Odnajdując A.

Okładka książki Odnajdując A. Dolly A. Tournesol
Okładka książki Odnajdując A.
Dolly A. Tournesol Wydawnictwo: My Book publicystyka literacka, eseje
publicystyka literacka, eseje
My Book
2022-05-24
2022-05-24

Ta książka wylądowała na mojej półce przypadkiem. Jest to krótki zbiór przemyśleń dziewczyny, która odnajduje siebie na greckiej wyspie. Nie sądziłam, że te niepozorne eseje zostaną ze mną na długo, a jednak tak się stało. Autorka właściwie czaruje słowami i choć niektóre przemyślenia są dość oczywiste w swojej prostocie, to ilość cytatów, które zaznaczyłam, jest zatrważająca. Na pewno nieraz do niej wrócę; czytanie jej było jak odprężająca kąpiel w słonym morzu. Słowa koiły zmysły i sprawiały, że sama czułam się, jakbym była w Grecji. Autorko, dobra robota!

Dodaj cytat z książki Odnajdując A.