Ludzie z Miasta

wydawnictwolira ludziezmiasta maciejczerniak
Lira
kryminał, sensacja, thriller
wydawnictwolira ludziezmiasta maciejczerniak

"Ludzie z Miasta" to książka, dzięki której cofamy się do lat 70. - 90. poprzedniego wieku. Atmosfera jaka panowała w Mieście była dość napięta. Kto trzęsł tamtejszym światkiem? A no ludzie, którzy mieli pieniądze, wzbogacali się szybko poprzez towar sprowadzany z zagranicy i sprzedawany Polakom głodnym po politycznych, ustrojowych perturbacjach. Takie dobra schodziły jak...

Znakomity kryminał, świetnie napisany pod względem wzrsztatu literackiego, już czekam na kolejne dzieło autora. Polecam.

Bardzo dobrze oddane realia minionych lat dawnej Polski. Świetna fabuła.

• Legimi
  • Legimi