Tkaczka chmur

2021-07-08
2021-07-08
5+ nieuchronność śmierć choroba emocje trudne tematy dzieci baśń

więcej Więcej

Wzruszyła mnie ta książka. Łza zakręciła mi się w oku. Piękna i mądra opowieść. Potrzebna małym i dużym. Polecam!

Otchłań, mgła, smutek, rozpacz, wściekłość...bezsilność i wołanie o pomoc. To emocje, które towarzyszą bliskim podczas choroby członka rodziny. Jak sobie radzić z uczuciami? Jak sobie pomóc? Jak przetrwać? Jak ratować chorego? A jak siebie?

Temat przemijania i śmierci nie jest łatwym tematem do rozmowy z najmłodszymi. Lecz gdy choroba dotyka rodzinę, bliskość i dialog to...

• Nowości 2021
  • Literatura dziecięca
  • Middle Grade
  • Samodzielne
  • Do biblioteki
  • Chcę przeczytać z Natankiem
  • Przejrzeć
  • Chcę przeczytać z Maksiem

Dodaj cytat z książki Tkaczka chmur