Awaria małżeńska

Okładka książki Awaria małżeńska
Natasza SochaMagdalena Witkiewicz Wydawnictwo: Filia literatura obyczajowa, romans
literatura obyczajowa, romans
Filia
2021-04-07
2016-01-20
9788381954303
literatura polska małżeństwo ojciec

Nie lubię takiego pisania..Niechlujne, przedłużane zdania..same pierdoły. Nie wiem dlaczego czytelnicy mi ją polecili... Treść książki też nieprzyjemna. Ogólne wnioski.... Autorka wychwala bohaterki płci żeńskiej -to super kobiety, najmądrzejsze, najlepiej wszystko umieją, najlepiej zorganizowane. Natomiast mężczyźni - do niczego się nie nadają, fajtłapy, pierdoły i ogólnie dno. Przeczytałam połowę książki i jestem zniesmaczona !!!

Uśmiałam się 😅

Uśmiałam się 😅

Małe rozczarowanie. Dobry pomysł, ale zbytnio rozciągnięty, jakby na siłę.
Trzy tygodnie akcji dają wrażenie trzech miesięcy.
Przeskoki z bohaterów na innych bohaterów sprawiają, że czytelnik gubi się. Mało humoru jak na Nataszę Sochę. Niektóre pomysły trochę kuriozalne.
Ale to zwykłe czytadełko i jest dobre na letnie wieczory. Jednak efektu łał nie należy się spodziewać.

Małe rozczarowanie. Dobry pomysł, ale zbytnio rozciągnięty, jakby na siłę.
Trzy tygodnie akcji dają wrażenie trzech miesięcy.

Książkę przyjemnie się czyta. Ciekawe historie i perypetie dwóch mężów, którzy z dnia na dzień pozostawieni są sami sobie, ponieważ ich żony ulegają wypadkowi w komunikacji miejskiej. Codzienna walka z przyziemnymi sprawami spędza im sen z powiek. Czy i jak wypadną podczas tej najtrudniejszej życiowej probie? Polecam przeczytac

Przezabawna i niezwykle "pocieszna" książka. Lekka i niezobowiązująca. Idealna na gorszy dzień.

Przez pewien zbieg okoliczności dochodzi do wypadku autobusu. W incydencie poszkodowane zostają dwie kobiety (kury domowe). Teraz nad dziećmi i domami pieczę będą sprawować ich mężowie. Będzie się działo!

To jest książka dla mężczyzn facetów którzy uważają kobiety za leniwe nic nie robiące osoby. Mowa w tej książce o dwóch tatusiach którzy na kilka tygodni zostali sami z dzieci ponieważ ich żony miały wypadek autobusowy. Czy mężczyźni zrozumieli i zmienili zdanie o swoich zonach❓

Bardzo zabawna, klimat kojarzy mi się z filmem "Komedia małżeńska". Codzienność przerasta osamotnionych mężów.

Komedia napisana przez duet dwóch najbardziej znanych pisarek literatury kobiecej.
Gdy rudy kot przebiega przez ulicę, w wypadku zostają poszkodowane 2 kobiety: Justyna i Ewelina.
Przez kilka tygodni muszą pozostać w szpitalu. Ku przerażeniu swoich mężów, którzy muszą zając się domem i dziećmi.
Nie jest łatwo, bo panowie mają mgliste pojęcie o życiu swoich pociech (np. udział w wywiadówce, ale nie w klasie swojej córki). Nieporadność prowadzi do wielu zabawnych sytuacji.

Spędziłam przy lekturze kilka miłych wieczorów. Historia zabawna, ale chyba nieprawdziwa. Mężczyźni doskonale radzą sobie w życiu

Nie jest łatwo, bo panowie mają mgliste pojęcie o życiu swoich pociech (np....

Mialo byc smiesznie, a wyszlo mialkie i nijakie. Jedyna refleksja po tej ksiazce, to pytanie: czy na prawde istnieja tak durni mezczyzni na swiecie? Nie wiedza, do ktorej szkoly chodzi ich wlasne dziecki, zapominaja dac im kolacje i dziwia sie, ze krolikowi trzeba posprzatac klatke ... Naiwne i glupie.

Absolutne must have !!!
Ubaw po pachy dla każdej Kobiety :)

Absolutne must have !!!
Ubaw po pachy dla każdej Kobiety :)