Ktoś bardzo malutki przegania heffalumpy

Okładka książki Ktoś bardzo malutki przegania heffalumpy
Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 74) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
30 str. 30 min.
literatura dziecięca
Kubusiowa Kolekcja (tom 74)
Kubuś i Przyjaciele
Hachette Polska
2021-01-01
2021-01-01
30 min.
bajki dzieci kubuś strach sen

Bardzo ciekawa opowiastka dla dzieci, która, pomimo krótkiego formatu, pokazuje dzieciom, że nie ma znaczenia, czy ktoś jest duży, czy mały, gdy trzeba poradzić sobie ze strachem. Humorystyczny format powtarzalnego, wierszowanego gagu ubarwia opowieść i czyni ją bardziej zapamiętywalną dla najmłodszych odbiorców. Polecam rodzicom i dzieciom :)

Dodaj cytat z książki Ktoś bardzo malutki przegania heffalumpy