Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach

Agnieszka Maciąg Wydawnictwo: Otwarte poradniki
Otwarte
poradniki
2020-11-02

Jeśli szukacie książki, która Was pocieszy, poprawi humor, uspokoi pędzące myśli i zwyczajnie ukoi to, to jest właśnie taka książka. Bardzo dobra, będę do niej wracać.

Świetna! Polecam!

Ta książka pomogła mi przetrwać ten niezwykle ciężki, pandemiczny czas. Jeśli jeszcze jej nie czytaliście, to trzeba to koniecznie zmienić!

Na uwagę zasługuje przede wszystkim forma. Książka jest pięknie wydana i przechodzenie przez nią jest zdecydowanie dobrym doświadczeniem estetycznym. Z treścią według mnie odrobinę gorzej. Ja nie jestem fanką typowo motywacyjnych gadek, nie ma tam wiele odkrywczego, wszystko jeszcze podane w dziwnej formie, aczkolwiek jakby przedstawić je w sposób bardziej racjonalny -...

Z pewnością warto przeczytać. Książka jest poradnikiem jak żyć. Jest w niej dużo mądrych słów i wskazówek którymi powinniśmy kierować się w swoim życiu. Może momentami naiwna i czasami miałam wrażenie że ciągle czytam o tym samym. Ale dzięki niej pewne sprawy można sobie uzmysłowić i poukładać w głowie. Jesli nawet tylko troszkę tej książki zostanie z nami i w nas to juz...

książka bardzo merytoryczna, niestety treści nie ma zbyt wiele jak na taką cenę

Książkę dostałam w prezencie od znajomej z okazji urodzin, wiedziała co kupić, żeby mnie zaciekawiło. Dzięki niej zaczęłam pozytywnie myśleć i mieć ogrom motywacji, której zawsze mi brakowało w życiu codziennym.

Na półkach: , , , , ,

„Twoja wewnętrzna moc” Agnieszki Maciąg mnie oczarowała. Jest to pięknie wydana książka z bardzo pozytywnym i mądrym przesłaniem. Tematy „dobrego życia”, zmiany myślenia na bardziej pozytywne, nietracenia nadziei, przełamywania własnych lęków i ograniczeń, zatroszczenia się o siebie, odważenia się do podejmowania zmian i układania życia po swojemu to główne zagadnienia...

Pięknie wydana i pokrzepiająca książka, czytana z przyjemnością, choć nie dla każdego

Moja ocena 6.5 pkt ,ciekawie napisana ,nastraja pozytywnie i powoduje ,ze jeszcze bardziej chce dbać się o siebie , dużo ciekawych porad na afirmacje ,wyciszenia czy prostotę i harmonię ,każdy kto interesuje się zdrowym stylem życia i podchodzi do tego holistycznie powinien przeczytać :)

• 2021
  • 2020
  • Rozwój
  • Przeczytane w 2021
  • Rozwój osobisty

Agnieszka Maciąg Twoja wewnętrzna moc. Jak żyć dobrze w niespokojnych czasach Zobacz więcej