Tryst Six Venom

angielski
lgbt romance

Tania Książka
bestsellery TaniaKsiazka.pl

Po Tryst Six Venom sięgnęłam dosyć spontanicznie i nie do końca wiedziałam, czego powinnam się spodziewać, jednak znając już twórczość Penelope Douglas liczyłam się z tym, że może to być coś mocnego – takie też właśnie było.

Historia skupia się na Clay Collins i Olivii Jaeger. Clay jest rozpieszczoną dziewczyną z bogatego domu, która myśli, że dzięki temu, że ma pieniądze może dosłownie wszystko. Znęca się nad Olivią, ponieważ z jakiegoś chorego powodu ją to nakręca. Nikt jednak nie wie, że dziewczyna cholernie ją pociąga. Sama przed sobą próbuję to ukryć, ponieważ ciężko jest jej pogodzić się z myślą, że może żywić jakieś głębsze uczucia do osoby tej samej płci. Boi się tego, co pomyślą inni. Olivia jest jej całkowitym
przeciwieństwem. Jest biedna i niezbyt popularna. Można powiedzieć, że jest wyrzutkiem. Mieszka ze starszymi braćmi, którzy cieszą się niezbyt pochlebną reputacją. Nienawidzi Clay jednak mimo krzywd, które jej wyrządziła, nie może przestać o niej myśleć.

Na początku nie przepadałam za Clay. Jej zachowanie wobec Olivii było odpychające. Posuwała się do naprawdę okropnych zagrań i mocno przesadzała. Jednak im dalej tym jakoś lepiej na nią patrzyłam. W jej życiu wydarzyło się wiele złego i zdecydowanie miało to wpływ na to, jaką stała się osobą. Pewnie to i tak nie usprawiedliwia jej zachowania, ale przynajmniej sprawia, że można w niej dostrzec coś więcej niż zapatrzoną w siebie dręczycielkę. Olivia za to od początku wzbudziła moją sympatię i naprawdę współczułam jej jakie piekło zgotowała jej Clay.
To, co muszę zaznaczyć to to, że zdecydowanie nie jest to książka dla każdego, więc jeśli kogoś odpychają toksyczne relacje pełne przemocy, to raczej powinien sobie odpuścić tę pozycję.

Osobiście naprawdę mi się podobało. Mimo że niektóre sceny były dla mnie za mocne, to jednak jest to tylko fikcja literacka w prawdziwym życiu, nie popierałabym relacji ukazanej w tej książce.

Dodaj cytat z książki Tryst Six Venom