Czarne i czerwone

Okładka książki Czarne i czerwone Liliana Więcek
Okładka książki Czarne i czerwone
Liliana Więcek Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Góralka i mafioso (tom 2) literatura obyczajowa, romans
Góralka i mafioso (tom 2)
NieZwykłe
2022-05-11
2022-05-11
Góry Mafia Romans mafijny

•RECENZJA•
@bookloveraneta takie perełki w biblioteczce to skarb. 🖤

●CZARNE I CZERWONE●
Seria: Góralka i Mafioso.
Tom 2. 18+. 🔥
Liliana Więcek / @liliana.wiecek .
Wydawnictwo Niezwykłe.
Ocena: 6/6. 🖤

"Takiego chcesz mnie? Mordercę? Kata? Potwora? - zadał pytanie przepełnione obawą i nasadą dłoni otarł krew, jaką miał na własnych ustach. To chore stwierdzenie, ale w tym momencie jego czarne oczy pasowały do czerwieni'.

"To, że ręce pachną mydłem, nie znaczy, że są czyste".

"Lepiej, żeby oni cię zabili, bo gorzej z miłością trafić nie mogłaś".

PRZYPADKOWO POZNA JEGO ŚWIAT.
Góralka jedzie na Florydę za bandziorem, który totalnie zawrócił jej w głowie, chociaż nie chciała. Maja jest rozdarta. Michael wyjechał, a ona została. Ale przecież się na to zgodziła. Prawda? W końcu ten facet był zły, a ona wpadła w jego sidła. Niestety. To nie była ich bajka...

Zwlekałam z czytaniem tej książki, bo po prostu nie chciałam jej kończyć.
Emocjonalny rollecoster.
Pełna humoru i sarkazmu historia.
Styl pisania i same poczucie humoru autorka ma nietuzinkowe.
Jak mam być szczera, nie pamiętam kiedy czyjaś twórczość tak mi się spodobała i tak trafiła w mój gust. Dobra, mam kilka autorów, których książki lubię, ale to nie jest to samo. Tutaj sama w sobie ta seria jest zajebista. Przepraszam za słowo, ale jak inaczej opisać tak świetne pozycje.
Życie z mafiosem w samo w sobie nie jest łatwe, ale dziewczyna daje radę, co i mnie momentami zaskakuję. Bardzo lubię bohaterki właśnie z takim charakterem.
O Jacku napiszę przynajmniej tyle...
Bardzo dobrze, że czwarta część należy właśnie do niego. 😈
Genialna fabuła, która wciąga niesamowicie i nie tylko kręci się wokół mafii. To nie jest taki typowo erotyczny romans mafijny, musicie przekonać się na własnej skórze, a najważniejsze poznać osobiście Michela i Majkę.
Chociaż oboje wiedzieli, że to nie zakończy się szczęśliwym zakończeniem...
Przede mną jest jeszcze jedna a zarazem ostatnia część, więc wiele dobrego mnie czeka.
Kocham takie książki.

•RECENZJA•
@bookloveraneta takie perełki w biblioteczce to skarb. 🖤

●CZARNE I CZERWONE●
Seria: Góralka i Mafioso.
Tom 2. 18+. 🔥
Liliana Więcek / @liliana.wiecek .
Wydawnictwo Niezwykłe.
Ocena: 6/6. 🖤

Bardzo fajna seria chodz nie wiem czemu Maja chwilami starsznie mnie irytuje 🙄

Bardzo fajna seria chodz nie wiem czemu Maja chwilami starsznie mnie irytuje 🙄

Polecam

Dalsze losy góralki i mafioso, przeplatane choroba koleżanki.
Polecam

Dalsze losy góralki i mafioso, przeplatane choroba koleżanki.
Polecam

Opinia z book tour z książkami "Czarne i Czerwone " i "Czarna Jaskółka autorki @liliana.wiecek organizowanego przez @bookloveraneta .
Dziękuję za możliwość udziału w Book Tour i przeczytaniu tych książek

Super emocje które mi
towarzyszyły czytając te książki .W tej części będzie się działo 🔥.
Góralka wyjeżdża na Florydę i poznaje Jacka ,Maja jest rozdarta. Michael wyjechał, a ona została. Ale przecież się na to zgodziła. Prawda? W końcu ten facet był zły, a ona wpadła w jego sidła. Niestety. To nie była ich bajka i oboje wiedzieli, że nie zakończy się happy endem

Czwarty tom bestsellerowej serii mafijnej z zadziornymi góralkami!
jej drodze staje mafioso Jack Adams. To wyjątkowo groźny mężczyzna. Monika bezceremonialnie wyrzuca go ze swojego hotelu, przeczuwając, z kim ma do czynienia. Teraz, po kilku miesiącach, Jack wraca w polskie góry, żeby pokazać kobiecie, że z kimś takim jak on się nie zadziera.
Monika Pociasková to góralka żyjąca pragnieniem zemsty. Zrobi wszystko, żeby poczuć jej słodki smak. Przed laty spotkało ją coś bardzo złego, a ten, który ponosi winę za jej krzywdę, z pewnością za to zapłaci.

Książki bardzo intrygujące , pełne emocji,
Świetna seria
Bardzo polecam 😉

Dziękuję za możliwość udziału w Book Tour i przeczytaniu tych książek

Super emocje które mi
towarzyszyły czytając te książki .W tej części będzie się działo 🔥.
Góralka wyjeżdża na Florydę i poznaje Jacka ,Maja jest rozdarta. Michael...

🖤❤️RECENZJA 🖤🖤
@liliana.wiecek
"CZARNE I CZERWONE"
GÓRALKA I MAFIOSO#2

Witajcie kochani.
Jak tam się macie w ten wietrzny ponury listopadowy tydzień ? U mnie 2 dni wolnego od pracy zaowocowały tym, że miałam czas przeczytać czterotomową serię książek od autorki @liliana.wiecek,więc dziś przychodzę do was z moją opinią na temat drugiej części przygód Majki I Michaela.

Powiem tak, jestem zachwycona!!
Nie sądziłam ,że przygody góralki i Mafioso Tak bardzo mi się spodobają, aczkolwiek uważam, że drugi tom jest dużo słabszy niż pierwszy przynajmniej pierwsza połowa. Nie mogę za dużo spoilerować bo nie chciałabym zabierać niespodzianki z czytania,ale ten kto czytał wie, że w pierwszym Tomie naszej pary nie spotkał Happy End, a wręcz przeciwnie musieli się rozstać gdyż przyjaciółka Majki bardzo poważnie zachorowała no i kobieta decyduje się zostać z nią .
Majka zostaje obdarowana biletem do Florencji postanawia odwiedzić ukochanego i szczerze z nim porozmawiać i tutaj wkracza kolejny typek którego strasznie w tej serii nie znosiłam, a mianowicie brat Michaela czyli Jack, ogromnie irytujący typ ale jak to zwykle w takich Bad boyach bywa tacy są.

Kobieta zamiast być szczęśliwa w ramionach ukochanego jest w ogromnym niebezpieczeństwie i jak się okazuje będzie musiała wkroczyć do świata przestępstw i nieczystych zagrywek gangsterskich. Jak potoczy się dalsza historia Majki i Michaela ?
Czy nasza dwójka bohaterów ma szansę na szczęśliwe zakończenie I co takiego zaplanował brat Michaela i przede wszystkim Pedro?
Jestem ciekawa jaką jeszcze przyszłość utworzy autorka dla naszych bohaterów i nie mogę się wręcz tego doczekać. Co czeka Renatę i jak dalej się potoczy cała historia z nimi związana, ze światkiem przestępczym i ze światem upartych górali ?tego na pewno dowiemy się w trzeciej części ,ja jestem ogromnie zachwycona tą serią i nie mogę się wręcz doczekać kiedy przeczytam kolejne....

🖤❤️RECENZJA 🖤🖤
@liliana.wiecek
"CZARNE I CZERWONE"
GÓRALKA I MAFIOSO#2

Witajcie kochani.

kolejna część losów górali w zyciu na Folrydzie; przecietna fabuła jak dla mnie zbędny tom

Majka była rozdarta pomiędzy miłością do Renaty i Michaela. Wybrała opiekę i wsparcie dla przyjaciółki. Miała nadzieję, że Adams zrozumie i nie skreśli jej.
Gdy otrzymała od Reni bilet na Florydę,nie była do końca pewna kolejnego kroku. Pojechała ale spotkała drugiego z braci. Jack był wrednym i nieprzewidywalnym mafioso. Od razu znienawidziła go, zwłaszcza za jego podejście do kobiet.
Druga część zawiera w sobie więcej elementów gangsterki. W końcu autorka przeniosła akcję do Tampy, a tam porachunki,zdrady , szykany i chamstwo były na porządku dziennym. Brat musiał uważać na brata i być stale skoncentrowanym . Majce trudno zrozumieć zasady tego świata. Może warto zrezygnować, póki jeszcze czas?

Dalsze losy góralki i mafiosa. Maja żałuję, że nie wyjechała z ukochanym. Ale to nic straconego. Maja jedzie na Florydę, ale ukochanego. Poznaję tam jego brata o którym nie miała pojęcia. Nie wszyscy są dobrzy, a prawda zawsze wychodzi na jaw. Tutaj to mnie irytował właśnie brat głównego bohatera. Książkę czyta się w ekspresowym tempie.

„Trzy słowa to mało… Ale myślę, że jest jak… Biało-czarny anioł.”

Majka była rozdarta, ale nie mogła postąpić inaczej. Jej przyjaciółka Renata potrzebowała jej wsparcia i obecności. Choć serce Mai było daleko za oceanem przy Michaelu. On nie mógł zostać, a ona nie mogła wyjechać. I coś, co mogło być prawdziwą bajką, skończyło się szybciej, niż powinno. Tylko czy na pewno? Bo Renata miała swój plan na to wszystko i takim o to sposobem Maja dostała bilet na Florydę. Tylko nie spodziewała się, co ją tam spotka. Do tej pory tylko słyszała o tym, czym zajmuje się Michael, teraz miała na własnej skórze poczuć to, co to znaczy być z gangsterem i w jego świece. Chciała mu zrobić niespodziankę tym przyjazdem, niestety on również wyjechał w interesach. Zamiast jego był jego brat Jack, który postanowił wykorzystać ją do ich wspólnej zemsty. Tylko nie wszystko pójdzie, tak jak sobie to zaplanował. Co zrobi Michael, by ochronić ukochaną? Czy wróg, który poluje na niego, jest tym właściwym? Czy Maja odnajdzie się w świecie pełnym niebezpieczeństwa?

„Są chwile, które potrafią zmienić człowieka na zawsze… Jak ten właśnie rozpoczynający się zachód słońca. Miał być początkiem. I był, lecz końca. Wszystko dookoła wirowało w jego karmazynowych barwach.”

Góralka i mafioso. Anioł i diabeł. Niebo i piekło. Wrogowie i niebezpieczeństwo. Oraz uczucie, jakiego nie powinno być, ale jednak jest. W tej części przepadłam i to całkowicie, nie było czasu na zastanowienie się, ani na chwile wytchnienia. Cały czas coś się działo, zapewniając mi emocje, jakie uwielbiam. W tej części bohaterom przyjdzie się zmierzyć z niebezpieczeństwem. Maja jest silna i udowadnia to na każdym kroku, a dla tych, których kocha, jest w stanie zrobić wszystko. U boku ukochanego będzie trwała, nawet jeśli inni powiedzą, że to nie jest jej miejsce. Michael po raz kolejny podbił moje serce. Jest groźny i niebezpieczny, wtedy gdy wymaga tego sytuacja, ale ma również drugie obliczę, to milsze i czułe. A co do Jacka, no cóż, on to działał na mnie jak płachta na byka. To jak się zachowywał, co mówił i to całe jego podejście wywoływało we mnie tylko złość i gniew. Jestem ogromnie ciekawa, jak to się skończy. Ta część w niektórych momentach mnie szokowała, ale to wszystko, co się w niej dzieje, wywołuje tylko jeszcze większą ciekawość i to, że nie można się oderwać, póki nie zobaczy się epilogu. Który i tak zapowiada, że w kolejnej części będzie jeszcze ciekawiej. Gorąco polecam.

„Trzy słowa to mało… Ale myślę, że jest jak… Biało-czarny anioł.”

• Przeczytane 2022
  • Mafia