Kup teraz - 16 ofert w cenie od 22.82 zł do 35.99 zł

Czarna Owca
Deeplight
literatura młodzieżowa
Tomasz Wyżyński

„W ostatecznym rozrachunku jesteśmy tym, co robimy i co pozwalamy robić z innymi”. To jedno zdanie oczywiście nie podsumowuje książki, ale jest świetnym przesłaniem, które dzięki niej „pójdzie w świat”. Te słowa są niezwykle aktualne w obecnych czasach i myślę, że coraz więcej osób nie tylko rozumie ich sens, ale potrafi w pełni świadomie wybrać dobro, a tym samym żyć w...

• Chcę w prezencie
  • 🛍 Okładkowa sroka
  • * CHCĘ POSIADAĆ 2 : jenotomówki
  • Do zdobycia
  • Fantasy
  • Czekają na spotkanie

Dodaj cytat z książki Światło głębin