy z przeszłości. Muszą się z nimi zmierzyć. Czy ich miłość przetrwa ? Czy im coś grozi ?

Ryzykowna rodzina to trzeci tom "Zakochani w mafii ", na który czekałam z niecierpliwością. Byłam ciekawa jak to się wszystko rozegra. A gdy już byłam w trakcie czytania byłam zaskoczona wieloma sprawami. Autorka ma przyjemne pióro . Jej książki zawsze czytam w ekspresowym tempie. Tutaj nie jednokrotnie zabiło mi mocniej serce a ze stresu wielokrotnie zamykałam książkę , żeby odwlec to co nieuniknione 🤭 Trudno jest mi się rozstać z bohaterami. Każdego bardzo mocno polubiłam. Autorka ukazała nam tutaj, że bardzo ważna jest rodzina i trzeba o nią walczyć i ją chronić bez względu na wszystko. W tym tomie również nie zabraknie sekretów, tajemnic, niebezpieczeństwa , adrenaliny oraz kłamstwa, gorących scen , namiętności i co najważniejsze nie zabrakło nieoczekiwanych zwrotów akcji. Ta historia potrafi zaskoczyć. Choć czasami była jak dla mnie przewidywalna. Może dlatego, że już poznałam autorki pióro. Ale mimo to miałam miejscami ciarki na całym ciele.

Lubicie czytać romanse mafijne?

Mam dla Was propozycję książki, która zaciekawi fanów takich właśnie klimatów.

Zeila tworzy szczęśliwy związek z Kysonem. Wychowują synka Bastiana. Niestety nadchodzi czas kiedy muszą rozliczyć się z przeszłością.
Czy coś im grozi?

"Ryzykowna rodzina" to trzeci tom serii Zakochani w mafii. Jeśli nie znacie poprzednich tomów to koniecznie nadróbcie, bo stracicie wiele.
Autorka kolejny raz zaskoczyła mnie i sprawiła, że nie mogłam oderwać się od tej książki. Dlaczego?
Uwielbiam gdy w książce coś dzieje się, a tutaj
dzieje się dużo. Tajemnice rodzinne, mroczne sekrety, kłopoty, pożądanie, namiętność, gorące sceny, nieoczekiwane zwroty akcji. Kreacja bohaterów doskonała. To wszystko wciągnęło mnie i przewracałam kartkę za kartką, by poznać losy bohaterów oraz dowiedzieć się jakie tajemnice wyjdą na jaw.
Ta historia pokazuje, że w życiu najważniejsza jest rodzina.
Autorka ma przyjemny styl i książkę czyta się szybko. Gwarantowane emocje i wrażenia.
Jeśli jesteście fanami klimatów mafijnych to koniecznie przeczytajcie tę książkę.
Polecam Wam całą serię Zakochani w mafii. Będziecie zadowoleni.
Bawiłam się znakomicie.
Będę czekała na kolejne książki autorki.

Polecam!

Lubicie czytać romanse mafijne?

Mam dla Was propozycję książki, która zaciekawi fanów takich właśnie klimatów.

Czy coś im grozi?

Zeila dokonała niemożliwego w mafijnym świecie. Ma kochającego męża, który podaruje jej cały świat. Synka, który jest ich oczkiem w głowie. A oni sami, we trójkę stanowią wyjątkową ryzykowną rodzinę. Zdawać by się mogło, że teraz może być już tylko lepiej, że osiągnęli spokój i stabilność. Nic bardziej mylnego! Najgorsze dopiero nadchodzi.
Co tym razem przyszykował dla nich los? Co nich czeka? Czy Zeila i Kyson są nie do rozdzielenia? Jaka jest prawda o śmierci Sebastiana? Dlaczego Zane zniknął na cztery lata i tłumaczy się tym, że chronił Zeilę? Jakie tajemnice i sekrety ujrzą światło dzienne?
Jedno jest pewne: oni ramię w ramię staną do walki ze wszystkich, co im zagraża. Stanowią jedność, która jest nierozerwalna. Tylko...czy aby na pewno?

Seria mafijna od Pauli Ciulak już na samym początku skradła moje serce. Polubiłam Zeilę i Kysona i cały czas im kibicowałam.
Biorąc książkę do ręki sądziłam, że będzie spokojniejsza, bardziej skupiona na bohaterach i dopieszczaniu związkowi, jaki stworzyli. Myślałam, że już nie będzie tak przewrotnie. Jakże się myliłam! To co tutaj się znalazło było faktycznie ostateczną rozgrywką. Ostatnią walką z całym złem, jakie jeszcze zostało; jakie jeszcze stoi im na drodze. I to nie było przepowiadane. Nastąpiło z całą gwałtownością. Niczym spadająca bomba burząca wszystko na swej drodze.
Takie zwroty akcji to ja uwielbiam. Jak się ma coś dziać to konkretnego i wyrazistego. Takiego z całą paletą emocji i wrażeń.
Dołożone zostały także sekrety i tajemnice, które okazały się być bardzo wstrząsające. Siejące zamęt i powodujące szybsze bicie serca. Włos się jeżył. Pojawiała się także gesia skórka w oczekiwaniu na finał. Na całą prawdę, która wbiła mnie w fotel.
Jak romans mafijny to i sceny uniesień musiały się znaleźć. A były, były i to jakie! Zmysłowe. Pełne ognia i żaru. Pobudzające wyobraźnię.
A bohaterowie? Nadal silni, nadal odważni, nadal zdeterminowani by walczyć o siebie i o to, co udało im się stworzyć. Dystyngowani. Eleganccy. Majestatyczni. Emanujący potęgą i niezłomnością.
Ogromnie mi szkoda, że to już koniec. Że to ostatnia część. Każdą z nich czytałam z wypiekami na twarzy. Towarzyszyły mi rozmaite emocji i z uwagą śledziłam przebieg wydarzeń drżąc o losy bohaterów. Cudownie było móc ich poznać na kartach powieści.
Autorka napisała bardzo dobrze rozbudowaną historię miłością w świecie mafii. Przewrotną, pełna elementów zaskoczenia. Wciągająca i przejmująca. Jeśli jeszcze jej nie znacie, to musicie to nadrobić. Oczywiście z zachowaniem chronologii.

Polecam

Współpraca: Dlaczemu

#recenzja

Co tym razem przyszykował dla...

• NIE CZYTAM
  • Zastanawiam się// Nie ma PL
  • Patronat medialny
  • Top lista
  • Ciąża
  • Szkoda czasu
  • Przeczytane Marzec 2023

Dodaj cytat z książki Ryzykowna rodzina