Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel

Okładka książki Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel Andrzej Tucholski
Okładka książki Pomysł na siebie w tydzień – 21 narzędzi, by osiągnąć cel
Andrzej Tucholski Wydawnictwo: Andrzej Tucholski poradniki
poradniki
Andrzej Tucholski
2020-04-07
2020-04-07
psychologia filozofia poradniki

Zakupiłam książkę autora jako formę podziękowania za dostępne darmowe materiały na jego blogu, które były dla mnie pomocne. Odnosząc się bezpośrednio do tego ebooka to niestety nie pomógł mi odnaleźć pomysłu na siebie. Forma przejrzysta, choć moim zdaniem za dużo zdjęć i miejsca na własne notatki. Książka przeznaczona może bardziej dla osób na początku swojej drogi, bez jakiegokolwiek wiedzy na temat planowania, wyznaczania celów itp.

Bardzo pomocna w ogarnięciu się do życia

Bardzo pomocna w ogarnięciu się do życia