Połączone

Połączone
Cut The Mustard
2021-01-02
2021-01-02

157 stron, cztery opowiada, w których pojawia się niebieska wstążka. Każde z nich mówi o prawdziwej miłości. Każde z nich łączy też magiczny Paryż.

Od razu przy drugim opowiadaniu zauważyłam wspólne elementy. Ta niebieska wstążka pojawiająca się w każdym odpowiadaniu w nieco inny sposób. Ten Paryż, który połączył bohaterki. I miłość, która choć w inny sposób w każdym odpowiadaniu jest przedstawiona, to równocześnie jest tak podobna. I happy end, tak czasem każdemu z nas potrzebny.

Żałuję, że opowiadań jest tylko cztery. Co prawda, sam raz by je połknąć w jedno niedzielne popołudnie, lecz równocześnie pozostawiające niedosyt przy ostatniej stronie.

Ciepłe historie sprawiły, że miałam uśmiech na twarzy. Być może naiwne, zbyt bajkowe, ale jak potrzebne. Czy nie marzymy o spotkaniu swojego księcia, który ocali nas przed światem?

Dobry, przyjemny, ale zbyt krótki zbiór opowiadań. Polecam, bo warto 😁

Zbiór opowiadań Magdaleny Witkiewicz „Połączone”, który ukazał się za sprawą współpracy autorki z marką Silan. Ja pobrałam audiobooka z okazji dnia Matki z Silan ze platformy Ask Team Clean, w której jestem zarejestrowana jest również dostępny e-book. „Połączone” naprawdę pachną Paryżem. Akcja zawartych w książce opowiadań „Oddychając miłością”, „Ta noc pachnie tobą”, „Ubrana tylko w twój zapach” oraz „Rozwiąż mnie jak zagadkę” toczy się właśnie w tym mieście. Wszystkie opowiadania łączy motyw charakterystycznej niebieskiej wstążki, która słusznie kojarzy się z komunikacją marki Silan. Za każdym razem wstążka ma inną funkcję, ale zawsze jest niezwykle ważna dla bohaterów. Wszystkie opowiadania są pełne emocji, słuchało mi się je doskonale.

Historie o czterech kobietach, Paryżu i miłości. W każdej przewija się niebieska wstążka. Książka dobra,ale nie powalająca. W sam raz na wyjazd. Zapach jest bardzo piękny, ale może rozpraszać czytelnika

Dziś chciałam Wam przedstawić zbiór opowiadań Magdaleny Witkiewicz „Połączone”.
Zbiór ukazał się za sprawą współpracy autorki z marką Silan, dlatego też nabyć można go było przy okazji akcji promocyjnej marki przy zakupie płynów do płukania.
Zbiór jest wydany w twardej oprawie w wersji kieszonkowej i intensywnie pachnącej, a to wszystko za sprawą pachnącej wkładki przy okładce. Zapach jest na tyle intensywny, że osoby wrażliwe na mocne aromaty muszą odczekać aż wywietrzeje przed przystąpieniem do czytania.
Autorka w „Połączonych” przedstawia czytelnikowi cztery opowiadania, które łączy Paryż i niebieska wstążka.
Miłość, wielki świat, uczucia i rozterki bohaterów chwilami są dla mnie zbyt cukierkowe i przesłodzone. Zdecydowanie to taka pozycja, którą czyta się jednym tchem i za pięć minut nie pamięta co się czytało.
Dla mnie pozycja idealna do lektury na czas oczekiwania na pranie.

Dziś chciałam Wam przedstawić zbiór opowiadań Magdaleny Witkiewicz „Połączone”.

Cztery opowiadanka z Paryżem i niebieską wstążką w tle. Bardzo optymistyczna, momentami tak polukrowana, że aż strach, i dająca po zmyśle powonienia - w ksiązkę wbudowana jest pachnąca wkładka (wszak została ona wydana jako dodatek w promocji płynu Silan),która daje (jak dla mnie!!! to opinia bardzo subiektywna!!! Jestem bardzo wyczulona na wonie wszelkie) ostro po nozdrzach i... dłoniach (zapach osiada na nich nawet po krótkim trzymaniu książki). To absolutne must have dla każdej wielbicielki Magdaleny Witkiewicz.

• Literatura piękna
  • Przeczytane 2022