Władza

Okładka książki Władza Magdalena Pasternak
Okładka książki Władza
Magdalena Pasternak Wydawnictwo: NieZwykłe Cykl: Elita San Diego (tom 1) literatura obyczajowa, romans
Elita San Diego (tom 1)
NieZwykłe
2022-04-20
2022-04-20
Romans i erotyka

banalna, aczkolwiek dobry eroryk z fabułą córka oddana za dobra pozycję rodziców mężczyżnie bez skrupułów, który jej nie szanuj, poniża i oddaje innemu

Myśle, że dużo lepsza narracja niż poprzedzania książka autorki. Fajniejsi bohaterowie. Erotyka mocna ale w gatunku!

moja ocena 10/10

Znacie pióro Magdaleny Pasternak? Ja poznałam kilka miesięcy "Lust" jej autorstwa i skradła tą historią moje serce. Jak tylko zobaczyłam "Władzę"- kolejną książkę napisaną przez Magdę, bez wahania zaczęłam czytać i znów się bardzo wkręciłam. Książką urzekła mnie od pierwszych stron.

Skomplikowane życie młodej Kiany Becker wydaje się niemożliwą plątaniną podłych układów i zasadzek, w których nawet najbliższe jej osoby brały udział, czym skazały ją na piekło zgotowane przez męża Reeda Collina. Tutaj podłość i dbałość wyłącznie o własny interes jest priorytetem potwora, który dopuszcza się nawet wykorzystania żony jako przedmiotu do zniszczenia biznesowej konkurencji .

Kiana jest silna i zdeterminowana lecz w zupełnej bezradności wykonuje zadania podyktowane przez despotę, planując zniszczenie swego oprawcy. Czy znajdzie prawdziwego sprzymierzeńca w niecnym planie do wolności z dala od męża tyrana? Czy zapach wolności nie przyćmi jej czujności i ostrożności? Wreszcie jaką cenę przyjdzie jej zapłacić za swoje decyzje, kogo będzie musiała poświęcić?
Wybory, przed którymi nikt nigdy nie chciałby stanąć dodają tajemniczości tej historii.

Relacja Kiany z wskazanym obiektem zadaniowym rozwijaja się dynamicznie i ciekawie. Zagadkowo pojawiają się krótkie wskazówki, lecz koniec zrzuca na kolana. Nie brakuje gorących scen a zabawne dialogi i zagadkowe zakończenie nie pozwolą odłożyć książki na bok.

Już wypatruję kontynuacji mając nadzieję, ze nie będziemy długo czekać. :)

moja ocena 10/10

Skomplikowane życie młodej Kiany Becker wydaje się niemożliwą...

Kiana Becker to młoda, dwudziestoczteroletnia kobieta, którą poznajemy jako niepokorną, bystrą, zarozumiałą, konkretną, pewną siebie oraz zadziorną. Znana w towarzystwie szczególnie z ciętego języka, szczerości i odwagi w wypowiadaniu swojego zdania. Możemy się pokusić nawet o stwierdzenie, że jest niczym kameleon potrafiąc zmieniać się i dostosowywać do otoczenia - niezłomna z niewątpliwie silnym charakterem a jednak równocześnie wrażliwa i delikatna. Życie kobiety pewnego dnia zostaje wywrócone do góry nogami, gdy na jej barki spada ciężar uratowania rodzinnej firmy przez zawarcie małżeństwa z niejakim Reedem Colinem - mężczyzną zadufanym w sobie do granic możliwości, okrutnym i dodatkowo oślizgłym w swoim zachowaniu.

"Stałam się zabawką w rękach Colina i
jego ładną wizytówką na ​spotkaniach elit, która, gdy tylko gasną flesze aparatów, każde​go dnia jest znieważana i nieszanowana".
"Ona ma kuźwa wszystko. Siłę, upór, pewność siebie, ​​a jak się teraz okazuje, to także łagodność i miękkość. Jak to
moż​liwe? Jak można być aż tak idealnym?"

O Nathanielu Praxtonie możemy powiedzieć: egoista, despota i kobieciarz. Jest ​pełen mocy, hardy i pociągający. Gdy tylko go poznajemy bije od niego siła i ogromna pewność siebie. Poznając Kianę jest nieufny i ostrożny wiedząc kim jest jej mąż i z jakimi konsekwencjami mogłaby się wiązać ich współpraca. Mimo to decyduje się na podjęcie tego ryzyka. Jak zakończy się współpraca Kiany i Nathaniela? Jakie konsekwencje swoich wyborów będą musieli ponieść?

"Władza" to druga książka autorki, którą miałyśmy przyjemność przeczytać. Powieść ta jest bardzo zmysłowa i mocno erotyczna przy czym sceny zbliżeń opisane są szczegółowo ale ze smakiem 🔥😈🔥 Znajdziecie tu uknute intrygi oraz kłamstwa, które mają ogromny wpływ na życie naszych bohaterów. W tej książce ma znaczenie nawet sam tytuł gdyż widzimy na co mogą pozwolić sobie osoby, które ją dzierżą i jak bezwzględnie potrafią ją wykorzystać do realizacji swoich celów. Podobało nam się myślenie Kiany i fakt, że mimo iż wielokrotnie targały nią ogromne emocje starała się być rozsądna i rozważna. Co do Nathaniela poznajemy go początkowo jako pewnego siebie, niedostępnego, intrygującego i tajemniczego mężczyznę. Bardzo sobie chwaliłyśmy momenty kiedy stawał się stanowczy, nieugięty i dominujący wobec Kiany. Niestety było też sporo momentów gdzie miałyśmy wrażenie, że to on jest tą miękką, uległą stroną a Kiana z kolei kobietą która oprócz tego, że wie czego chce to pociąga za sznurki nie dając mężczyźnie się wykazać 😃 Druga rzecz to fakt, że w naszej opinii odrobinę za szybko stracił głowę dla kobiety. Uważamy, że fajnie byłoby ten moment jeszcze chwilę przeciągnąć w czasie 😉 nie mniej jednak należy także zauważyć, że najnowsza książka Magdaleny Pasternak jest tytułem, który wciąga od początku za sprawą ciekawej, intrygującej i nieprzewidywalnej fabuły oraz niesamowicie lekkiego stylu pisania autorki, który sprawia, że książka wręcz się sama czyta 🖤 ostrzegamy jednak, że zakończenie sprawi iż będziecie chcieli sięgnąć po kontynuację natychmiast! Polecamy 😊

@madzia.pasternak bardzo dziękujemy za zaufanie oraz możliwość objęcia tego tytułu patronatem!
@wydawnictwoniezwykle dziękujemy za współpracę 😊

Książka dostępna na:

To była świetna historia!

To była świetna historia!

"W świe­cie wpły­wów, ol­brzy­mich pie­nię­dzy oraz wła­dzy, hi­po­kry­zja jest nie­od­łącz­ną czę­ścią wszyst­kie­go"

Dziś chciałabym podzielić się z wami opinią o drugiej książce Magdaleny Pasternak, która niestety nie będzie tak pochlebna jak przy debiucie autorki 🥺 Zacznę może od fabuły, która jest ciekawa i potrafi zaintrygować, w dodatku intrygi i silne osobowości bohaterów można zdecydowanie zaliczyć na plus 😍 Niestety, zbyt duża ilość scen seksu które stanowią 60 procent książki trochę mnie znudziły, i chociaż były one opisane bardzo dobrze i z klasą a zazwyczaj mi nie przeszkadza gdy bohaterowie często uprawiają seks, tym razem wolałabym większe rozwinięcie samej fabuły, bo miała ona ogromny potencjał i była naprawdę ciekawa 🥺 Może gdyby książka miała taką objętość jak Lust i na wszystko byłaby odpowiednia ilość stron byłoby również super, a tak w moim odczuciu druga książka autorki niestety obniżyła poziom 😵 Na szczęście styl pisania autorki pozostał bez zmian co sprawiało mi przyjemność czytania a zakończenie wprawiło mnie w zaskoczenie i zachęciło do sięgnięcia po druga część 🙈 Książka nie jest bardzo zła, na pewno ją wam polecę, trzeba się jednak przygotować na zupełnie inna formę niż w pierwszej książce😘

Książka pełna akcji, właściwie dużo razy zaskakuje, bywa przewidywalna (ale takie właśnie są romanse!). Silna postać kobieca sprawia, że przez książkę mknie się bardzo szybko i ciężko przerwać czytanie! Szczególnym zaskoczeniem jest zakończenie... Nie mogę się doczekać kontynuacji! Jak najbardziej polecam.

Lubicie silne postacie kobiece? Jeśli tak, to WŁADZA przypadnie Wam do gustu 😏

Magdalena Pasternak wskoczyła do mego serca jeszcze wraz ze swoim debiutem jakim było "LUST - ta noc". Co by nie było, nadal czekam na jego kontynuację 😉
Jednak ta pozycja to coś zupełnie innego. Mamy tu powieść roztaczającą aurę tajemniczości i tonącą w mroku pożądania. Momentami jest naprawdę gorąco..

Kiana zmanipulowana przez rodziców została zmuszona do małżeństwa z narcystycznym, obrzydliwym i całkowicie beznadziejnym Reedem Colinem. Na dodatek "mąż" zmuszą ją do romansu z jego przeciwnikiem Nathanielem Praxtonem, w celu jego zniszczenia. Ale choć kobieta posuwa się do uwiedzenia Praxtona, nie wie jeszcze, że połączy ich coś lepszego niż zwykły romans...a mianowicie chęć zemsty.

WŁADZA to I tom z serii Elita San Diego i już żałuję, że jeszcze nie ma wydanego kolejnego. Historia jaka toczy się na kartach tej powieści to uczucie stulecia. Początkowa fascynacja i chęć zaspokojenia pragnień przeradza się w coś więcej. Ale zakończenie rozbraja i zostawia w zawieszeniu w oczekiwaniu na drugą część. Mamy tu bardzo silną postać Kiany Becker, która nie ugina się przed natarczywym Reedem i gotowa jest stawić czoło Nathanielowi. Pewna siebie, majestatycznie stąpającą po ziemi i pełna tego czegoś, co elektryzuje i przyciąga. Z kolei on, wielki Nathaniel Praxton wydaje się tak samo zepsuty jak reszta tego świata, a jednak ma w sobie coś, dzięki czemu Kiana jest w stanie mu zaufać.
WŁADZA wciągnęła mnie od pierwszych stron i muszę przyznać, że bardzo mi się spodobała. Czekam na dalszy ciąg 😌

Lubicie silne postacie kobiece? Jeśli tak, to WŁADZA przypadnie Wam do gustu 😏

"Władza" to pierwsza część serii - Elita San Diego.
Jest to moje pierwsze spotkanie z twórczością autorki, ale zapewne nie ostatnie. Przekonała mnie swoim piórem, pomysłem na fabułę oraz tym jak do samego końca wszystko zostało poprowadzone tak, że nawet przez chwilę się nie nudziłam.
Powiem Wam szczerze, że takiej historii się kompletnie nie spodziewałam. Zostałam mile zaskoczona, ponieważ żeby się nie rozczarować, nie miałam jakiś wielkich oczekiwań wobec tej książki.
Autorka stworzyła historię odbiegającą trochę od tych, które możemy dostać na rynku wydawniczym, czym jeszcze bardziej mnie przekonała i wciągnęła.
"Władza" to książka, którą czyta się z zapartym tchem i z obawą co się wydarzy na kolejnej stronie. Trzyma czytelnika w garści do samego końca. No właśnie... A zakończenie?! Nooooo tego się nie spodziewałam kompletnie! Mam nadzieję, że Magda nie każe nam czekać długo na kontynuację... Przez to zakończenie nie mogłam się przez moment otrząsnąć. Ja już się tak cieszyłam, że... A z resztą nie będę Wam spoilerować. Wy to musicie koniecznie sami przeczytać.
Magda stworzyła bardzo silne osobowości. Począwszy od głównej bohaterki, która jest kobietą silną, pewną siebie, nieprzewidywalną oraz mocno stąpającą po ziemi. Niestety jej życie zmienia się diametralnie gdy wychodzi za mąż, za kut*** Reeda. Ten to mnie tak wkurzał całą książkę, że miałam ochotę mu przywalić. Jest to facet, który dla "władzy" zrobi wszystko. Za sprawą mężulka zjeb* pojawia się w jej życiu Nathaniel, który jest przeciwieństwem męża Kiany. Tego mężczyznę od samego początku polubiłam. Jet władczy, ale na swój sposób i wie jak traktować kobiety.
Jak już wcześniej wspomniałam, mam nadzieję, że długo nie będziemy czekać na kolejną część. Już bym się chciała dowiedzieć co się dalej wydarzy. Polecam tę książkę!

"Władza" to pierwsza część serii - Elita San Diego.

Dzień dobry wszystkim ! Dziś z rana przychodzę do was z recenzją książki – Władza . Jest to druga książka autorki, lecz moje pierwsze spotkanie z jej piórem. Muszę przyznać że okładka oraz opis brzmiały bardzo zachęcająco i się skusiłam na jej przeczytanie.

Beztroskie życie Kiany Becker kończy się w chwili, kiedy dziewczyna dowiaduje się, że aby uratować rodzinną firmę przed bankructwem, musi wyjść za mąż za Reeda Colina – okrutnego i wyjątkowo podłego mężczyznę. Po ślubie każdego dnia kobieta zastanawia się, jak uciec z tego piekła.

Tymczasem mąż nakazuje jej nawiązać romans z nowym konkurentem, Nathanielem Praxtonem, i zdobyć tajne informacje, które pomogą go zniszczyć. Szantażowana dziewczyna nie ma wyboru – musi wypełnić kolejny rozkaz Reeda. Jednak szybko zostaje zdemaskowana.

Pomimo burzliwego początku Kiana i Nathaniel zaczynają współpracować. Po krótkim czasie odkrywają, że oboje mogą na tym wiele zyskać. Tylko czy będą w stanie zapanować nad pożądaniem, które między nimi się rodzi?

Magdalena Pasternak bardzo dobrze poprowadziła wszystko co jest zawarte w książce. Świetnie rozwijająca się fabuła która charakteryzuje się swoją oryginalnością, oraz fajnie ucharakteryzowani główni bohaterowie.

Książkę czytało mi się bardzo przyjemnie przez luźny styl. Autorka zawarła tu dużo fajnych wątków przez co historia z każdą strona nabierała tempa. Losy Kiany i Nathaniela pochłonęły mnie całkowicie, a wplecione do fabuły intrygi, manipulacje tylko i wyłącznie nie pozwalały mi się oderwać od książki.

Co do zakończenia – totalnie wcisnęło mnie w fotel i do tej pory nie mam pojęcia co tam się wydarzyło, ale wiem jedno że niesamowicie czekam na dalszą kontynuację losów tej dwójki aby to wszystko się rozwiązało, a was gorąco zachęcam do zatopienia się w tej porywającej historii <3

• Aranżowane małżeństwo
  • 52 książki (2022)