Witamy w Polsce - Polacy oczami obcokrajowca

Laura Klos Sokol Wydawnictwo: Kagra nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Shortcuts to Poland
Joanna Bogusławska
Kagra
Polska Stany Zjednoczone USA felietony humor socjologia psychologia kulturoznawstwo
Shortcuts to Poland
nauki społeczne (psychologia, socjologia, itd.)
Joanna Bogusławska

Jakie są różnice pomiędzy Ameryką a Polską? Dlaczego Amerykanie są bardziej otwarci niż Polacy? Co Amerykanie lubią u Polaków, a czego nie. Czego my zazdrościmy Amerykanom? O tym wszystkim i wielu innych rzeczach dowiecie się z tej książki.
Autorka jest Amerykanką, która mieszka w Polsce od prawie 30 lat, także śmiało można powiedzieć, że dobrze poznała nasz kraj. W...

Fantastyczna, zabawna, ciepła i wnikliwa książka w lekki sposób pokazująca polsko-amerykańskie różnice kulturowe. Czytałam po angielsku, cieszę się, że w końcu pojawiła się po polsku. Bardzo polecam :)

Długo czekałam na polskie wydanie tej książki i bardzo się cieszę, że w końcu się pojawiło :) "Witamy w Polsce" to przezabawna książka o Polakach i polskiej kulturze, napisana z perspektywy Amerykanki, która pomimo tego, iż żyje w naszym kraju od wielu lat, nadal z ciekawością nam się przygląda. Sokol pisze o nas w sposób lekki i humorystyczny, ale jednocześnie...

• 2021
  • Przeczytane w 2021r.