Jezus Niechrystus

słowo/obraz terytoria
Nietzsche Jezus chrześcijaństwo
filozofia, etyka
Nietzsche Jezus chrześcijaństwo

"Jezus Niechrystus” Piotra Augustyniaka to książka, której z przyjemnością przyznaję najwyższą ocenę. To jedna z tych ważnych książek, które po przeczytaniu zostają z nami i dalej w nas pracują.

Po przeczytaniu Jezusa Niechrystusa przypomniało mi się zakończenie innej takiej książki, czytanej przeze mnie ponad 20 lat temu. Nie sięgałem do niej i nie myślałem o niej przez...

"Przejmij TERAZ czasu, a będziesz wszędzie i posiądziesz wszelki czas" Mistrz Eckhart

"Jezus Niechrystus" Piotra Augustyniaka to książka niezwykła i poruszająca do głębi. To też przyprawiająca o ciary, ekscytująca przygoda duchowa. Wywraca i demoluje, niczym Jezus stoły kupców w świątyni. Zamierzającym przeczytać należy się tu zatem ostrzeżenie za które posłużyć mogą...

• Chcę mieć
  • Pilne do zakupu