Pragnę zmiany

Bellona
2022-08-24
2022-08-24
Barbara Sławomirska

Jestem bardzo zawiedziona. Podobała mi się książka o bólu emocjonalnym od tego autora. Niestety, ta pozycja była dla mnie bardzo męcząca - nie opuszczało mnie wrażenie, że książkę napisał czat GPT albo bardzo słaby ghost writer (oby),ponieważ książka wydawała mi się zbiorem sentencji kogoś, komu wydaje się, że rozgryzł jedyną metodę na życie, lecz opisał to we wtórny i bylejaki sposób.
Rady są mało konkretne - niby mówią co robić, ale są to rady zbyt ogólne, by je zastosować.
Wiele z tych rad jest oczywiście zasadnych, ale część wydaje się niemal szkodliwa (np. Zagryź zęby i wytrzymaj - to rada bardzo relatywna). Niby dla wszystkich, ale trochę dla nikogo, bo w niczym moim zdaniem nie pomogą.
Żałuję, że nie przerwałam lektury.

Przekonujący przewodnik, który inspiruje do aktywnego podejścia do życia i odważnego wychodzenia poza utartą ścieżkę. Autor zwraca uwagę na powszechne potrzeby zmiany w życiu wielu osób, które doświadczają stagnacji, kryzysów w związku, czy trudności w radzeniu sobie z problemami. Książka stanowi wartościowe źródło nauki.

To poradnik, który nie tylko pomaga zrozumieć procesy rozwoju, ale także mobilizuje do podjęcia konkretnych działań,

To poradnik, który nie tylko pomaga zrozumieć...

Czy słyszeliście kiedyś zdanie "Musisz wyjść ze swojej strefy komfortu?” Ta książka zmierza w tym kierunku. W pewnym momencie wszyscy jesteśmy zagubieni, chcemy zmienić pracę czy kierunek studiów ale trudno nam zostawić to, co już mamy. Robiąc to, co robimy, czujemy się komfortowo i trudno nam się oderwać od tej postawy.

Autor prowadzi nas przez kilka stron pełnych motywacyjnych zwrotów, które próbują nas wyprowadzić z tej sytuacji, usiłując nas skłonić, abyśmy wymagali trochę więcej. Nowe pomysły, motywacja, plany, projekty, marzenia, pragnienia... Nie jest to książka, która zmieni nasze życie, ale myślę, że jeśli ktoś jest zagubiony, może pomóc.
"Lepiej ponieść porażkę dla samego tego, że się to zrobiło, niż frustracji, że się nie spróbowało"

Autor podkreśla znaczenie małych zmian, które ostatecznie przynoszą wspaniałe rezultaty. Wszystko jest kwestią nie poddawania się i nie pozwalania się ogarnąć zniechęceniu, zawsze starając się doskonalić. Podkreśla również, jak ważne jest docenianie tego, co mamy, cieszenie się tym i nie pozwalanie, aby nasze niedociągnięcia lub to, co uważamy za takie, zrujnowało nasze szczęście.

Autor prowadzi nas przez kilka stron pełnych...

Dobra pozycja, pomagająca nam się zmotywować i po prostu działać! Mamy tutaj prawie 30 rozdziałów z konkretami, propozycjami i impulsami do działania. W tak szerokim przekroju jestem pewna, że każdy znajdzie w tej książce coś dla siebie. Ja już kilka rzeczy przełożyłam na swoje postępowanie i mam nadzieję, że szybko zobaczę rezultaty! Polecam!

Praktyczna, dobra i rzetelna. Kolejna książka autora po którą sięgnęłam i kolejna, która naprawdę mi się przydała. Podoba mi się to, że ma takie proste i "zwykle" podejście, dzięki czemu książka tak naprawdę skierowana jest do każdego. Dała mi motywację do dalszego działania, do zmian i ruszenia do przodu. Zdecydowanie jestem na tak! 😊😊😊

Książka która nie tylko zmotywuje Was do działania, ale także wyposaży w niezbędne narzędzia do osiągnięcia sukcesu w każdej sferze życia. Myślę, że każdy z nas w swoim życiu ma moment, że chce czegoś więcej. Jesteśmy znużeni, zmęczeni i wypaleni zawodowo. Autor pokazuje nam jak otworzyć siebie na nowe działania, nie bać się zmian i po prostu - zaryzykować! Co ważne wszystko z napisane z głową na karku i konkretnymi rzetelnymi przykładami. Mamy tutaj aż 26 motywujących rozdziałów, więc jestem pewna, że każdy z Was znajdzie coś dla siebie!

Czytałam inne książki autora, które bardzo mi się podobały i wiele wniosły do mojego życia. Po nich postanowiłam też sięgnąć po "Pragnę zmiany" - podobała mi się!

W książkach autora cenie sobie to, że nie ma tutaj niepotrzebnego lania wody i zbędnego coachingu. Mamy konkrety, przedstawione w rzetelny i profesjonalny sposób. Całość naprawdę motywuje nas do ruszenia się i o zawalczenia o samych siebie!

Książka dla każdego, kto marzy o lepszej przyszłość!

"Pragnę zmiany" to inspirująca książka, która skłania do refleksji nad własnym życiem i zachęca do wyjścia ze swojej strefy komfortu. Autor, Bernardo Stamateas, prezentuje skuteczne strategie, jak skutecznie radzić sobie ze zmianami, nawet gdy wiążą się z ryzykiem.

Książka nie tylko motywuje do podjęcia nowych wyzwań, ale także dostarcza praktycznych wskazówek, jak efektywnie planować życie i realizować marzenia.

Czytelnik może nauczyć się pielęgnować motywację, znajdować mentorów, a także ćwiczyć nawyki sprzyjające rozwojowi.

Przyjemnie i szybko się czyta. Duży plus za ogromną ilość inspirujących cytatów, które zazwyczaj trafiają w sedno w odpowiednim momencie życia. Książka pomaga przypomnieć o tym, co ważne w życiu i nakreślić właściwe tory dla osób pragnących zmian.

Całkiem ciekawa książka, która może wiele wnieść do życia.

Całkiem ciekawa książka, która może wiele wnieść do życia.

• Audiobooki
  • Legimi rozwój