Ktoś bardzo malutki przegania heffalumpy

Małgorzata Strzałkowska Wydawnictwo: Hachette Polska Cykl: Kubusiowa Kolekcja (tom 74) Seria: Kubuś i Przyjaciele literatura dziecięca
Hachette Polska
bajki dzieci kubuś strach sen
Kubusiowa Kolekcja (tom 74)
literatura dziecięca
Kubuś i Przyjaciele
bajki dzieci kubuś strach sen

Bardzo ciekawa opowiastka dla dzieci, która, pomimo krótkiego formatu, pokazuje dzieciom, że nie ma znaczenia, czy ktoś jest duży, czy mały, gdy trzeba poradzić sobie ze strachem. Humorystyczny format powtarzalnego, wierszowanego gagu ubarwia opowieść i czyni ją bardziej zapamiętywalną dla najmłodszych odbiorców. Polecam rodzicom i dzieciom :)

• Wyzwanie LC 2021

Dodaj cytat z książki Ktoś bardzo malutki przegania heffalumpy