Her Cyborg Warriors

Okładka książki Her Cyborg Warriors Grace Goodwin
Okładka książki Her Cyborg Warriors
Grace Goodwin Wydawnictwo: Kindle Edition Cykl: Interstellar Brides: The Colony (tom 8) fantasy, science fiction
Interstellar Brides: The Colony (tom 8)
Her Cyborg Warriors
Kindle Edition
2020-03-17
2020-03-17
kosmici cyborgi romans

2056

Wojownicy z Kolonii pochodzą z różnych planet Koalicji i toczą wojnę przeciwko Hive. Wojownicy zostali schwytani przez Hive i zmodyfikowani na różne sposoby dzięki ich mechanicznym integracjom. Mężczyźni są zwykle okaleczani emocjonalnie i fizycznie, ponieważ zostali wygnani na tę planetę przez te integracje i są oddzieleni od swojej rodziny. Większość odczuwa wstyd i zakłopotanie z powodu integracji.
W tej książce dwaj wojownicy Prillion, dr Surnam, (którego poznaliśmy w 1-szej książce, jest oddany, skupiony, ściśle przestrzega zasad) i jego drugi kapitan Trax (bardzo zawstydzony integracją) zostają w końcu dopasowani do partnerki z Ziemi. Przed laty przetestowali program Interstellar Brides i ku ich zdumieniu i zaskoczeniu zostali po wielu latach oczekiwań, dopasowani do ich idealnej partnerki.
Mikki Tanaka to kobieta zadziorna, mądra, żądna przygód i niezwykle oddana ochronie morza i jego mieszkańców. Była dwukrotna mistrzynią świata suflerów, która wycofała się z powodu kolejnego wypadku i trzeciego wstrząsu mózgu. Została specjalistką ds. środowiska i podjęła ekstremalne środki, aby chronić tych, którzy nie mogą się odronić. Po zbombardowaniu dziur w kilku statkach wielorybniczych trafiła do więzienia na dziesięć lat.
Program Interstellar Brides zaoferował jej wyjście, jeśli zostanie partnerką w ich programie. Ku jej zaskoczeniu podczas testów odkryła, że nie tylko lubi mężczyzn, którzy są dominantami, ale posiadanie ich dwóch, było jeszcze gorętsze.
Wszyscy trzej główni bohaterowie mają problemy fizyczne i emocjonalne, które utrudniają tworzenie głębokich więzi. Z Mikki znajdują sposób na uzdrowienie, opiekę i miłość po raz kolejny. Pomimo swojej śmiałej bezczelności, Mikki zaczyna się troszczyć i rozumieć tych dumnych wojowników. Uważa ich integracje za piękne blizny, z których powinni być dumni. Ona sama ma wiele blizn po swojej karierze surfingowej.
Pomimo natychmiastowego fizycznego pociągu, miłość rozkwitała powoli , co zostało jeszcze bardziej wystawione na próbę, gdy Mikki znalazła się w niebezpieczeństwie i wspólnie musieli przezwyciężyć lęki i niepewność, aby uratować nie tylko Mikki, ale ich trójkę.
To było, jak zwykle niesamowite budowanie świata. Spotykamy fantastyczne, ale złamane postacie, które uczą się, jak leczyć i stawać się całością. Zawiera wszystkie gorące, namiętne, parne sceny, a także całą gamę emocji, akcji, niebezpieczeństwa, humoru i miłości. Kolejna świetna wycieczka do Kolonii.

• EBOOK

Dodaj cytat z książki Her Cyborg Warriors