The Wolf

Okładka książki The Wolf J.R. Ward
Okładka książki The Wolf
J.R. Ward Wydawnictwo: Gallery Books Cykl: Black Dagger Brotherhood: Prison Camp (tom 2) fantasy, science fiction
Black Dagger Brotherhood: Prison Camp (tom 2)
Gallery Books
2021-11-16
2021-11-16

Bardzo dobra dynamiczna i emocjonalna część! Rio i Lucan to jedna z bardzo fajnych par. Jest to coś między nimi a dodatkowo bardzo wartka akcja daje temu smaczek! Zdecydowanie polecam!

2058

Na półkach: , , , , , , , , ,

The Wolf przenosi czytelników z powrotem do Caldwell ze zdrową dawką Bractwa, a także tajnej agentki Rio i Lucana, hybrydy wilka i wampira, którą poznaliśmy w pierwszej książce The Jackal oraz jego przyjaciół Mayhema i Apexa. Wszyscy trzej nadal są więźniami obozu, z którego Szakal, znany również jako Jack, uciekł w pierwszej części.
Vrhedny, Rankohr, Butch spędzają dużo czasu na stronach, ale tak naprawdę nic nie wnieśli do tej historii, za to sporo rozdziałów jest przedstawionych z perspektywy detektywa Jose de la Cruza(były partner Butcha),które mocno wpłynęły na całą historię.
Rio to bomba. Kopie tyłki, jest lojalna i z łatwością radzi sobie z wampirami z Obozu. Uwielbiałam patrzeć, jak wchodzi w interakcje z Apexe'm i Mayhem'em, co dla mnie było momentem, w którym książka naprawdę się rozwinęła.
Lucan jest świetny. Oni i jego przyjaciele mają powód, by nadal przebywać w Obozie. Jego przyjaźń z Mayhem'em i Apex'em bardzo przypomina przyjaźń Bractwa i właśnie tym książka się wyróżniała. Mogłabym czytać o nich i ich wyczynach godzinami.
Są zwroty akcji i kilka niespodzianek po drodze, zanim książka się skończy – bardziej gwałtownie, niż się spodziewałam. To szczęśliwe zakończenie, z dużo większą historią do opowiedzenia i nie mogę się doczekać, aby przeczytać więcej z tej spin-offowej serii.

Vrhedny, Rankohr, Butch spędzają dużo...

Kolejny romans paranormal z cyklu Black Dagger Brotherhood: Prison Camp. Moim zdaniem poprzedni tom był ciekawszy. Lucan jest pogardzaną hybrydą Wilka i Rasy, uwięzionym w tajnym więzieniu. Rio jest tajną agentką rozpracowującą sieć narkotykową oplatającą Caldwell. Los ich łączy...

• Romans,
  • Niewolnictwo