Azor i Azja, czyli jak pies z kotem

Marzena Kwietniewska-Talarczyk Wydawnictwo: Zielona Sowa literatura dziecięca
Zielona Sowa
literatura dziecięca
2016-01-01

Azja to piesek Gabrysi i Feliksa. Poznajemy psiaka i rodzinę bliżej. W okolicy mieszka sąsiadka, w której ogrodzie przechadza się kot Furia. Dlaczego takie imię nosi kotka? Dowiemy się jaka za tym imieniem stoi historia. Przeniesiemy się do szkolnego świata i pochylimy nad małym kotkiem. Gabrysia bardzo chciała by mieć kotka, ale jak to zrobić kiedy pies Azja nie przepada...

Dyskusje

• Literatura dziecięca i młodzieżowa
  • Książki 2018 roku
  • Dziecięce
  • 2017

Dodaj cytat z książki Azor i Azja, czyli jak pies z kotem