Serafina i siedem gwiazd

Robert Beatty Wydawnictwo: Mamania Cykl: Serafina (tom 4) Seria: Fantastyczne strony literatura młodzieżowa
Data 1. wydania:
Serafina (tom 4)
literatura młodzieżowa
Jowita Maksymowicz-Hamann
Fantastyczne strony

"Nigdy nikomu tego nie powiedziała, ale miała pewność, że pierwszym słowem Cornelii było kicia."
W Biltmor pierwszy raz od dawna zagościł spokój — czarna magia, kostury i czarnoksiężnicy należą teraz do przeszłości. Serafina, jednak czuje, że wkrótce się to zmieni — zwłaszcza teraz, gdy nie ma przy niej Bernarda, a do domostwa przyjeżdżają nowi gości. Dziewczyna, jak...

8.5
Rok 1900, Asheville. Od pewnego czasu w posiadłości Biltmore panuje spokój. Jednak Serafina przeczuwa, że wkrótce to się zmieni. Jako Strażniczka Biltmore po raz kolejny będzie musiała stawić czoła niebezpieczeństwu. Jaką postać przybierze zło tym razem?

"Serafina i siedem gwiazd" to już czwarty tom o przygodach niezwykłej, nastoletniej dziewczyny o osobliwym...

Najnowsza odsłona przygód Serafiny i jedyne słowo jakie może mi się kojarzyć z tą częścią jest ŚMIERĆ. W tej ostatniej już części mamy jej niewyobrażalnie dużo. Czasem odnosiłam wrażenie, że aż za dużo.

Serafina po odjechaniu Braeden'a do szkoły w Nowym Jorku, zaczyna nudzić się w domostwie. Jako Strażniczka Biltmore stale wypatruje przyczajonego zła, które w każdej...

Moja córka jest wielką fanką Serafiny jednak ten tom czytałyśmy na siłę. Zbyt wydumany i zbyt wiele w nim opisów walk. Duży zawód.

• Do kupienia
  • Może
  • 2019
  • Kiedyś dołączą do księgozbioru
  • Przeczytane dziecku po angielsku
  • Cykl: Serafina
  • Kupione w 2021

Dodaj cytat z książki Serafina i siedem gwiazd