Kapral miś

Wilga
2021-06-02
2021-06-02
32 min.
literatura polska nauka czytanie litery

Okładka książki Akcja Jogi Nika Jaworowska-Duchlińska, Barbara Wicher
Ocena 6,0
Akcja Jogi Nika Jaworowska-Duc...
więcej Więcej

Przedstawiam Wam nowość z serii "KSIĄŻKOŻERCY" od @wydawnictwo_wilga, która w bardzo przystępny sposób wprowadza dzieci w czytelniczy świat. Każda książeczka ma przydzielony poziom trudności A, B, bądź najtrudniejszy, któremu przypisana jest literka C. Mam przyjemność przedstawić Wam książeczkę "KAPRAL MIŚ", która klasyfikuje się na średnim poziomie, czyli B. Książeczki...

Książeczki z tej serii, są idealne do nauki czytania. Jest to trzy poziomowa seria, która pomoże na każdym etapie nauki.
Co najważniejsze książeczki to nie tylko nauka, są to ciekawe historie, wesołe ilustracje i bardzo, ale to bardzo ciekawi bohaterowie ❤️
Takie wprowadzenie w świat literek bardzo nam odpowiada, my dopiero zaczynamy, ale każda książeczka wzbudza ogromne...

Książeczki z serii Książkożercy Anny Paszkiewicz to ciekawa propozycja dla dzieci podejmujących pierwsze samodzielne próby czytania.

W książeczce „Kapral miś” dzieci poznają słynnego misia Wojtka, którego przygarnęli polscy żołnierze. Dzieci otrzymują interesującą i pełną humoru porcję najważniejszych informacji o jednym z najbardziej znanych niedźwiedzi.

Książeczki z...

• Nauka czytania

Dodaj cytat z książki Kapral miś