Broken asshole

Editio
2022-08-02
2022-08-02
New Adult Wattpad

Broken asshole typowa książka młodzieżowa, ale z nutką erotyzmu.
Mamy tu króla szkoły, kapitana drużyny, któremu kiedyś pewna dziewczyna złamała serce, więc postanowił być draniem, który nie przepuści żadnej dziewczynie.

Jest też Beth czyli ta jedna jedyna dziewczyna w całej szkole, która nie wyróżnia się niczym na tle innych dziewczyn, nie stroi się, stoi na uboczu i jest nazywana brzydką Beth.
Dziewczyna jest sąsiadką Maxa, ale nie darzą się sympatią.

Jak to bywa w każdym hicie dla młodzieży czy to w filmie czy tak jak tu w tej książce król szkoły zaczyna czuć miętę do brzyduli.
Wszystko to następuje w momencie, gdy Beth zgadza się udawać dziewczynę Maxa przed jego babcią.

Jest zauroczenie, sweet fragmenty gdy para randkuje, no i oczywiście ból, rozpacz, złamane serce przez spisek osób trzecich.
Na końcu happy end od którego 🤮🌈
Jednak książka jest przyjemna, zabawnie się ją czytało, ponieważ wszystko było do przewidzenia, ale ma ona swój urok.

Broken asshole typowa książka młodzieżowa, ale z nutką erotyzmu.

Dla mnie absolutna strata czasu.Niedojrzała,infantylna książka,dowód na to, że nie wszystko co ma milion odsłon na Wattpadzie jest warte wydania.Nie wymagam od tego typu historii zbyt wiele,bo motyw już mocno zużyty,ale nadal przeze mnie lubiany,ale...bohater może być sobie playboyem i strasznym palantem,jednak powinien mieć przy tym choćby odrobinę uroku.Inteligentna dziewczyna może mieć swoje słabe chwile,ale nie może być przy tym taką totalną idiotką.Antypatyczni bohaterowie i ich nielogiczne zachowania,a na koniec mnóstwo lukru.Słaba i wkurzająca książka.

Sięgnęłam po "Broken Asshole" M.S More nie spoglądając wcześniej na recenzję i ocenę. Gdyby nie fakt, że pokusiła mnie cena, to bym odpuściła tę pozycję, a klątwa dobrych książek poniżej 200 stron dalej mi ciąży.

Kiedy Max Taison widzi obsciskującą się Elen czyli jego wybrankę z innym, poprzysiągł sobie, że już nigdy się nie zakocha. Trzy lata później trzyma się dalej konsekwentnie swojego postanowienia traktuje dziewczyny przesmiotowo. Jest popularną gwiazdą hokeja i łamaczem kobiecych serc.
Bethany nazywana „Brzydką Beth” jest dziewczyną, która stała się pośmiewiskiem szkoły, jednak nikt nie wie, że po szkole "przyjaźni się" z Maxem. Max mimo wszystko nie liczy się z jej zdaniem i w szkole traktuje ją dość obcesowo. Czy taka relacja ma szansę bytu, jeśli dołączy do tego piękna kuzynka Bethi?

Książka nie ma nawet 200 stron, ale bardzo się męczyłam czytając ją. Jest to młodzieżówka, więc nie każdemu musi przypaść do gustu, ale w tej pozycji potencjał został naprawdę zmarnowany. Traktowanie dziewczyn przedmiotowo, bardzo płytkie dialogi, "pomponiary" i jak na tak króciutką pozycję sporo scen dla dorosłych, bylo moim zdaniem dość żenujące. Naszkicowane postacie były dość nijakie i bardzo przewidywalne. Okładka nieco nadrabia, ale to jedyny drobny szczegół, za który mogę nieco podwyższyć ocenę. Jest to pozycja dla mniej ambitnych, którzy nie wymagają zbyt wiele od książki, a pragną jedynie odpocząć po ciężkim dniu. Ja jednak nie polecam.

Jest to książka, którą na ten moment pozostawię bez wystawionej oceny. Jest w niej użyty prosty język, dzięki czemu szybko się ją czyta. Nie skłania do większych refleksji, raczej jest to książka po która sięga się jeden raz. Oceniłabym ją raczej jako średniaka. W samym opisie można zauważyć że główny bohater jest koszykarzem, podczas gdy czytając książkę dowiadujemy się że jest hokeistą. Ten i kilka innych błędów sprawia, że odnosi się wrażenie niedopracowania.

Słaba historia, powinna zostać na wattpadzie :(

Słaba historia, powinna zostać na wattpadzie :(

Historia na raz. Takie połączenie wszystkiego i niczego. Chociaż oddać należy, że czytając części Maxa na prawdę miałam wrażenie, że czytam myśli i emocje nabuzowanwgo hormonami nastolatka.

"Broken Asshole" to typowa krótka 'powieść' typu hate - love.

Max jest szkolnym królem i kapitanem drużyny hokejowej. Po nieudanym związku sprzed kilku lat zmienił się diametralnie z czułego i ciepłego młodzieńca na typowego złego chłopca, który zmienia dziewczyny na jedną noc co chwilę. W szkole niema dziewczyny, która by nie poddała się jego urokowi osobistemu. Wyjątkiem okazuje się Beth - spokojna rówieśniczka, która w szkole nie ma życia.

Z początku udawany związek, który ma zadowolić babcię chłopaka przemienia buntownika w na powrót zdolnego do uczuć Maxa. Jednak szczęście nie trwa długo, a nad związek Beth i Maxa nadciągają czarne chmury.

Czyta się szybko ze względu na objętość książki. Choć pamiętam tą pozycję z czasów wattpada to jej papierowa wersja już mnie nie uraczyła.

"Broken Asshole" to typowa krótka 'powieść' typu hate - love.

Świetna historia, z ciekawą fabułą. Bardzo podobała mi się fabuła książki - była niesamowicie dobrze wykreowana. Styl pisania autorki jest niesamowicie przyjemy, przez co szybko i lekko czytało mi się tą książkę. Bohaterowie są bardzo dobrze wykreowani i przyznam że ogromnie ich polubiłam. Zdecydowanie mogę polecić tę książkę i nie będzie to moje ostatnio spotkanie z tą autorką!

"Broken asshole" to moje pierwsze rozczarowanie książkowe w tym roku. Kompletnie nie przypadła mi do gustu - zaczynając od bohaterów, na fabule kończąc. Bethany - młoda dziewczyna, naiwna, dająca sobą manipulować. Max - typowy szkolny badboy, gwiazda szkoły, bogaty dzieciak. Nie lubię takich bohaterów. Fabuła bez ładu i składu, strasznie okrojona. Mam wrażenie, że ta książka została napisana na kolanie. Dodatkowo strasznie irytowały mnie zdrobnienia różnych wyrazów, czytając tę historię czułam się przez to jak dziecko. Jedyny plus jest taki, że książka była krótka.

Nie polecam.

Lekki romans z przewidywalną fabułą i zakończeniem. Mimo to czytało się całkiem przyjemnie, choć brakowało mi jakiejś zaskakującej akcji.

• Romans
  • Przeczytane 2023
  • Recenzenckie

Dodaj cytat z książki Broken asshole