To twój dom Tosiu

Linda Chapman Wydawnictwo: Wydawnictwo WILGA SP. z o.o. literatura dziecięca
A forever home for Tillu
Ewa Kleszcz
Wydawnictwo WILGA SP. z o.o.
dzieci pies literatura dziecięca wydawnictwo wilga zwierzęta
A forever home for Tillu
literatura dziecięca
Ewa Kleszcz
dzieci pies literatura dziecięca wydawnictwo wilga zwierzęta

Dziewięcioletnie bliźniaki: Gabrysia i Jacek zajmują się znajdywaniem nowych domów dla psów i kotów, których nikt nie chce. Ich mama prowadzi hotel dla zwierząt, więc miłość do wszystkich istot, jak widać, odziedziczyli po niej. Pewnego dnia pod ich opiekę trafia suczka Tosia. Ten szczeniaczek ma w sobie mnóstwo energii i lubi broić. Zadaniem dzieciaków, jest odnalezienie...

Dodaj cytat z książki To twój dom Tosiu